Wiadomości z tagiem Żona  RSS
Nie jesteś Polką - jesteś Ogarniaczką!

13.12.2018 18:49

Jesteś mamą, żoną, kochanką, kucharką, przyjaciółką, wzorową szefową i pracownicą? No to jesteś tak naprawdę Ogarniaczką, która próbuje każdego dnia dokonać niemożliwego. Nie da się ogarnąć wszystkiego.

Źródło: polki.pl

Ministerstwo Kultury rozstrzygnęło konkurs na kartki świąteczne. W sieci zawrzało

13.12.2018 17:03

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaprezentowało wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową. Zwycięskie prace wywołały wśród internautów sporo kontrowersji. Resort kultury szybko odciął się od inicjatywy i zaprezentował oficjalną kartkę.

Tagi: Konkurs, Żona
Źródło: kultura.onet.pl

"Pierwsza miłość": Niebezpieczne przekonania

13.12.2018 16:53


W 2793. odcinku Krystian nie będzie mógł uwierzyć w to, co powie mu żona.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Laureat World Press Photo został aresztowany przez chińską policję

13.12.2018 14:03

Chiński fotograf Lu Guang, trzykrotny zdobywca nagród World Press Photo, który zaginął ponad miesiąc temu w czasie podróży do regionu Sinciang na zachodzie Chin, został aresztowany przez chińską policję – poinformowała na Twitterze jego żona.

Źródło: kultura.onet.pl

Co podarować jej pod choinkę? Te prezenty mają wielką moc!

13.12.2018 13:25


Książka to bez dwóch zdań najlepszy prezent bożonarodzeniowy dla każdej kobiety. Dlaczego? Pozwala choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, daje wytchnienie, jest wspaniałą podróżą dla wyobraźni, przynosi wiedzę i mnóstwo tematów do rozmyślań i rozmów. I czyni tyle dobra! Jeszcze przez kilka dni możecie korzystać z wyjątkowych aukcji charytatywnych. Książki, które na nich kupicie będą wspaniałym prezentem, pomogą też uratować życie Julki, małej bohaterki walczącej z groźnym guzem mózgu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Coraz bliżej Święta – Endo odkrywa bożonarodzeniowe tajemnice!

13.12.2018 12:37


Ho Ho Ho…już za chwilę Święty Mikołaj gromko zapuka do naszych drzwi, wskoczy przez zakurzony komin lub zaparkuje sanie na naszym podjeździe. Dzieci z radością go przywitają, poczęstują mlekiem i ciasteczkami, a za szczery uśmiech dostaną wymarzony prezent. Święta tuż, tuż… Krótka historia Bożego Narodzenia Boże Narodzenie obchodzone jest na świecie już od IV wieku.

Źródło: modaija.pl

A ty jakbyś postąpił? ("Obserwuję cię", Driscoll Teresa)

13.12.2018 11:38

"To takie dziwne, że możesz stać w jakimś miejscu - miejscu, w którym zazwyczaj czujesz się bezpieczna i szczęśliwa - a potem nagle tkwisz w tym samym punkcie i czujesz się jak zupełnie inna osoba." Akcja powieści jest dość złożona. Po pierwsze koncentruje się właściwie na dwóch sprawach: zaginięciu Anny oraz tajemn...

Tagi: Piersi, Żona
Źródło: www.biblionetka.pl

"Supernatural": Jeffrey Dean Morgan wraca jako John Winchester!

13.12.2018 10:23


Jeffrey Dean Morgan ("The Walking Dead", "Żona idealna", "Watchmen") zagra gościnnie w 300. odcinku serialu "Supernatural".

Tagi: Seriale, Żona
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Sernik z bakaliowym musem

13.12.2018 10:00


Każdy z nas ma swoje ulubione bożonarodzeniowe ciasto, bez którego nie wyobraża sobie świąt. Makowiec, którego receptura przekazywana jest w rodzinie z pokolenia na pokolenia albo ciasto na domowe pierniczki, a do tego jeszcze idealnie kremowy sernik. A może w tym roku warto przełamać tradycję odrobiną nowoczesności? Jeśli masz ochotę w tym roku upiec ciasta […]

Źródło: republikakobiet.pl

reklama
Kontakt z nami