Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
"The New York Times": powieść A.J. Finna "Kobieta w oknie" to plagiat

19.02.2019 1:07

A.J. Finn niedawno stał się sensacją mediów na całym świecie. "The New Yorker" opublikował raport, z którego wynikało, że autor "Kobiety w oknie" zmyślił swoją biografię, by promować książkę. Teraz dziennik "The New York Times" zarzuca Finnowi, że jego debiutancka powieść jest plagiatem thrillera Sarah A. Denzil.

Źródło: kultura.onet.pl

Odludki, dziwaki i degeneraci. "Freakshow" Diane Arbus w Londynie

19.02.2019 1:07

Nudyści, drag queen, ekscentrycy, cyrkowcy i dzieci ulicy - to gremium to bohaterowie otwartej niedawno w Londynie wystawy zdjęć Diane Arbus. Artystka fotografowała ludzi z marginesu, żyjących na uboczu, tych, o których istnieniu nikt nie pamięta. Wystawa "diane arbus: in the beginning" od 13 lutego do 6 maja w Hayward Gallery w Londynie.

Tagi: Dzieci
Źródło: kultura.onet.pl

Garnitur na ślub

19.02.2019 1:04

Szukasz garnituru na najważniejszy dzień w życiu? Chcesz wyglądać elegancko w dniu Twojego ślubu? Zajrzyj do nas- pomożemy Ci w wyborze garnituru.

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Owsianka marchwiowo-jabłkowa - śniadanie dla pięknej skóry

18.02.2019 10:27


Owsianka albo świeże soki - to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia. A gdyby tak połączyć oba? Andrew Cooper, autor książki "Juiceman", proponuje zacząć dzień od owsianki marchwiowo-jabłkowej.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ząbkowaniu u dzieci często towarzyszy katar. Dlaczego i jak go leczyć?

18.02.2019 8:38

Wyrzynanie się zębów to trudny czas zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Nie dość, że ząbkowanie samo w sobie sprawia ból, to jeszcze często wiąże się z większą podatnością malucha na infekcje.

Źródło: polki.pl

Mohito na wiosnę 2019 w klimacie etno i safari

18.02.2019 4:00


Co powiecie na wycieczkę na safari? Zanim jednak kupicie bilety, potrzebny wam będzie odpowiedni strój. Taki proponuje MOHITO, w swojej najnowszej kolekcji. Ale wśród propozycji w klimacie etno znajdziecie też coś na inne okazje. A dla elegantek - modne damskie garnitury!

Źródło: kobietamag.pl

Obrazy Rembrandta i van Gogha niszczeją. "Trądzik" atakuje najsłynniejsze dzieła świata

18.02.2019 1:04

Niebezpieczna reakcja chemiczna atakuje najpopularniejsze obrazy olejne na świecie. Dzieła największych malarzy m.in. Rembrandta czy van Gogha są zagrożone zniszczeniem przez "trądzik", który pojawia się na ich powierzchni. Ponad 30 grup naukowców na całym świecie pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Źródło: kultura.onet.pl

Nowy album Robina Trowera!

16.02.2019 11:28

22 marca to dzień premiery nowego albumu Robina Trowera, który będzie nosił tytuł "Coming Closer To The Day".

Tagi: Dzieci
Źródło: wyspa.fm

Perfect Son: premiera "Cast"!

16.02.2019 10:07

Od dzisiaj znajdziecie na półkach sklepowych debiutancki krążek Perfect Son „Cast"!

Tagi: Dzieci
Źródło: wyspa.fm

Jak często należy karmić noworodka?

16.02.2019 6:48


Pierwszy miesiąc życia dziecka jest dla rodziców radosny, ale jednocześnie trudny, bo dopiero uczą się, jak rozpoznawać i zaspokajać potrzeby malucha. Jedną z kwestii, która nurtuje świeżo upieczone mamy, jest częstotliwość karmień – czy istnieje w te kwestii jakiś limit? Przeczytaj w poniższym tekście. Ogólna zasada dotycząca karmienia jest bardzo prosta. Niemowlak powinien otrzymywać pokarm […]

Źródło: wrolimamy.pl

reklama
Kontakt z nami