Wiadomości z tagiem Film  RSS
Milion widzów zobaczyło w Polsce "Zimną wojnę"

19.02.2019 1:07

"Zimna wojna" przekroczyła granicę 1 mln sprzedanych biletów w Polsce. Film Pawła Pawlikowskiego w nocy z 24 na 25 lutego będzie walczył o trzy Oscary.

Tagi: Oscary, Film, Oczy
Źródło: kultura.onet.pl

Oscary polskich filmowców na wystawie w Łodzi

19.02.2019 1:07

Sześć oryginalnych statuetek Oscara będzie można oglądać od środy na wystawie w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Ekspozycja "Polskie Oscary" poświęcona jest polskim filmowcom, którzy zostali nagrodzeni lub byli nominowani do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Tagi: Oscary, Film
Źródło: kultura.onet.pl

Bałwochwalczy futuryści "pożerający kobiety z octem i na sucho". Quiz dla koneserów! [QUIZ]

19.02.2019 1:07

"Chcemy sławić wojnę – jedyną higienę świata – militaryzm, patriotyzm, gest niszczycielski anarchistów, piękne idee, za które się umiera, oraz pogardę dla kobiet. Chcemy zburzyć muzea, biblioteki, akademie wszystkich rodzajów, chcemy zwalczać moralizm, feminizm i wszelką oportunistyczną lub utylitarną podłość" - pisał w "Manifeście futurystów" Filippo Tommaso Marinetti, którego 75. rocznica śmierci przybada właśnie dzisiaj. Należy zadać sobie pytanie: co my wiemy o futurystach? To przecież ważny ruch, który w Polsce ukształtował formistów, a jego idee wpłynęły na sztukę filmową. Sprawdź z nami swoją wiedzę na temat tych dwudziestowiecznych oryginałów!

Tagi: Film
Źródło: kultura.onet.pl

Trening na pośladki i uda

18.02.2019 14:41


Mocne, zgrabne pośladki i szczupłe uda bez wychodzenia z domu? To możliwe! Na kanale trenerki Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was filmik z treningiem, do wykonania którego potrzebujesz tylko maty i wygodnego stroju. Do dzieła!

Źródło: kobieta.interia.pl

Chada: Step Records ujawnił nowe ujęcia z planu filmu "Proceder"

18.02.2019 13:41


Coraz więcej wiadomo na temat filmowej produkcji dotyczącej kariery zmarłego rapera Chady. Wytwórnia Step Records w specjalnym nagraniu pokazała kolejne ujęcia z planu filmu "Proceder".

Tagi: Film, Dom
Źródło: muzyka.interia.pl

Pamiętacie dziewczynę, która spaliła włosy lokówką? Właśnie wraca z nowym filmem

18.02.2019 12:26

Ta wersja jest jeszcze lepsza?

Tagi: Film, Włosy
Źródło: www.zeberka.pl

"M jak miłość": Marysia dostanie wiadomość zza oceanu. Napisze do niej... Małgosia!

18.02.2019 10:16


W czasie wizyty na Wietrznej Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pochwali się Wojtkowi (Feliks Matecki) swą nową komórką. Nakręci nią krótki filmik, który później postanowi wysłać mejlem... Małgosi. Nieoczekiwanie siostra odpowie na jej wiadomość!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Karolina Sawka: jak wygląda i co robi dziś?

18.02.2019 9:55


Choć trudno w to uwierzyć, Karolina Sawka ma już 27 lat. Większość Polaków kojarzy ją z roli w filmie „W pustyni i w puszczy”.

Tagi: Film, Wygląd
Źródło: kobieta.interia.pl

Do kin trafi kontrowersyjny film z udziałem Meghan! Na filmie wciąga kokainę

18.02.2019 0:01

Wybuchnie skandal?

Tagi: Film
Źródło: www.kozaczek.pl

reklama
Kontakt z nami