Wiadomości z tagiem Oczy  RSS
Marcelina Zawadzka ZASKOCZYŁA fryzurą. Wygląda jak zagraniczna gwiazda

13.12.2018 19:15

Widzicie podobieństwo?

Źródło: www.kozaczek.pl

Joanna "Ruda" Lazer (Red Lips): Na Boże Narodzenie uciekają z Polski

13.12.2018 14:03


Końcówkę grudnia Joanna "Ruda" Lazer wraz z mężem Łukaszem Lazerem postanowili zarezerwować tylko dla siebie i wyjechać na zagraniczne wakacje. Stojąca na czele grupy Red Lips para zamierza spędzić zarówno Boże Narodzenie, jak i sylwestra w ciepłych krajach. Wokalistka podkreśla, że przyszedł wreszcie czas na zasłużony odpoczynek, bo przez ostatnie 10 lat nowy rok witali na koncertach.

Źródło: muzyka.interia.pl

Coraz bliżej Święta – Endo odkrywa bożonarodzeniowe tajemnice!

13.12.2018 12:37


Ho Ho Ho…już za chwilę Święty Mikołaj gromko zapuka do naszych drzwi, wskoczy przez zakurzony komin lub zaparkuje sanie na naszym podjeździe. Dzieci z radością go przywitają, poczęstują mlekiem i ciasteczkami, a za szczery uśmiech dostaną wymarzony prezent. Święta tuż, tuż… Krótka historia Bożego Narodzenia Boże Narodzenie obchodzone jest na świecie już od IV wieku.

Źródło: modaija.pl

WELCOME TO NOU GARDEN – NOU Bergamot

13.12.2018 12:31


Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach. NOU Bergamot Właśnie wkraczasz do ogrodu NOU Bergamot. Spacer rozpoczyna się od zapachów cytryny, bergamoty i kardamonu, ale po chwili wyczujesz również świeżość przed chwilą zerwanych z

Tagi: Oczy
Źródło: modaija.pl

Eleganckie stylizacje w kolorach świąt

13.12.2018 11:08


Kolory świąt? Oczywiście czerwień, zieleń i złoto! Jeden kojarzy się z Mikołajem, drugi z pachnącą choinką, a trzeci z połyskującymi dekoracjami. To również kolory, które świetnie uzupełniają się w świecie mody tworząc wyszukaną kombinację. W natłoku grudniowych obowiązków warto już teraz pomyśleć o świątecznym looku. Przedstawiamy 6 eleganckich zestawień z wykorzystaniem odcieni czerwieni, zieleni i

Źródło: modaija.pl

Anja Rubik pokazała zdjęcie z początków kariery

13.12.2018 10:56


35-letnia dziś Anja Rubik jest jedną z najlepszych i najbardziej znanych modelek na świecie. Choć trudno w to uwierzyć, karierę rozpoczynała niemal 20 lat temu!

Tagi: Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Killjoy: Pogrzeb Wojciecha "Bujo" Bujoczka tylko dla rodziny

13.12.2018 9:03


Uroczystość pogrzebowa Wojciecha "Bujo" Bujoczka, wokalisty śląskiej thrashmetalowej grupy Killjoy, będzie miała charaktery prywatny. Muzyk miał 45 lat.

Tagi: Oczy
Źródło: muzyka.interia.pl

Księżniczka Victoria założyła suknię, którą jej matka miała na sobie 23 lata wcześniej!

13.12.2018 3:04

Księżniczka Victoria była jednym z honorowych gości podczas bankietu wydanego na cześć tegorocznych laureatów Nagrody Nobla. Następczyni szwedzkiego tronu z tej okazji postanowiła założyć suknię, którą na podobnej uroczystości miała na sobie jej matka, królowa Silvia w 1995 roku, czyli ponad dwie dekady wcześniej! Zobaczcie, jak wypadła i porównajcie zdjęcia.

Tagi: Oczy
Źródło: kobieta.onet.pl

Wynajmij oczyszczacz powietrza!

12.12.2018 18:45

Oczyszczacz powietrza Philips już od 3 zł dziennie!

Tagi: Oczy
Źródło: dlalejdis.pl

reklama
Pani Torbalska PL
Kontakt z nami