Wiadomości z tagiem Partner  RSS
Związek w dobie Internetu – jak znaleźć elektroniczne dowody zdrady?

13.12.2018 0:01


Pary szukają dowodów niewierności na portalach społecznościowych i w telefonach drugiej połówki. Niewierność przenosi się częściowo z płaszczyzny bezpośrednich kontaktów na świat wirtualny. Urządzenia mobilne, prywatne komputery, a także konta na portalach społecznościowych przechowują informacje, których nie chcemy ujawniać; nawet swoim partnerom. Brak stałości w uczuciach i przyspieszone ich wypalanie powodują poszukiwanie nowych doznań. Dzieje […]

Tagi: Partner, Pies
Źródło: obcasy.pl

Pomysły na prezent dla niego

12.12.2018 9:34


Przedświąteczna gorączka to nie tylko gotowanie, strojenie choinki i polowanie na zabawki dla najmłodszych członków rodziny. To także czas, w którym musimy podjąć decyzję, co kupić w prezencie dla naszych najbliższych. Jakie upominki będą odpowiednie dla partnera, brata lub ojca?

Źródło: kobieta.interia.pl

Prezenty dla niej – drogeryjne inspiracje

11.12.2018 12:02

Kobiety uwielbiają perfumy i kosmetyki, jeśli więc chcesz podarować swojej partnerce, mamie, teściowej lub córce coś z oferty drogeryjnej, koniecznie skorzystaj z naszych podpowiedzi i wybierz coś, co na pewno sprawi im radość.

Źródło: facetpo40.pl

Przedwczesna przyjemność

10.12.2018 11:00


Najczęstszy męski kłopot w łóżku, bo dotyka co trzeciego mężczyznę. Jest też problemem dla jego partnerki. Co można na przedwczesny wytrysk poradzić? I czy zawsze trzeba, jeśli oboje mamy czerpać radość z seksu – wyjaśniają seksuolodzy Karolina Strojecka i Piotr Gumienny.

Źródło: zwierciadlo.pl

Irena Santor w żałobie wróciła na scenę. "Robi to dla siebie i fanów"

10.12.2018 7:33


Niespełna dwa tygodnie po śmierci swojego długoletniego partnera Zbigniewa Korpolewskiego ikona polskiej piosenki Irena Santor zdecydowała się wrócić na scenę.

Tagi: Partner
Źródło: muzyka.interia.pl

Konkurs: voucher na rytuał w Yo!Zen, SPA Roku 2018!

08.12.2018 12:13


Na dobry początek weekendu mamy dla Was rewelacyjny urodowy konkurs! Zobacz również: Rytualne zabiegi masażu na grudniowy stres REGULAMIN KONKURSU Yo!Zen SPA 2018 roku Postanowienia ogólne : 1.Konkurs jest organizowany pod Yo!Zen, SPA Roku 2018 2.Organizatorem konkursu jest portal www.modaija.pl 3. Partnerem konkursu i Fundatorem nagród jest Yo!Zen/ 4.Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na

Źródło: modaija.pl

Marta Baum prezentuje nowy singiel "Oł Yeah"

08.12.2018 10:06

Nowy utwór Marty Baum jest formą życzeń ślubnych. Marta wyśpiewuje życzenia z nadzieją, że mogą jeszcze istnieć związki małżeńskie i partnerskie do końca życia.

Źródło: wyspa.fm

SEKS HOROSKOP na weekend! Sprawdź co wróżą ci gwiazdy!

08.12.2018 1:21

Zobacz, co cię czeka w ten weekend! Jaką pozycję powinnaś wykorzystać w sypialni, aby było wam bosko! Sprawdź szczegóły w galerii i koniecznie zdaj się na gwiazdy!  1.BARAN – na jeźdźca, twarzą do partnera kolejny znak i pozycja na następnej stronie >>>

Źródło: naobcasach.pl

​Oni byli kiedyś parą. Pamiętacie?

07.12.2018 9:20


Życie gwiazd pełne jest ekscytujących związków, wielkich miłości, burzliwych romansów i równie burzliwych rozstań. Nie brakuje w Polsce celebrytów, którzy zmieniają partnerów tak często, że trudno nie stracić w tym rachuby. Na szczęście są stare zdjęcia! Dzięki nim możemy powspominać związki gwiazd, o których dziś mało kto pamięta.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami