Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Jak portale społecznościowe mogą ci zaszkodzić?

18.02.2019 15:54

Media społecznościowe na dobre zagościły w naszym życiu. Niektórzy z nas spędzają w nich wiele godzin dziennie, rozmawiając z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi, podglądając życie innych i scrollując kilometry ekranu. Same w sobie społecznościówki wydają się niewinne, w końcu są tylko ładnie opakowanymi platformami internetowymi, w których możemy być aktywni, zauważeni i docenieni przez innych. Tymczasem psychologowie ostrzegają: więcej w nich groźnych pułapek niż prawdziwych korzyści. Dlaczego?

Źródło: facetpo40.pl

"Artyści Przeciw Nienawiści": Bayer Full, Stanisław Soyka, Małgorzata Ostrowska i inni

18.02.2019 12:24


"Wszyscy Polacy to jedna rodzina" - do uczestników specjalnego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści" dołączyła discopolowa grupa Bayer Full.

Tagi: Rodzice
Źródło: muzyka.interia.pl

"Barwy szczęścia": Rodzinny dramat Biedrzyńskich przerodził się w piękną przyjaźń

18.02.2019 11:01


Adrianna Biedrzyńska, czyli Małgorzata z "Barw szczęścia", od pewnego czasu każdą wolną chwilę spędza... dziergając na drutach. Zrobione własnoręcznie swetry, szaliki i czapki aktorka sprzedaje za pośrednictwem sklepiku internetowego, który otworzyła jej córka, Michalina Robakiewicz, czyli Sandra Gawriłow z "Na Wspólnej"!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Pomysł na smaczny obiad

18.02.2019 10:52


Pyszne, sycące dania dla całej rodziny.

Źródło: kobieta.interia.pl

Ząbkowaniu u dzieci często towarzyszy katar. Dlaczego i jak go leczyć?

18.02.2019 8:38

Wyrzynanie się zębów to trudny czas zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Nie dość, że ząbkowanie samo w sobie sprawia ból, to jeszcze często wiąże się z większą podatnością malucha na infekcje.

Źródło: polki.pl

Członkowie rodziny królewskiej nadali księżnej Meghan pseudonim

17.02.2019 8:48

Jest związany z księżną Dianą.

Źródło: www.kozaczek.pl

Jak często należy karmić noworodka?

16.02.2019 6:48


Pierwszy miesiąc życia dziecka jest dla rodziców radosny, ale jednocześnie trudny, bo dopiero uczą się, jak rozpoznawać i zaspokajać potrzeby malucha. Jedną z kwestii, która nurtuje świeżo upieczone mamy, jest częstotliwość karmień – czy istnieje w te kwestii jakiś limit? Przeczytaj w poniższym tekście. Ogólna zasada dotycząca karmienia jest bardzo prosta. Niemowlak powinien otrzymywać pokarm […]

Źródło: wrolimamy.pl

Jak rodzina królewska spędzała walentynki?

16.02.2019 1:03

Walentynki to jeden z najpiękniejszych dni dla zakochanych. Jak obchodzili tę uroczystość członkowie rodziny królewskiej? Kto spędził czas na romatycznej randce, a kto 14 lutego został sam? Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądały walentynki w royal family.

Źródło: kobieta.onet.pl

Stacja Muzeum, czyli bezludny dworzec w Warszawie

15.02.2019 16:26


Wyobrażacie sobie muzeum pełne ciekawych eksponatów, interesujące dla dzieci i rodziców, kompletnie puste? A ja w takim byłam! Stacja Muzeum w Warszawie – chyba jedyne takie dziwno na świecie. Nie twierdzę, że nie ma w Polsce i na świecie drugiego muzeum kolei. Coś mi się majaczy, że jest w Sochaczewie. Ale to warszawskie zaskoczyło mnie […]

Źródło: wrolimamy.pl

"Barwy szczęścia": Grunt to rodzina…

15.02.2019 5:00


Czasem z rodziną „najlepiej wychodzi się na zdjęciu”… Czy to właśnie czeka Józka Sałatkę?

Źródło: swiatseriali.interia.pl

reklama
Pani Torbalska PL
Kontakt z nami