Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Sprawa "Blurred Line" dobiegła końca. Robin Thicke i Pharrell zapłacą miliony

13.12.2018 18:03


Robin Thicke i Pharrell Williams muszą zapłacić rodzinie Marvina Gaye’a pięć milionów dolarów. To ostateczny werdykt w ciągnącej się kilka lat sprawie dotyczącej splagiatowania piosenki „Got To Give It Up”.

Tagi: Rodzice, Mus
Źródło: muzyka.interia.pl

Na telefon 116 111 dzwonią nastolatki, w coraz gorszej kondycji psychicznej

13.12.2018 17:25

Rodzicom często się wydaje, że jak ich dziecko będzie miało problem, to przyjdzie i powie. A zdarza się, że ono za ścianą płacze do słuchawki – mówi Lucyna Kicińska z Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111.

Źródło: polki.pl

Olśnij swoim wyglądem!

13.12.2018 14:48

Świąteczny makijaż, który zachwyci całą rodzinę.

Źródło: dlalejdis.pl

Potrawy na rodzinne spotkanie

13.12.2018 11:39


Stół pełen przysmaków cieszy nie mniej niż prezenty pod choinką. Postaw na tradycyjne dania z nutą nowoczesności, a zadowolisz i teściów, i kuzynów.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kuchnia na cały tydzień

13.12.2018 9:55


Pyszne dania dla całej rodziny.

Źródło: kobieta.interia.pl

Jaki telewizor wybrać? Przegląd technologii

12.12.2018 14:54

W okresie świąteczno-noworocznym, kiedy w wielu domach planuje się zakup prezentów, w tym także - zwykle dla całej rodziny - większego sprzętu RTV, część z nas ma dylemat: jaki telewizor wybrać. W sklepach promocji nie brakuje, jednak w gąszczu ofert, zachęt sprzedawców, ciężko wybrać coś, z czego naprawdę będziemy zadowoleni. Przy okazji dobrze jest też nie przepłacić za funkcje, których pewnie nigdy nie użyjemy. Oto poradnik, czym się kierować przy wyborze nowego sprzętu.

Źródło: facetpo40.pl

Pomysły na prezent dla niego

12.12.2018 9:34


Przedświąteczna gorączka to nie tylko gotowanie, strojenie choinki i polowanie na zabawki dla najmłodszych członków rodziny. To także czas, w którym musimy podjąć decyzję, co kupić w prezencie dla naszych najbliższych. Jakie upominki będą odpowiednie dla partnera, brata lub ojca?

Źródło: kobieta.interia.pl

Meghan Markle eksponuje brzuch i z premedytacją łamie etykietę! Tym razem to nie był "wypadek przy pracy"

11.12.2018 13:03

Meghan Markle, w przeciwieństwie do swojej szwagierki Kate Middleton, regularnie łamie królewską etykietę, która obowiązuje brytyjską rodzinę królewską. Podczas rozdania British Fashion Awards 2018, księżna Sussex po raz kolejny nie podporządkowała się obowiązującym regułom. I zrobiła to z premedytacją.

Źródło: kobieta.onet.pl

Tradycja odziedziczona czy stworzona na nowo?

11.12.2018 8:44


Słowo „tradycja” wywodzi się z łaciny i oznacza przekazywane z pokolenia na pokolenie treści kultury - takie jak: obyczaje, poglądy, wierzenia, sposoby myślenia i zachowania, normy społeczne - uznane przez zbiorowość za społecznie doniosłe dla jej współczesności i przyszłości. Tyle mówi sama definicja. Z pewnością dla każdego z nas tradycja to zapach pieczonego piernika czy świeżego świerku, odgłosy rodziny śpiewającej wspólnie kolędy czy też obraz babci w fartuchu krzątającej się po kuchni. Czym współcześnie jest dla nas tradycja i co nam daje?

Źródło: zwierciadlo.pl

Rodzina królewska porozumiewa się za pomocą grupowego CZATU

11.12.2018 0:03

O czym piszą? ;)

Tagi: Rodzice
Źródło: www.kozaczek.pl

reklama
Pani Torbalska PL
Kontakt z nami