Wiadomości z tagiem Sądy  RSS
Cezary Morawski przegrał proces w sprawie zwolnionego z pracy Michała Opalińskiego

13.12.2018 15:04

Aktor Michał Opaliński wygrał proces przeciwko Cezaremu Morawskiemu i powróci na scenę Teatru Polskiego we Wrocławiu. Sąd wydał prawomocny wyrok oddalając apelację Morawskiego i Kazimierza Budzanowskiego, dotychczasowego p.o. dyrektora instytucji.

Tagi: Praca, Sądy
Źródło: kultura.onet.pl

Wybierz botki damskie dostosowane do sylwetki

13.12.2018 11:07


W jesiennym sezonie jednym z najchętniej wybieranych przez kobiety modeli są botki damskie. Występują w różnorodnych formach, krojach i kolorach, co sprawia, że łatwo można znaleźć idealną propozycję dla siebie. Warto przed wyborem obuwia wziąć pod uwagę rodzaj sylwetki, gdyż od tego zależy, który model sprawdzi się najlepiej. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając stylizację […]

Źródło: kobietamag.pl

Dla kogo przeznaczone są żele energetyczne?

12.12.2018 14:17

Żele energetyczne tylko dla sprtowców?

Tagi: Sądy
Źródło: dlalejdis.pl

Kiełki - mini-warzywa, które wyhodujesz w pięć dni!

12.12.2018 13:01


Warzywa są podstawą piramidy zdrowego żywienia, co oznacza, że powinny znaleźć się w jadłospisie każdego człowieka. Mają wiele właściwości zdrowotnych i odżywczych, a do tego można objadać się nimi do woli. Nie bez powodu boimy się kupować warzywa w supermarketach - są nafaszerowane pestycydami, nawozami i hormonami wzrostu. Nie podlega żadnej dyskusji, że najlepiej sięgać po te sezonowe, czy z upraw ekologicznych. Warto jednak wiedzieć, że cennymi właściwościami warzyw można cieszyć się przez cały rok - hodując je w domu!

Tagi: Sądy, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Nieskazitelna cera w kilku krokach

12.12.2018 12:00


Od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej teorii na temat właściwej pielęgnacji skóry. Eksperci od urody zgodni są jednak co do podstawowych zasad pielęgnacyjnej rutyny, będących gwarancją promiennej i nieskazitelnej cery.

Źródło: kobieta.interia.pl

Wystartowała sprzedaż biletów na koncert Sarah Brightman!

12.12.2018 10:47

Dostępne są również pakiety meet & greet!

Tagi: Sądy
Źródło: wyspa.fm

Koszulki z Własnym Nadrukiem - już od 1 sztuki!

12.12.2018 7:34

Zaprojektuj koszulkę męską lub damską, bluzę, kubek, kamizelkę, maskotkę, podkładkę pod myszkę, vlepki, eko torbę, przypinki czy stringi. W generatorze możesz umieścić dowolny, plik graficzny, zdjęcie, wgrać logo firmy, lub stworzyć koszulkę z własnym napisem. Projektowanie koszulek, które wykonywane są już od 1 sztuki! Poniżej Link do Generatora. Zapraszamy!

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

"Motyl" Lisy Genovy - czy to jeszcze ja? ("Motyl", Genova Lisa)

10.12.2018 14:13

Lisa Genova nie jest dla mnie zupełnie nowym odkryciem, ponieważ już wcześniej natknęłam się na jej twórczość (tak, wiem, to może pomału stawać się nudne, gdy powiem, że znowu dzięki Paniom z MBP w Koninie, ale przecież takie są fakty), czytając „Lewą stronę życia” i zainteresował mnie wówczas zarówno sam temat (dla mn...

Tagi: Stres, Sądy
Źródło: www.biblionetka.pl

Inny wspaniały świat ("Eden", Lem Stanisław)

10.12.2018 14:11

Czy powinno się ulepszać własny gatunek, czy też pozostawić jego los powolnym mechanizmom naturalnej ewolucji? Czy to jest droga do stworzenia raju na Ziemi? Te dwa pytania są fundamentem tematycznym, na którym jest oparta, napisana w 1958 roku, powieść Stanisława Lema "Eden". O książce można by napisać wiele. Jej ...

Źródło: www.biblionetka.pl

Słodko-gorzka opowieść o uprzedzeniach i przyjaźni

10.12.2018 12:04


Na pierwszy rzut oka "Kwiat wiśni i czerwona fasola" to typowa japońska powieść o celebracji codziennych przyjemności i dążeniu do perfekcji w rzeczach najprostszych. Autor kładzie w niej duży nacisk na podkreślenie godności każdego człowieka, choć wybory, które przedstawia, nie są jednoznaczne. Udaje mu się jednak uniknąć nachalnego moralizowania.

Źródło: lubimyczytac.pl

reklama
Kontakt z nami