Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Tulia wystąpi w Los Angeles podczas meczu NBA

10.12.2018 17:03


Zespół Tulia z inicjatywy Marcina Gortata oraz na zaproszenie NBA, jak również zespołu Los Angeles Clippers, w którego barwach gra polski sportowiec, wystąpi 6 stycznia podczas meczu LA Clippers vs. Orlando Magic.

Źródło: muzyka.interia.pl

"MasterChef". Burza wokół finału. Gessler broni zwyciężczyni

10.12.2018 16:10

Zwycięstwo Oli Nguyen w programie "MasterChef" wywołało gorącą dyskusję wśród internautów. W sieci pojawiło się sporo rasistowskich komentarzy pod adresem uczestniczki, która jest Polką pochodzenia wietnamskiego. W jej obronie stanęła Magda Gessler. Do sprawy włączył się też Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Źródło: kultura.onet.pl

W "Trybie warunkowym" Hanny Cygler losy bohaterki pod znakiem zapytania ("Tryb warunkowy", Cygler Hanna (właśc. Kanthak Anna))

10.12.2018 14:13

"Tryb warunkowy” Hanny Cygler nie jest ckliwym romansem, jednakowoż pragnienia miłości jest w nim sporo. Gorących i powikłanych uczuć także. Może krótko, kto z kim i dlaczego. (Właściwie to wydaje mi się, że jednak byłoby lepiej, gdy na pytanie dlaczego odpowiedzielibyście sobie sami po przeczytaniu). Zosia Knyszewsk...

Źródło: www.biblionetka.pl

Renata Kaczoruk niczym Angelina Jolie

10.12.2018 14:03

Renata Kaczoruk pojawiła się na wyborach Miss Polski w Krynicy-Zdroju. Wręczała jedną z nagród. Uwagę fotoreporterów przykuła kreacją - długa suknia z odważnym dekoltem i prześwitującą spódnicą robi wrażenie. Okazało się też, że ma całkiem spore rozcięcie - modelka mogła więc zapozować niczym Angelina Jolie.

Źródło: kobieta.onet.pl

Unikaj tych metod wybielania zębów. Mogą przynieść więcej szkód niż korzyści

10.12.2018 12:59

Zafunduj sobie hollywoodzki uśmiech w bezpieczny sposób!

Źródło: www.zeberka.pl

Czas pożegnać się z kredką i pomadą. Wkracza nowy sposób stylizacji brwi!

10.12.2018 9:25

Jesteście gotowe na taką zmianę?

Źródło: www.zeberka.pl

Jak zapobiec samobójstwu?

09.12.2018 15:33

Przez Polskę przetacza się prawdziwa plaga samobójstw. Tylko w ubiegłym roku dokonano kilkunastu tysięcy prób samobójczych, a ponad 80% z nich popełniły osoby po 40. roku życia. Tymczasem większości z nas wydaje się, że problem ten to jedna z zatrważających, ale jednak odległych spraw. W kręgu znajomych, w rodzinie nic takiego nikomu się nie przytrafiło, więc gdy słyszymy o fatalnych statystykach, odwracamy słuch i przechodzimy nad tym do porządku dziennego, "bo nas to nie spotka". Tymczasem w naszym najbliższym otoczeniu może być ktoś, kto wymaga natychmiastowej pomocy. Jak go rozpoznać, zanim nie będzie za późno?

Tagi: Rodzice, Sport
Źródło: facetpo40.pl

Znamy najmodniejszy kolor 2019 roku! Ten wybór może być sporym zaskoczeniem...

09.12.2018 8:01

Kolor roku 2019 to Living Coral! Jak co roku, Pantone wybrał najmodniejszą barwę nadchodzącego roku.

Tagi: Sport, Kolory
Źródło: polki.pl

reklama
Kontakt z nami