Wiadomości z tagiem Sport  RSS
Przywitaj wiosnę w formie razem z Netto

18.02.2019 17:53

Oferta promocyjna Netto - na sportowo.

Tagi: Wiosna, Sport
Źródło: dlalejdis.pl

Owsianka marchwiowo-jabłkowa - śniadanie dla pięknej skóry

18.02.2019 10:27


Owsianka albo świeże soki - to doskonały sposób na rozpoczęcie dnia. A gdyby tak połączyć oba? Andrew Cooper, autor książki "Juiceman", proponuje zacząć dzień od owsianki marchwiowo-jabłkowej.

Źródło: kobieta.interia.pl

Volkswagen T-Roc R jedzie do Genewy

17.02.2019 10:30

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie Volkswagen zaprezentuje nową, topową wersję swojego crossovera. T-Roc R to kolejny sportowy model Volkswagena spod znaku R.

Tagi: Sport
Źródło: www.motocaina.pl

Ta kultowa maseczka to skuteczny i łatwy sposób na piękną cerę!

17.02.2019 0:29

Przywitaj się z gładką skórą!

Źródło: www.zeberka.pl

Priyanka Chopra i jej ciążowy brzuszek? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

15.02.2019 14:53

Spod obcisłej spódnicy wyraźnie widać krągłości.

Źródło: www.kozaczek.pl

Esport, czyli sport elektroniczny - czym jest, dla kogo i co ma wspólnego z Mercedesem

15.02.2019 14:15

Dyskusja o tym, czy esport jest „prawdziwą” dyscypliną sportu, trwa już od dłuższego czasu. Dwucyfrowe stopy wzrostu, wyprzedane stadiony, miliony widzów i nagrody pieniężne w wysokości kilku milionów euro wyraźnie pokazują, że esport dawno temu przestał być wyłącznie marginalnym fenomenem. Czy to tylko brutalne strzelanki? Czy zawodnicy są prawdziwymi sportowcami? I czy to sport tylko dla "nerdów"?

Tagi: Sport, Stopy
Źródło: www.motocaina.pl

Wiosenny kombinezon – do wyboru niebiańsko i sportowo lub w brązach od stóp do głów

15.02.2019 10:48


Damskie kombinezony mają się świetnie w tym sezonie. Projektanci zapowiadając ciepłe miesiące w modzie wręcz nakazali nam ich noszenie. Nic dziwnego, to typ garderoby niezwykle ciekawy, który wiele pomoże nam zarówno podkreślić, jak i ukryć. Wpisuje się zarówno w stylizacje eleganckie, jak i sportowe. I właśnie w takich dwóch wersjach prezentujemy dzisiejsze outfity. Pierwsza stylizacja […]

Źródło: kobietamag.pl

Range Rover Sport HST z zupełnie nowym, mocnym silnikiem

15.02.2019 10:05

Range Rover Sport w nowej odmianie silnikowej ma łączyć świetne osiągi z rozsądnym zużyciem paliwa. Początkowo dostępny będzie tylko w wersji specjalnej HST.

Tagi: Sport
Źródło: www.motocaina.pl

Marcin Dobas o postprodukcji zdjęć: nie twierdzę, że to jest złe

15.02.2019 1:05

Marcin Dobas był gościem Tomasza Sekielskiego w programie "Onet Rano.". Fotograf National Geographic jest również ambasadorem Olympus Perspective Playground, festiwalu kreatywnej fotografii, który odbywa się we Wrocławiu od 15 lutego do 10 marca 2019. W programie wypowiedział się m.in. na temat ingerencji człowieka w zdjęcia i ich nadmiernej postprodukcji. - Tak było zawsze. Robiliśmy negatyw, wchodziliśmy z nim do ciemni, dobieraliśmy twardość papieru, stosowaliśmy różnego rodzaju filtry czy nawet maskowaliśmy coś pod powiększalnikiem. Natomiast ja jestem w jakiś sposób ograniczony etyką fotografii przyrodniczej – powiedział. - Moja obróbka i postprodukcja nie zezwala na to, żeby dodawać albo usuwać elementy. Nie tworzę kolażu z trzech, czterech zdjęć wklejając np. piękne niebo zrobione wczoraj do jelenia zrobionego miesiąc wcześniej. Nie twierdzę, że to jest złe. Uważam, że w fotografii każdy powinien znaleźć swoje miejsce. Z moje punktu widzenia jest to coś, czego ja nie akceptuję, ale nie chcę też tego krytykować – dodał.

Źródło: kultura.onet.pl

reklama
Pani Torbalska PL
Kontakt z nami