Pani Torbalska PL
Wiadomości z tagiem Związki  RSS
Zdania, które powinnaś mówić FACETOWI bardzo często, abyście zawsze byli RAZEM!

11.12.2018 1:25

Proste, wręcz banalne wyrażenia, o których często zapominamy. Jeśli są obecne w związku to relacja pnie się na wyżyny szczęśliwości, zrozumienia, szacunku i akceptacji. Powinnaś je mówić ukochanemu codziennie, abyście byli razem szczęśliwsi.  Witaj najukochańszy, dobrej nocy, dzień dobry!, śpij smacznie! Kilka prostych wyrażeń, które twój ukochany słyszy na dzień dobry, albo ...

Źródło: naobcasach.pl

Piotr Adamczyk świętuje rocznicę związku

10.12.2018 11:47


Wygląda na to, że 46-letni Piotr Adamczyk wreszcie może mówić o uczuciowej stabilizacji. Ostatnio świętował drugą rocznicę związku.

Źródło: kobieta.interia.pl

15 sposobów na to, abyście ZAKOCHALI SIĘ W SOBIE na nowo!

09.12.2018 1:37

Te rady pomogą wam odświeżyć związek i zakochać się w sobie na nowo, ze zdwojoną siłą. Warto czasem popracować nad związkiem, aby iskierka miłości nie zgasła całkowicie. Czytaj o: 15 bezwstydnych seks trików, które sprawdzają się w łóżku >>>>klik>>>> Od czasu do czasu oglądajcie stare zdjęcia z początku waszej relacji. To super sposób ...

Źródło: naobcasach.pl

Marta Baum prezentuje nowy singiel "Oł Yeah"

08.12.2018 10:06

Nowy utwór Marty Baum jest formą życzeń ślubnych. Marta wyśpiewuje życzenia z nadzieją, że mogą jeszcze istnieć związki małżeńskie i partnerskie do końca życia.

Źródło: wyspa.fm

Agnieszka Hyży o wsparciu od byłego męża

07.12.2018 15:13


Agnieszka Hyży w 2011 roku wzięła ślub z Mikołajem Witem. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu.

Źródło: kobieta.interia.pl

​Oni byli kiedyś parą. Pamiętacie?

07.12.2018 9:20


Życie gwiazd pełne jest ekscytujących związków, wielkich miłości, burzliwych romansów i równie burzliwych rozstań. Nie brakuje w Polsce celebrytów, którzy zmieniają partnerów tak często, że trudno nie stracić w tym rachuby. Na szczęście są stare zdjęcia! Dzięki nim możemy powspominać związki gwiazd, o których dziś mało kto pamięta.

Źródło: kobieta.interia.pl

Czym są nartosanki i czy warto zrezygnować dla nich z tradycyjnych sanek?

06.12.2018 13:01


Nie ma dziecka, które w dzieciństwie nie zjeżdżałoby na sankach. Dlatego każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko również zaznały frajdy związanej z zabawą na sankach. Jednak, zanim postawisz na tradycyjne modele, lepiej zwróć uwagę na coraz popularniejszy model nartosanek. Czym one tak naprawdę są, co odróżnia nartosanki od zwykłych sanek i dla kogo są przeznaczone?

Źródło: modaija.pl

Zmień nawyki i pozbądź się rozdwojonych końcówek

05.12.2018 14:45


Jak skutecznie uporać się z problemem rozdwojonych końcówek, które o tej porze roku na ogół wyjątkowo dają nam się we znaki? Zanim udamy się do fryzjera, by rozprawić się z nimi jednym ostrym cięciem, zmieńmy niektóre codzienne nawyki związane z pielęgnacją włosów.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami