Wiadomości z tagiem Święta  RSS
Ewelina z "Warsaw Shore" świętuje swoje urodziny. "Ćwierć wieku już za mną". Fan: Wyglądasz na 10 lat więcej! Gwiazda Odpowiedziała

20.09.2019 6:35

Ewelina Kubiak skończyła niedawno 25 lat. Wielu fanów złożyło jej życzenia, jednak jeden z internautów napisał jej kąśliwy komentarz. Wdała się z nim w dyskusję.

Źródło: www.plotek.pl

Świątynia Opatrzności Bożej

19.09.2019 19:00


To miejsce wyrasta na jedno z najważniejszych polskich sanktuariów. Znajdują się tu relikwie naszych największych świętych. I stale przybywają kolejne.

Źródło: kobieta.interia.pl

Rod Stewart zapowiada specjalny album na 50-lecie kariery!

19.09.2019 16:21

Sir Rod Stewart świętuje w tym roku półwiecze działalności jako artysta solowy.

Tagi: Święta
Źródło: wyspa.fm

Moda na targi dobiega końca? We Frankfurcie rządzili gospodarze

17.09.2019 8:01

Czasy, w których cały świat kilka dni w roku żył świętem motoryzacji, jakim są salony samochodowe, odchodzą powoli do lamusa. Producenci coraz częściej odpuszczają sobie wystawianie aut na targach, a pokazywane premiery są coraz mniej zaskakujące. Właśnie to dał do zrozumienia tegoroczny IAA we Frankfurcie. Bo jak inaczej mówić o “wielkiej premierze” auta, które od kilku lat pokazywane było sukcesywnie na kolejnych salonach?

Tagi: Święta, Mus, Auta
Źródło: www.motocaina.pl

Węże Matki Boskiej

16.09.2019 7:00


Do świątyni Matki Bożej Lagouvarda w Markopoulos licznie przybywają wierni, by doświadczyć cudu z wężami. Gady oplatają święte ikony i ołtarz, a ludzie bez lęku biorą je do rąk. Po mszy węże znikają, by wrócić za rok.

Tagi: Święta
Źródło: kobieta.interia.pl

Kris Barras Band prezentuje nowy album

14.09.2019 9:33

Kris Barras świętuje dziś premierę swojego najnowszego albumu "Light It Up".

Źródło: wyspa.fm

Petra Marklund kończy 35 lat. Pamiętacie September?

12.09.2019 12:12


Urodzona 12 września 1984 roku September, czyli tak naprawdę Petra Marklund, świętuje dziś 35. urodziny. Wokalistce największą popularność przyniosły utwory: "Satellites", "Cry For You", "Can’t Get Over", które przyniosły jej sławę nie tylko w rodzinnej Szwecji, ale również w inny krajach Europy, w tym w Polsce. Piosenkarka była zapraszana na letnie trasy Telewizji Polskiej. Wystąpiła też na Festiwalu w Sopocie, gdzie z utworem "Cry For You" zdobyła trzecie miejsce w walce o Bursztynowego Słowika (2007 r.). W kolejnych latach kariera...

Źródło: muzyka.interia.pl

OCHNIK świętuje 30. urodziny! Paprocki&Brzozowski w jubileuszowej kampanii OCHNIK

12.09.2019 8:21


OCHNIK odlicza dni do wielkiej premiery jubileuszowej kolekcji zaprojektowanej na 30-lecie obecności na modowym rynku. Do pracy nad tym wyjątkowym projektem marka ponownie zaprosiła duet znanych projektantów – Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Współautorzy kolekcji stanęli przed obiektywem Marleny Bielinskiej, zostając tym samym twarzami jesiennej kampanii i ambasadorami swoich projektów. Marcinowi Paprockiemu i Mariuszowi Brzozowskiemu …

Źródło: modaija.pl

"Gdynia – Tel Awiw" - tak odległe, a tak podobne

12.09.2019 1:03

Oba miasta powstały w tym samym czasie jako porty-bramy na świat, eleganckie kurorty i perły modernistycznej architektury. Oba odegrały podobną rolę w historii Izraela i Polski. Zobaczycie zdjęcia i makiety najpiękniejszych budynków, dokumenty pokazujące codzienne życie i święta, przedmioty z epoki i dzieła współczesnych artystów. "Gdynia – Tel Awiw" już od 13 września w Muzeum POLIN w Warszawie, a potrwa do 3 lutego 2020.

Źródło: kultura.onet.pl

reklama
Kontakt z nami