Wiadomości z tagiem Święta  RSS
Dzień Matki – skąd się wziął i jak należy go świętować?

17.05.2019 16:58


O naszych mamach powinniśmy pamiętać każdego dnia w roku, jednak 26 maja to szczególne święto, dzięki któremu możemy docenić trud, który włożyły w nasze wychowanie. Skąd wziął się Dzień Matki i jak powinniśmy go celebrować?

Źródło: kobieta.interia.pl

Pomysł na naturalny płyn do zmywania

17.05.2019 9:01


Przypadający 22 maja Dzień Płynów do Zmywania wydaje się bardzo dziwnym świętem, ale może warto je uczcić? Zróbmy własny płyn bez detergentów, wybielaczy i barwników

Źródło: kobieta.interia.pl

Noc Muzeów 2019 w całej Polsce: rusza wielkie święto sztuki. Co warto zobaczyć?

16.05.2019 19:05

"Warszawskie prace" Tadeusza Rolke, "Szuflada Szymborskiej", którą w Krakowie przedstawi Michał Rusinek, medytacyjny flash mob w Muzeum Narodowym w Poznaniu i Wirtualne Muzeum Zdzisława Beksińskiego w Łodzi - to tylko część atrakcji, przygotowanych z okazji największej imprezy kulturalnej w Polsce. Co czeka nas na Nocy Muzeów? Sprawdziliśmy, jakie oferty artystyczne mają Warszawa, Śląsk, Lublin, Kraków, Poznań, Łódź czy Szczecin. Co warto zobaczyć? Oto propozycje na spędzenie nocy ze sztuką!

Źródło: kultura.onet.pl

Mama w formie. Trzy nawyki, które pomagają zachować szczupłą sylwetkę.

16.05.2019 13:52


Maj jest miesiącem szczególnym dla wszystkich mam – to właśnie wtedy przypada ich święto. Z tej okazji warto zrobić coś dla siebie i zadbać o szczupłą sylwetkę. To ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Przedstawiamy trzy proste sposoby na odchudzanie, które dodatkowo chronią przed efektem jo-jo. Dr n. med. Paweł Rajewski, Członek Rady Naukowej Herbalife …

Źródło: modaija.pl

Kumazu z rabatem 25% z okazji Dnia Matki!

16.05.2019 10:32


Wkrótce Dzień Matki. Czyli kobiety najważniejszej w życiu każdego człowieka. Mama potrafi wiele poświęcić dla swoich dzieci. Zawsze myśli o wszystkich innych, często zapominając o swoich wygodach i potrzebach. Podaruj swojej mamie to, co najcenniejsze – naturalne kosmetyki Kumazu – nie tylko od święta! Bez względu na wiek mama potrzebuje troskliwej pielęgnacji włosów. Często kosztem …

Źródło: modaija.pl

Wyjątkowy prezent dla mamy – sprzęt do sprzątania prosto z serca…

15.05.2019 21:22


Prezent dla mamy nie musi być nudny, drogi, ani oklepany, jak np. (kolejny do kolekcji) kubek, kwiaty czy czekoladki. Może być za to totalnie nietrafiony… Zupełnie przypadkiem trafiłam ostatnio na jakąś stronę internetową , która polecała różne prezenty dla mam, z okazji zbliżającego się ich (a właściwie to – naszego ;-)) święta. Wyobraźcie sobie jakie […]

Źródło: wrolimamy.pl

Pomysły na prezent z okazji Dnia Matki

15.05.2019 13:14


Oczywiście, że tego dnia liczy się przede wszystkim pamięć i obecność przy najważniejszych kobietach naszego życia, jednak warto wzbogacić ich święto upominkiem. Im bardziej kreatywny, tym lepiej, dlatego dobrym pomysłem będą przede wszystkim wspólne wyjścia i spędzenie tego czasu w wyjątkowy sposób. My prezentujemy wyjście dla tych, którzy wiedzą, że mało co ucieszy ukochaną mamę tak bardzo, jak ciekawa książka, czy dobry kosmetyk.

Źródło: zwierciadlo.pl

Nie żyje Stanisław Niemczyk. Architekt nazywany "polskim Gaudim" miał 76 lat

14.05.2019 13:09

Nie żyje Stanisław Niemczyk. Wybitny śląski architekt, nazywany "polskim Gaudim", zmarł po ciężkiej chorobie. Zaprojektował m.in. kościół Świętego Ducha w Tychach i Jezusa Chrystusa Odkupiciela w Czechowicach-Dziedzicach. Stanisław Niemczyk miał 76 lat.

Źródło: kultura.onet.pl

Grzegorz Damięcki: Grzechy dojrzałości

14.05.2019 10:19


Z pychą rozprawił się dawno, bo znany ojciec nauczył go, że szacunku nie zdobywa się dzięki nazwisku, tylko temu, co samemu się osiągnęło. Zazdrości się nie wypiera, o nieumiarkowaniu mówi bez skrępowania, do potknięć i słabości przyznaje się otwarcie. Bo szczerość wobec siebie uważa za miarę dojrzałości. "Staram się nie być łajdakiem, ale... święty nie jestem - wyznaje Grzegorz Damięcki. - O każdym z siedmiu grzechów mógłbym co nieco powiedzieć".

Źródło: www.styl.pl

Rosenthal świętuje jubileusz 30 lat w Polsce!

10.05.2019 16:30


Niemiecka manufaktura porcelany to ponad 130 lat intrygującej historii, która jest też częścią historii wzornictwa. Już od 30 lat jest ona pisana także w Polsce!

Źródło: zwierciadlo.pl

reklama
Kontakt z nami