Wiadomości z tagiem Święta  RSS
To już tradycja! Księżna Kate w zielonym płaszczu obchodzi Dzień Świętego Patryka

18.03.2019 1:05

Księżna i książę Cambridge, jak co roku, pojawili się na paradzie z okazji Dnia Świętego Patryka. Księżna Kate, podobnie jak w poprzednich latach pojawiła się ubrana w ciemnozielony płaszcz. Ile okryć w tym samym kolorze ma w swojej szafie? Sporo! Zobaczcie, jak wyglądała tym razem i porównajcie ze stylizacjami z lat poprzednich! Która najlepsza?

Kolejne kłopoty Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner? Chodzi o kredyty w SKOK Wołomin

17.03.2019 19:32


Stowarzyszenie Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Świętego Michała zrzeszające poszkodowanych w wyniku upadłości SKOK Wołomin informuje, że szykujący się właśnie do rozwodu Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie spłacają kredytów o wysokości 3,4 mln zł. Wokalista Ich Troje odsyła do swojego prawnika.

Źródło: muzyka.interia.pl

Zielona Wyspa Literatury. Irlandia – ojczyzna mistrzów opowieści

17.03.2019 0:00


Irlandia - ze swym patronem, świętym Patrykiem, którego święto obchodzimy 17 marca - znana jest z malowniczych plenerów, magicznego folkloru, ludowych tańców, smakowitego guinnessa, średniowiecznych zamków... Zielona Wyspa to również ojczyzna wybitnych literatów, prawdziwych legend pióra - by przywołać tylko Oscara Wilde’a czy Samuela Becketta.

Źródło: lubimyczytac.pl

Podwójny singiel Motörhead ‘'Overkill’' i ‘'Bomber'’ na 7 calowym winylu

16.03.2019 17:29

Z okazji międzynarodowego święta niezależnych sklepów płytowych (Record Store Day 2019) Motörhead zapowiedział premierę wyjątkowego limitowanego wydawnictwa.

Tagi: Święta
Źródło: wyspa.fm

Melania Trump odważnie nosi wzory. Zobaczcie jej sukienkę - hit czy niewypał?

16.03.2019 1:06

Melania Trump słynie z zamiłowania do sukienek koszulowych. Ostatnio pierwsza dama coraz częściej zamiast jednokolorowych wybiera te pokryte odważnymi wzorami. Nie inaczej było ostatnio. Podczas prezentacji misy z koniczyną, która odbywa się corocznie w Białym Dpomu z okazji zbliżającego się Dnia Świętego Patryka - irlandzkiego święta - Melania Miała na sobie sukienkę w wyrazisty geometryczny wzór. Zobaczcie, jak wyglądała!

Źródło: kobieta.onet.pl

Wielkanocne przygotowania

15.03.2019 23:31

Zasmakuj radości w te święta!

Źródło: dlalejdis.pl

Biały Dzień – święta (chyba) mało znane

14.03.2019 4:34


Niektórzy to się mają fajnie. I mają więcej okazji do świętowania i okazywania swych uczuć. Słodkiego okazywania. W Azji taką okazją jest Biały Dzień, który przypada właśnie dzisiaj, 14 marca. Biały Dzień obchodzony jest od 1978 r. w Japonii, Korei Południowej i na Tajwanie. To swego rodzaju "odwrócone" Walentynki (nieprzypadkowa wypada dokładnie miesiąc po święcie

Źródło: modaija.pl

Włoska kuchnia najpopularniejsza na świecie

13.03.2019 11:40


Trudno odmówić sobie włoskiego makaronu czy pizzy - to sztandarowe dania i smaki Włoch, które cenią ludzie na całym świecie. Nic dziwnego, że to właśnie kuchnia włoska święci kulinarny triumf i uznawana jest za najpopularniejszą na świecie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Marta Wiśniewska na urzekającym zdjęciu z dzieciństwa. Gwiazda świętuje 41. urodziny

13.03.2019 9:33


Tancerka, choreografka i wokalistka Marta Wiśniewska (Mandaryna) świętując 41. urodziny opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z czasów dzieciństwa oraz wzruszające słowa. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się była żona Michała Wiśniewskiego.

Źródło: muzyka.interia.pl

Powrót Wielkich Płaszczy

13.03.2019 0:00


Już dziś możecie znaleźć w księgarniach "Krew świętego" Sebastiena de Castella - trzeci tom uwielbianej przez czytelników serii fantasy. Poznajcie dalsze losy Falcia, Kesta i Brastiego.

Źródło: lubimyczytac.pl

reklama
Pani Torbalska PL
Kontakt z nami