Wiadomości z tagiem Żona  RSS
"M jak miłość": Dramat Basi. Matka jej nie chce...

19.04.2019 10:06


Paweł (Rafał Mroczek) dowie się, że jego była żona nie chce, żeby Basia (Gabriela Raczyńska) wracała do Londynu, bo walczy o przetrwanie swego nowego związku i nie ma czasu zajmować się córką. Czy dziewczynka zostanie ze Zduńskim na zawsze?

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Barwy szczęścia": Wybierze Tolka

18.04.2019 14:45


Tuż przed rozprawą rozwodową Ludwik (Marek Lewandowski) dowie się, że Irenka (Krystyna Tkacz), dla której zostawił żonę, nie chce z nim być!

Tagi: Żona, Rozwody
Źródło: swiatseriali.interia.pl

10 najgorszych ciążowych stylizacji Meghan Markle! O tych kreacjach lepiej zapomnieć

18.04.2019 13:05

Meghan Markle uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Żona księcia Harry'ego krytykowana jest zresztą za zbytnią rozrzutność. Mimo ogromnych wydatków na garderobę i dostępu do najlepszych stylistów, nawet księżnej Sussex zdarzają się wpadki. Oto 10 najgorszych ciążowych stylizacji Meghan Markle!

Źródło: kobieta.onet.pl

Jestem kobietą i jestem uzależniona od alkoholu

18.04.2019 0:01


Choroba alkoholowa to kwestia, wokół której od początków jej diagnozowania narosło wiele mitów, które w znacznej mierze utrudniają przeprowadzenie wiarygodnych badań na ten temat. Jednym z tego rodzaju zagadnień jest różnica pomiędzy przebiegiem choroby u kobiet i mężczyzn. Co to jest alkoholizm? Alkoholizm to choroba złożona, na którą składają się czynniki fizjologiczne, psychologiczne i społeczne. […]

Źródło: obcasy.pl

Klucz do Jamesa Ellroya

17.04.2019 19:06


Ta książka nie powinna przejść niezauważona. Powinno się o niej mówić i ją przypominać, powinna mieć własne miejsce w literaturze true crime jako szczególny zapis zbrodni, ale i życia z nią i po niej. Fakt, że autor nie jest bezstronnym obserwatorem wydarzeń, ale osobą w nie bezpośrednio i właściwie najmocniej zaangażowaną, tylko podnosi jej poziom.

Tagi: Żona
Źródło: lubimyczytac.pl

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy

16.04.2019 19:07


Osobiste i unikalne spojrzenie na twórcę Apple jego pierwszej żony i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Już 24 kwietnia "Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia" ukaże się w polskich księgarniach nakładem wydawnictwa Kompania Mediowa.

Tagi: Dzieci, Żona
Źródło: lubimyczytac.pl

Trzy sekrety szybkiego mazurka wielkanocnego

16.04.2019 13:06


O ile ciężko wskazać jeden, najbardziej charakterystyczny, domowy wypiek bożonarodzeniowy, o tyle w świecie ciast wielkanocnych laur pierwszeństwa przysługuje tradycyjnemu, polskiemu mazurkowi. Bogato zdobiony, obłędnie słodki, a jednocześnie chrupiący, dzięki kruchemu spodowi i odpowiednim dodatkom. Bez niego stół wielkanocny byłby niczym święconka bez pisanek. Czy istnieją jednak sposoby, by ten czasochłonny wypiek przygotować szybko, pięknie i – co najważniejsze – przepysznie?

Źródło: kobieta.interia.pl

Sławomir, Kajra i Robert Biedroń na wspólnym zdjęciu. "Trzymam kciuki za wiosnę"

15.04.2019 7:27


Na instagramowym profilu Robert Biedroń pokazał zdjęcie z "królem rock polo" Sławomirem i jego żoną Kajrą. NA koncie polityka zaroiło się od komentarzy.

Źródło: muzyka.interia.pl

Książę i księżna Sussex nie chcą się dzielić planami dotyczącymi porodu

12.04.2019 10:41


Książę Harry i jego żona (oczywiście na miarę możliwości) dystansują się od zwyczajów panujących w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Źródło: kobieta.interia.pl

Mariola Gołota pokazała przystojnego syna

11.04.2019 15:31


Andrzej Gołota i jego żona Mariola są małżeństwem od 1990 roku. Ostatnio zdecydowali się wzięcie udziału w programie „Agent – Gwiazdy”.

Tagi: Gwiazdy, Żona
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami