Wiadomości z tagiem Żona  RSS
Agata z "Rolnik szuka żony" pokazała intrygujące zdjęcie

16.07.2019 10:57


Fani programu „Rolnik szuka żony” już przebierają niecierpliwie nogami. Jesienią Telewizja Polska wyemituje szósty sezon misyjnego show.

Tagi: Jesień, Żona
Źródło: kobieta.interia.pl

"Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

11.07.2019 11:39


Aneta Zając, czyli Marysia Radosz i Dominika Porcz z "Pierwszej miłości", najprawdopodobniej wkrótce zostanie wezwana do sądu w charakterze... oskarżonej o stalking. Były partner i ojciec jej synów - Mikołaj Krawczyk, czyli Łukasz Grabowski z "Przyjaciółek" - złożył ponoć niedawno na policji doniesienie, że aktorka go śledzi i podsłuchuje, co jest równoznaczne z nękaniem!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Anna Lewandowska: Trzeba czasem odpiąć wrotki

11.07.2019 6:00


Wpisz do wyszukiwarki jej nazwisko, a znajdziesz 10,4 miliona wyników. Anna Lewandowska to fenomen popularności. Prowadzi sławny blog, uczy fittnesu, propaguje dobrą dietę, radzi matkom w ciąży, wydaje książki... I to nie koniec. Co robić, by mieć miliony lajków? Jak być żoną sławnego piłkarza i pozostać sobą? Pyta Jacek Szmidt. Przeczytaj fragment rozmowy z Anną Lewandowską - cały wywiad znajdziesz w sierpniowym numerze magazynu Twój STYL.

Źródło: www.styl.pl

Paul McCartney o zmarłej żonie Lindzie: Płakałem przez rok

08.07.2019 11:39


Paul McCartney w rozmowie z BBC opowiedział o tym, jak czuł się po śmierci swojej żony Lindy. Przypomnijmy, że aktywistka, fotografka i muza Beatlesa, zmarła 17 kwietnia 1998 roku w wieku 56 lat.

Tagi: Żona
Źródło: muzyka.interia.pl

Zrównoważona moda - trend na miarę XXI wieku

08.07.2019 11:39


Zrównoważony rozwój może wydawać się jedynie kolejnym modnym określeniem, które pojawia się w większości dyskusji na temat wpływu przemysłu odzieżowego na środowisko. Idei zrównoważonej mody warto jednak przyjrzeć się z bliska.

Tagi: Trendy, Żona
Źródło: kobieta.interia.pl

Dlaczego żona emira zdecydowała się uciec?

04.07.2019 10:08


Kilka dni temu świat obiegła informacja o tym, że żona emira Dubaju postanowiła uciec z kraju. Szczegóły przedsięwzięcia nie były jeszcze do końca znane i pozostawały jedynie domysły. Jednak dziś pojawiły się nowe informacje dotyczące całej sprawy. Opisując wydarzenie należy cofnąć się kilka miesięcy i przypomnieć historię Latify, córki szejka Muhammada ibn Raszida al-Maktum. Zdecydowała […]

Tagi: Żona, Dom
Źródło: obcasy.pl

"Na Wspólnej": Anastazja przerażona - znajduje oparcie w Pawle...

03.07.2019 13:20


Policja odwiedza Ostrowskiego. Lekarz musi się tłumaczyć, dlaczego pozwolił Kamilowi operować, mimo że ten był dopiero co po leczeniu odwykowym...

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

02.07.2019 9:53


Już jesienią Telewizja Polska wyemituje szósty sezon programu „Rolnik szuka żony”. Misyjne show cieszy się ogromną sympatią telewidzów.

Tagi: Jesień, Żona
Źródło: kobieta.interia.pl

"Na dobre i na złe": Marta Bryła wspomina pracę na planie pierwszej polskiej telenoweli historycznej

02.07.2019 8:44


Marta Bryła, którą po wakacjach znów – po kilkumiesięcznej przerwie - będziemy oglądać jako Oliwię w „Na dobre i na złe”, z ogromnym sentymentem wspomina miesiące, które spędziła na planie „Korony królów”, wcielając się w Aldonę, czyli pierwszą żonę Kazimierza III Wielkiego (Mateusz Król). - To był cudowny czas – mówi, choć wiadomo, że – delikatnie mówiąc – nie przepadała za wszystkimi koleżankami, z którymi spotykała się przed kamerą...

Źródło: swiatseriali.interia.pl

„Jeśli one sobie praw nie wywalczą, nikt im praw nie podaruje”[1] ("Posełki: Osiem pierwszych kobiet", Wiechnik Olga)

01.07.2019 23:10

Recenzentka: porcelanka „Nazywają je posełkami, posełkiniami albo posłami kobiecymi, czasem poślicami. Nie tak łatwo nazwać kogoś, kto jeszcze przed chwilą nie istniał”[2]. Osiem pierwszych posłanek Rzeczpospolitej Polskiej: matki, żony, panny – ale przede wszystkich społeczniczki, niezłomnie walczące o prawa kob...

Tagi: Praca, Żona
Źródło: www.biblionetka.pl

reklama
Kontakt z nami