Wiadomości z tagiem Alkohol  RSS
"Mama czekała na telefon, kiedy usłyszy, że jej syn nie żyje". Koterski w szokującym wyznaniu

15.07.2024 17:56

Misiek Koterski w najnowszym wywiadzie opowiedział o mrocznych momentach, które przeżył, kiedy był jeszcze uzależniony od alkoholu i narkotyków. Dziś aktor jest wdzięczny za to, że udało mu się przeżyć i wyleczyć.

Tagi: Alkohol
Źródło: www.plotek.pl

Poleciała z synem do Turcji. Wyjazd ją rozczarował. "Mamo, a czemu ten pan pije piwo do śniadania?"

11.07.2024 16:04

Przyhotelowy bar otwierają o godz. 10, czyli jeszcze w trakcie śniadania. Chłopiec widzi, jak jeden z mężczyzn je jajecznicę i popija ją piwem. Później pyta matkę, dlaczego już od wczesnych godzin porannych na wakacjach spożywa się alkohol. Taka jest rzeczywistość w niektórych tureckich hotelach. "Zrozumiałam, że nie chcę, aby syn miał w głowie taki obraz dzieciństwa" - przyznaje matka, która napisała do naszej redakcji.

Źródło: www.edziecko.pl

Polecam ("Zbędni", Chmielarz Wojciech)

10.07.2024 18:16

"Zbędni" przenoszą czytelnika do Kowar, które są pochłonięte niedawnym zaginięciem niemowlęcia. W sprawę angażuje się młoda aspirantka. Jednocześnie obserwujemy Jaśka, który pod wpływem alkoholu potrąca kobietę oraz tajemniczego Belga, który, mimo końca sezonu, nie wyjeżdża z kempingu. W okolicznym pensjonacie z kolei ...

Tagi: Alkohol
Źródło: www.biblionetka.pl

Nowe ustalenia w sprawie sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych

05.07.2024 23:45

Sprzedaż alkoholu na stacjach benzynowych - nowe ustalenia.

Tagi: Alkohol, Usta
Źródło: dlalejdis.pl

Energetyki to nie koniec. Ministerstwo Zdrowia planuje kolejny zakaz dla nieletnich. "To zagrożenie"

03.07.2024 11:43

Ministerstwo Zdrowia idzie na wojnę ze wszystkimi używkami. Energetyki są już zakazanymi substancjami dla nieletnich, toteż, aby je kupić, podobnie jak w przypadku alkoholu, czy wyrobów tytoniowych, klient musi okazać się dowodem tożsamości. Teraz politycy chcą wprowadzić zakaz sprzedaży wszystkich rodzajów papierosów elektronicznych, także tych bez nikotyny w składzie, osobom przed 18. rokiem życia.

Tagi: Mus, Alkohol
Źródło: www.edziecko.pl

Borkowski neguje, że alkoholizm to choroba. "Ci, co przechylają kieliszek, robią to w pełni świadomie"

02.07.2024 5:00

Jacek Borkowski jest abstynentem i nigdy nie chciał spróbować, jak smakuje alkohol. Wszystko przez przykre doświadczenia z dzieciństwa. Teraz ma kontrowersyjną teorię na temat alkoholizmu.

Źródło: www.plotek.pl

Czy picie alkoholu za kierownicą zaparkowanego samochodu jest legalne?

28.06.2024 10:10

Samochód nie jest właściwym miejscem do spożywania alkoholu, ale dla niektórych jest to ciekawe rozwiązanie. Pozostaje tylko pytanie czy takie zachowanie jest w ogóle zgodne z prawem i czy nie wpadniemy przez nie w kłopoty.

Tagi: Praca, Alkohol
Źródło: www.motocaina.pl

Czwórka alkoholików i dwie cysterny spirytusu. Oto zwiastun Drużyny A(A) od twórców hitu Johnny

25.06.2024 14:11

Twórcy hitu Johnny pokazali zwiastun swojego nowego projektu. Zobaczcie, do czego posuną się bohaterowie, by uratować swój ośrodek terapeutyczny.Drużyna A(A) to najnowszy film twórców hitu . Tym razem postanowili opowiedzieć o czwórce alkoholików z wyjątkową misją uratowania swojego ośrodka terapeutycznego. Odpowiedź, jak do tego doszło, znajdziecie w poniższym zwiastunie. Mamy też dla was opis fabuły i datę premiery.  Drużyna A(A) - zwiastun filmu Drużyna...

Źródło: naekranie.pl

Justin Timberlake aresztowany. Jakie problemy ma aktor?

18.06.2024 17:21

Justin Timberlake ma problemy prawne. W poniedziałek został po raz pierwszy w życiu aresztowany przez policję.Jak donosi Variety, 43-letni aktor i piosenkarz  został aresztowany w poniedziałkowy wieczór w Nowym Jorku. Służby potwierdziły ten fakt portalowi Variety.  Justin Timberlake aresztowany Czytamy, że we wtorek rano czasu amerykańskiego Justin Timberlake miał zostać postawiony w stan oskarżenia za DWI, czyli jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Rzecznik prasowy...

Źródło: naekranie.pl

Rozpoczęły się procesy celebrytów za reklamę alkoholu. Jan Śpiewak ma gorzką refleksję [PLOTEK EXCLUSIVE]

17.06.2024 17:18

Celebryci reklamowali w sieci napoje alkoholowe, a teraz mają problemy prawne. W rozmowie z Plotkiem.pl Jan Śpiewak, działacz społeczny i prezes Fundacji Bezpieczna Polska Dla Wszystkich, wyjawił, jak wyglądał przebieg zdarzeń na sali sądowej.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami