Wiadomości z tagiem Celebrytka  RSS
Dagmara Kaźmierska opuściła swój "barokowy pałac" aby być bliżej syna. Zabrała z niego kluczowy mebel

23.02.2024 3:00

Dagmara Kaźmierska już zaczęła przygotowania do "Tańca z gwiazdami". Celebrytka jakiś czas temu wyprowadziła się do Wrocławia. Ze względu na liczne podróże wybrała większe miasto. W wynajętym lokum miała mniejsze pole do popisu, ale nie zabrakło jej inwencji twórczej

Źródło: www.plotek.pl

Laluna robi sobie nowe "tureckie zęby", bo stare przestały pasować. Znamy cenę. "Mocno się to opłaca"

22.02.2024 11:55

Laluna opublikowała na swoim profilu na TikToku nagranie, na którym pochwaliła się planami na najbliższe dni. Celebrytka leci do Istambułu, aby zrobić sobie nowe "tureckie zęby". Podała, ile kosztuje taki zabieg.

Źródło: www.plotek.pl

"Królowe życia". Anna Renusz wyjechała do Turcji. Nie na wakacje. Mówi, co sobie poprawiła

22.02.2024 11:09

Anna Renusz sporo zmieniła w swoim wyglądzie. Na tym jednak nie koniec. Ostatnio celebrytka wyjechała do Turcji na kolejne zabiegi medycyny estetycznej. Opublikowała InstaStories prosto z kliniki.

Źródło: www.plotek.pl

Derpieński boi się Stanowskiego? Mówi o bułgarskiej mafii. "Jestem przerażona"

21.02.2024 16:33

Caroline Derpieński opublikowała w mediach społecznościowych serię niepokojących relacji. Celebrytka wyznała, że obawia się o swoje życie przez konflikt z Krzysztofem Stanowskim. Wspomniała o bułgarskiej mafii.

Źródło: www.plotek.pl

Sylwii Bombie zarzucono, że "wszędzie się pcha". Stacja TTV stanęła w jej obronie

21.02.2024 11:13

TTV udostępniła w mediach społecznościowych wakacyjne zdjęcie Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa. Nie wszystkie komentarze pod postem były przychylne. Celebrytka może jednak liczyć na wsparcie stacji.

Źródło: www.plotek.pl

Krzysztof Stanowski ciągnie za język Derpieński. Ta rozgadała się o związku. Mówi o terapii

20.02.2024 21:30

Krzysztof Stanowski opublikował na Kanale Zero kolejny film na temat Caroline Derpieński. Tym razem celebrytka puściła parę z usta i zdradziła co nieco o tajemniczym związku. Jak się okazało, para nie mieszka razem. Byli też na terapii.

Źródło: www.plotek.pl

CLOUT MMA. Laluna uderzyła Schreiber na konferencji. "Wniosek o zakaz zbliżania się"

20.02.2024 10:15

Za nami konferencja Clout MMA, na której pojawiła się Marianna Schreiber. Niedługo żona polityka PiS zawalczy w oktagonie z Małgorzatą Zwierzyńską, znaną w sieci jako Goha Magical. Celebrytka wdała się w dyskusję z Laluną. Na tym się jednak nie skończyło.

Źródło: www.plotek.pl

Blanka Lipińska w nowym domu zadbała, by sąsiedzi nie zaglądali jej do środka. Sprytne

19.02.2024 14:05

Blanka Lipińska zorganizowała serię pytań i odpowiedzi na Instagramie, w której sporo zdradziła na temat domu, który remontuje. Celebrytka wykazała się sprytem, żeby móc w nim zaznać spokoju.

Źródło: www.plotek.pl

Caroline Derpieński nie lubi swoich stóp. Chodzi o palce. "Są brzydkie"

19.02.2024 13:38

Caroline Derpieński epatuje bogactwem. Właśnie pochwaliła się, że nie tylko stać ją na buty od najlepszych projektantów, ale też na operację plastyczną. Celebrytka chce zoperować sobie stopy.

Źródło: www.plotek.pl

Marcin Hakiel jak rycerz broni Kaźmierskiej. Nie miał litości dla hejterów. "Żegnam"

19.02.2024 11:31

Już wkrótce nowa edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Wiemy, że na parkiecie wystąpią razem Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska. Udział "królowej życia" w show spotkał się z dużymi kontrowersjami. Celebrytka może jednak liczyć na swojego tanecznego partnera.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami