Wiadomości z tagiem Celebrytka  RSS
"Wygraną mam w kieszeni". Caroline Derpieński o pozwach przeciwko Nosowskiej i Kubickiej

21.09.2023 16:21

Caroline Derpieński udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, na jakim etapie są jej pozwy. Celebrytka złożyła je przeciwko Nosowskiej i Kubickiej, z którymi pozostaje w konflikcie.

Źródło: www.plotek.pl

Glam przenosi dramę z Derpieński do "Dzień dobry TVN". I leci z grubej rury

21.09.2023 11:00

Aneta Glam gościła w programie "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała swoją stronę konfliktu z Caroline Derpieński. Celebrytka nie przebierała w słowach.

Źródło: www.plotek.pl

Izabela Macudzińska-Borowiak nie do poznania. Co za fryzura!

21.09.2023 9:49


Izabela Macudzińska-Borowiak z programu "Królowe życia" przeszła spektakularną metamorfozę, zrzucając zbędne kilogramy i zupełnie zmieniając swój styl. Najwidoczniej gwiazda show nie powiedziała w tym temacie jeszcze ostatniego słowa, bo na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie celebrytki, na którym trudno ją poznać.

Źródło: kobieta.interia.pl

Wojewódzki poruszył temat oskarżonej Cieleckiej. Oberwało się Janowi Śpiewakowi

21.09.2023 3:00

Kuba Wojewódzki zareagował na kolejne zawirowanie związane ze zwalczaniem reklamowania alkoholu przez celebrytów. Tym razem oberwało się Magdalenie Cieleckiej, która została oskarżona. Dziennikarz stanął w jej obronie i wbił szpilę Janowi Śpiewakowi.

Źródło: www.plotek.pl

Na czym dorobiła się Monika Goździalska? Po rozwodzie na koncie miała pięć tysięcy

20.09.2023 15:49

Monika Gożdzialska dołączyła do "Żon Warszawy". Celebrytka słynie z ciętego języka i widzowie liczą na podgrzanie atmosfery. Czym celebrytka zajmuje się na co dzień? Jakiś czas temu wyjechała z Polski.

Źródło: www.plotek.pl

Laluna się wścieknie, bo wróżyła jej koniec kariery. Dagmara Kaźmierska wraca z nowym show!

20.09.2023 12:50

Dagmara Kaźmierska już jesienią pojawi się w nowym show. Tym razem "królowa życia" wyruszy w Polskę. Ta wiadomość z pewnością rozsierdzi Lalunę.

Źródło: www.plotek.pl

Julia Dybowska wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Wystarczył jeden szczegół

20.09.2023 10:05


Julia Dybowska, która od kilku lat jest wybranką teherańskiego miliardera, sama znajduje się w czołówce influencerów zarabiających krocie na swojej popularności. Okazuje się, że celebrytka doskonale wie, jak jednym prostym zdjęciem przyciągnąć uwagę internautów, co tłumaczy jej szaloną popularność.

Źródło: kobieta.interia.pl

Mama Ginekolog usuwa "błędy młodości". Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach

20.09.2023 3:00

Mama Ginekolog ma za sobą bolesne doznania. Celebrytka wybrała się na zabieg laserowego usuwania tatuażu. O przebiegu wizyty na bieżąco informowała fanów w mediach społecznościowych.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami