Wiadomości z tagiem Ciąża  RSS
Do kobiety, która myśli, że jej życie jest złe: masz wszystko, co trzeba, by być szczęśliwą

18.07.2019 9:48


Puk, puk. Mogę zająć ci chwilę? Wiem, że masz swoje problemy, swoje smutki, że właśnie kolejny raz dostałaś cios od życia. A może zawiódł cię ktoś, komu ufałaś? Znów zbyt długo czekałaś, aż on podejmie decyzję? Zbyt długo wierzyłaś w to, że się zmieni? Chcę ci tylko powiedzieć, że nie ciąży nad tobą żadna klątwa. […]

Źródło: ohme.pl

Odbudowa Notre Dame. Kontrowersyjny projekt zmiany prawa przyjęty

17.07.2019 1:03

Francuskie Zgromadzenie Narodowe ostatecznie przyjęło kontrowersyjny projekt zmian w przepisach, pozwalający na odbudowę w ciągu 5 lat, jak tego chce prezydent Emmanuel Macron, katedry Notre Dame w Paryżu.

Źródło: kultura.onet.pl

Tydzień z książką “Bridelle Style” BOHEMIAN

16.07.2019 3:00

Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej! Dzikość i wolność ducha. Tak właściwie najłatwiej można określić styl bohemian. Dużą inspiracją w tej stylizacji jest natura i drewno. Bohemian to artystyczna dusza, która ciągle poszukuje, a jeśli Wy również poszukujecie inspiracji do stworzenia niesamowitych aranżacji w stylu boho, pokażemy Wam dziś naszą sesję

Źródło: bridelle.pl

Ola Ciupa, Hellfield i Danny Ferreri w teledysku "Dynamit"

15.07.2019 9:46


Ponad 250 tys. wyświetleń w ciągu trzech dni zagarnął wspólny teledysk Oli Ciupy (DJ Slavic), Hellfielda i Danny’ego Ferreriego "Dynamit".

Tagi: Ciąża
Źródło: muzyka.interia.pl

Seat wprowadza ulepszenia. Co zmieni się modelach Alhambra, Tarraco, Ateca i Leon?

13.07.2019 0:15

Co roku Seat wprowadza nowości do swoich samochodów w odpowiedzi na ciągłe potrzeby kierowców - pojawiają się nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, jak i rozrywki w samochodzie. Wiemy, co zmieni się w znanych modelach Seata!

Tagi: Ciąża
Źródło: www.motocaina.pl

Ponad 603 tysiące powodów do dumy. Wyniki Wielkiej Zbiórki Książek 2019

11.07.2019 19:04


W ciągu dwóch miesięcy w ogólnopolską kampanię Wielka Zbiórka Książek 2019 zaangażowało się ponad 155 tysięcy osób, dzięki którym zebrana została rekordowa liczba 603 tysięcy książek!

Źródło: lubimyczytac.pl

Podróż koleją po Czechach

11.07.2019 15:15

Kolej w Polsce ciągle nie ma najlepszej opinii. Choć tabor jest sukcesywnie odnawiany, szlaki remontowane, to jednak nadal zdecydowanie wolimy podróżować własnymi samochodami. Inaczej jest w Czechach, gdzie pociągi zawsze były i są najpopularniejszym środkiem transportu. Z tego powodu warto wybrać się na wycieczkę do tego pięknego kraju, zwłaszcza, że poruszanie się po nim koleją jest tanie i wygodne.

Źródło: facetpo40.pl

Co jest czyje w związku bez obrączki?

11.07.2019 14:14


Coraz więcej osób żyje razem bez ślubu. Ciągle jednak nieformalne związki nie są uznawane przez polskie prawo. O czym warto pamiętać, decydując się na taką relację?

Źródło: kobieta.interia.pl

Jak urządzić dom w duchu idei slow – prosto, przyjemnie i na luzie

11.07.2019 12:39


Projektantka Maria Rauch uważa, że dom powinien nas wspierać. Sama żyje w domu z klocków, zgodnie z ideą slow dom, czyli prosto, przyjemnie i na luzie. Tak jakby ciągle była na wakacjach. Jak stworzyć sobie taką prywatną przestrzeń?

Źródło: zwierciadlo.pl

Anna Lewandowska: Trzeba czasem odpiąć wrotki

11.07.2019 6:00


Wpisz do wyszukiwarki jej nazwisko, a znajdziesz 10,4 miliona wyników. Anna Lewandowska to fenomen popularności. Prowadzi sławny blog, uczy fittnesu, propaguje dobrą dietę, radzi matkom w ciąży, wydaje książki... I to nie koniec. Co robić, by mieć miliony lajków? Jak być żoną sławnego piłkarza i pozostać sobą? Pyta Jacek Szmidt. Przeczytaj fragment rozmowy z Anną Lewandowską - cały wywiad znajdziesz w sierpniowym numerze magazynu Twój STYL.

Źródło: www.styl.pl

reklama
Kontakt z nami