player+
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Małgorzata Tomaszewska pokazała córkę. Dodała pierwsze zdjęcie z porodówki

23.02.2024 17:52

Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się pierwszym zdjęciem z dzieckiem. Dumna mama rozwiała też wątpliwości dotyczące imienia pociechy.

Tagi: Piersi, Doda
Źródło: www.plotek.pl

Wonka online - data premiery w HBO Max ogłoszona

23.02.2024 15:31

Wonka to zaskakujący hit z 2023 roku, który w końcu trafi do platformy streamingowej. Kiedy premiera?Oficjalnie ogłoszono, że trafi do HBO Max (W USA to serwis Max) już 8 marca 2024 roku. Informację dodatkowo potwierdził szef Warner Bros. Discovery w rozmowie z inwestorami. Wonka - sukces hitu Jako że promocja musicalu nie wzbudzała wiele emocji i zainteresowania, nikt nie oczekiwał, że Wonka...

Tagi: Mus, Doda
Źródło: naekranie.pl

Matura w 2024 roku. Do listy lektur z gwiazdką weszły książki z podstawówki. Pułapka na maturzystów?

23.02.2024 14:43

Tegoroczna matura zbliża się już wielkimi krokami, a uczniowie powtarzają materiał i czytają zaległe lektury. A z jakimi utworami literackimi muszą zapoznać się abiturienci? Wbrew pozorom lista jest całkiem spora, a na dodatek zawiera też kilka pozycji ze szkoły podstawowej.

Tagi: Gwiazdy, Mus, Doda
Źródło: www.edziecko.pl

Takich ziemniaków jeszcze nie jadłeś. Sekret tkwi w serze

23.02.2024 14:02


Ziemniaki są podstawą tradycyjnych polskich obiadów. Jednak nawet najwięksi fani tego warzywa mają od czasu do czasu ochotę na zmianę i spróbowanie czegoś nowego. Podpowiadamy trzy proste pomysły na dania z ziemniaków. Są tanie i nie wymagają spędzenia wielu godzin w kuchni, mogą posłużyć jako dodatek do obiadu, bądź samodzielne danie.

Tagi: Taniec, Doda
Źródło: kobieta.interia.pl

PIT 2024. Od 2022 ważna zmiana dla rodzin. Rodzice dostaną dodatkowe pieniądze oprócz ulgi na dziecko

23.02.2024 13:38

Czy oprócz ulgi na dziecko rodzicom przysługują jeszcze inne preferencje? Jak się okazuje, owszem. Zwłaszcza jedna jest ważna. Co to za ulga? I komu konkretnie przysługuje? Zobaczcie, co trzeba wiedzieć o tej preferencji podatkowej.

Tagi: Rodzice, Doda
Źródło: www.edziecko.pl

Nauczycielka dostała przelew na konto. Tego się nie spodziewała. "Uśmiecham się"

23.02.2024 12:38

Nauczycielka zdradziła w sieci, ile jako młody pedagog otrzymała dodatku motywacyjnego. Kwota, która widnieje na kartce jest wyjątkowo niska i żadna to motywacja do pracy. "Już nie pracuję w szkole i przedszkolu publicznym, ale kiedy wracam myślami do kwoty dodatku motywacyjnego. to się uśmiecham" - przyznaje kobieta, która zdecydowała się odejść od oświaty.

Tagi: Praca, Doda
Źródło: www.edziecko.pl

800 plus. Rodzice mogą dostać dodatkowe 400 złotych. Tłumaczymy, jak to zrobić [ZASADY, TERMINY]

23.02.2024 11:31

Rodzicu, czy wiesz, że być może przysługują ci dodatkowe pieniądze na dziecko? Co więcej, można je pobierać wraz ze świadczeniem wychowawczym. Jednak trzeba też spełnić pewne wymogi? Jakie konkretnie? Wyjaśniamy zawiłości finansowe.

Tagi: Rodzice, Doda
Źródło: www.edziecko.pl

Project L to teraz 2XKO. Na bijatykę z bohaterami League of Legends trzeba będzie jednak trochę poczekać

23.02.2024 9:16

Project L to teraz 2XKO. Nie zmieniło się natomiast jedno - bijatyka z bohaterami LoL nadal wygląda świetnie.O Project L, czyli bijatyce w uniwersum , po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2019 roku. Od tego czasu regularnie dostawaliśmy nowe informacje na temat tej produkcji, a teraz ujawniono kolejne, na dodatek bardzo istotne. Poinformowano bowiem, że oficjalnym tytułem gry będzie , a także zdradzono, kiedy...

Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami