Allegro PL
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Afera przed Opolem. Reżyser kazał Dodzie "wypie*dalać". Teraz przeprasza: Poniosły mnie emocje

05.06.2023 17:37

Mało brakowało, a recital Dody na 60 KFPP w Opolu by się nie odbył. Zapłakana wokalistka relacjonowała w mediach społecznościowych, że na próbach wizualizacji była obrażana przez reżysera. TVP wystosowała oświadczenie w tej sprawie.

Tagi: Kazar, Doda
Źródło: www.plotek.pl

Doda płacze po próbach przed festiwalem w Opolu. Rzeczniczka broni reżysera: "Czasem różne emocje targają reżyserami" [PLOTEK EXCLUSIVE]

05.06.2023 16:59

Czyżby występ Dody w Opolu stał pod wielkim znakiem zapytania? Rozemocjonowana piosenkarka zaledwie kilka dni przed festiwalem, organizowanym przez TVP1, zamieściła w sieci nagranie, na którym zalewa się łzami i mówi o rzekomych wulgaryzmach ze strony reżysera widowiska.

Tagi: Stres, Doda
Źródło: www.plotek.pl

Skandal przed Opolem. Szokujące, co ujawniła Doda. "Nie wiem, czy wystąpię"

05.06.2023 16:50


Doda miała powrócić na festiwal w Opolu. Jednak w poniedziałek wokalistka dodała na Instagram niepokojące nagranie, na którym ze łzami w oczach opowiada o przykrej sytuacji, jaka spotkała ją ze strony reżysera jednego z koncertów. Przyznała, że nie wie, czy uda jej się wystąpić. TVP z kolei opublikowało przeprosiny reżysera. Czy wokalistkę zobaczymy na deskach opolskiego amfiteatru w ten weekend?

Źródło: kobieta.interia.pl

Diablo 4 otrzyma co najmniej dwa dodatki? Twórcy rozpoczęli już prace

05.06.2023 16:34

Diablo 4 będzie rozwijane nie tylko przez sezonową zawartość, ale także przez większe rozszerzenia. Prace nad nową zawartością już trwają.Rod Fergusson, dyrektor generalny , szczegółowo ujawnił, czym aktualnie zajmują się deweloperzy. Okazuje się, że programiści mająco robić, bo oprócz aktualizacji eliminujących błędy i poprawiających balans, trwają prace nad sezonami oraz dwoma odrębnymi dodatkami. Jak zdradził Fergusson, wszystko to dzieje się w tym samym czasie.  W tej chwili,...

Tagi: Praca, Dzieci, Doda
Źródło: naekranie.pl

Doda nie wystąpi w Opolu? Jest zapłakana. "Reżyser mówi do mnie: wypie*dalaj, odp*erdol się, rób sobie sama festiwal"

05.06.2023 15:47

Tuż przed startem 60 KFPP w Opolu występ Dody może być odwołany. Gwiazda, która ma wystąpić pierwszego dnia festiwalu, zapłakana relacjonowała, co działo się na próbach. W jej stronę miały polecieć inwektywy.

Źródło: www.plotek.pl

Najlepsze, co możesz dodać do wody. Kilka chwil i rododendron odżyje

05.06.2023 15:06


Jego uprawa nie należy do najprostszych, ale mimo tego i tak zaskarbił sobie serca ogrodników. W końcu to piękna ozdoba każdego ogrodu. Mówi się, że rododendron to roślina dla wytrwałych. Aby zachwycał urodą, trzeba pamiętać o podstawowej pielęgnacji. Co zrobić, aby uginał się od kwiatów? Wypróbuj sprawdzony trik działkowców i ogrodników z cytryną.

Tagi: Uroda, Serum, Doda
Źródło: kobieta.interia.pl

Podwójne 500 plus w wakacje. Kto dostanie dodatkowe pieniądze? Rodzice mogą je przeznaczyć na jedno

05.06.2023 13:08

Co będzie z bonem turystycznym na tegoroczne wakacje? Polski rząd ma nowy pomysł - podwójne 500 plus dla rodziców. Jednak jest i haczyk - będą mogli je wykorzystać w konkretny sposób. Co to oznacza? Wyjaśniamy.

Źródło: www.edziecko.pl

300 zł do emerytury już od 1 lipca? Oto grupa seniorów, która otrzyma świadczenie

05.06.2023 10:49


Rządzący zapowiadają, że już niedługo na konta wybranych seniorów może wpływać dodatek w wysokości 300 zł. Chodzi o sołtysów, którzy spełnią odpowiednie warunki i złożą stosowny wniosek. Kto może liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki?

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami