Wiadomości z tagiem Dom  RSS
BeGlossy „Atelier de Beaute” – Twoja własna, domowa pracownia piękna!

20.09.2019 5:00


Każda z nas potrzebuje nie tylko czasu, ale także własnej wydzielonej przestrzeni, w której będzie mogła oddawać się rytuałom piękna. Nie ma znaczenia czy będzie to łazienka, kącik w sypialni czy też mała toaletka. Każde z tych miejsc może stać się Twoim małym prywatnym Atelier de Beaute. Do stworzenia małej, prywatnej pracowni piękna potrzebujesz po

Źródło: kobietamag.pl

Maja Bohosiewicz nie gotuje dla swojej rodziny. Wyręcza ją w tym niania. "Jak to napiszę, to mnie znienawidzicie"

19.09.2019 21:20

Maja Bohosiewicz odpowiadała na Instagramie na pytania fanów. Jeden z nich zapytał się jej, czy przygotowuje w domu posiłki dla swojej rodziny, czy raczej jadają na mieście. Odpowiedziała szczerze.

Źródło: www.plotek.pl

Vicky z "Love Island" odpowiada na pytania od fanów. Bardzo szczerze. Zdradziła, co sądzi o relacji Oliwii i Maćka. Potwierdziła tezę widzów

19.09.2019 19:50

Kilka dni temu Dominik i Vicky decyzją głosów opuścili program "Love Island". Teraz uczestniczka wzięła udział w "Q&A", gdzie odpowiadała na pytania fanów. Jej odpowiedzi są bardzo szczere.

Tagi: Sądy, Dom
Źródło: www.plotek.pl

Co robić, gdy dziecko nabije guz na głowie? Czy “test awokado” się sprawdza?

19.09.2019 18:48


Słyszeliście o czymś takim jak “test awokado”? Ja właśnie dziś po raz pierwszy spotkałam się z tym określeniem, szukając informacji o tym, jak ocenić, czy guz na głowie dziecka wymaga interwencji lekarskiej.  Wiadomo, że guzy i siniaki to nieodłączny element dzieciństwa, nie ma dziecka, które co najmniej raz w życiu nie nabyło tych wątpliwych ozdób […]

Źródło: wrolimamy.pl

Dominik odpadł z "Love Island", ale jeszcze z Hiszpanii wrzucił zdjęcie z piękną blondynką. Znamy ją z TVN. Czyżby miała coś wspólnego z programem?

19.09.2019 18:20

Dominik i Vicky kilka dni temu opuścili program "Love Island". Do Polski wrócili dopiero w środę. W tym czasie chłopak spotkał się w Hiszpanii z Magdaleną Chorzewską, psycholog znaną z programów telewizyjnych. Nasuwa się więc pytanie - co ona tam robiła?

Tagi: Psycholog, Dom
Źródło: www.plotek.pl

„Spirits in the Forest" w kinach pod koniec września!

19.09.2019 18:07

Super wiadomość dla fanów Depeche Mode!

Tagi: Dom
Źródło: wyspa.fm

(8) Tanie przelewy do polski ranking

19.09.2019 16:01

Planujesz przekazywać pieniądze rodzinie w Polsce? Nie martw się, dla Ciebie działa nasza firma. Tanieprzelewy.com to świetna firma. Dbamy o klientów, pomagamy im rozliczać wszelkie rachunki. Dzisiaj Polacy chcą dobre sobie radzić z codziennością, a z zagranicy muszą przekazać pieniądze rodzinom w Polsce. Doskonałe transfery są podstawą dla każdego klienta. Doskonałej jakości praca na rzecz firmy jest na pewno cenna. Wysoka jakość usług oraz umiarkowane ceny usług są na pewno najważniejsze. Dzięki nam każdy przelew dotrze szybko do domu rodzinnego pracownika. Tanieprzelewy.com są znane z jakości usług. Doskonała jakość w niewysokiej cenie sprawdza się idealnie. Nasi pracownicy są skupieni na zawodowych obowiązkach. Robią wszystko, aby klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami.

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Powstanie specjalna kolekcja inspirowana stylem Rachel z "Przyjaciół". Zaprojektuje ją Ralph Lauren

19.09.2019 15:42

Jesteś fanem Rachel Green z serialu "Przyjaciele"? Mamy świetną wiadomość! Ralph Lauren zaprojektuje kolekcję ubrań inspirowaną jej stylem.

Tagi: Kolekcja, Dom
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Jak zrobić aromatyczne olejki z kwiatów?

19.09.2019 15:35


Aromatyczne kwiatowe olejki kuszą cię swoim zapachem, ale nie chcesz wydawać na nie pieniędzy? Dowiedz się, jak przygotować je w swoim domu.

Źródło: www.styl.pl

Dom z widokiem na Giewont

19.09.2019 14:50

4 edycja Wielkiej Loterii Almette!

Tagi: Dom
Źródło: dlalejdis.pl

reklama
Kontakt z nami