Wiadomości z tagiem Dom  RSS
Mandarynkowa pomoc domowa. Jak wykorzystać skórki z cytrusów w codziennych porządkach?

23.02.2024 18:45


Skórka z mandarynki to pięknie pachnący, ale dla wielu zbędny odpad. Po zjedzeniu owoców zbieramy resztki i odruchowo wrzucamy je do kosza. W ten sposób narażamy się na spore wydatki, gdyż pozbywamy się naturalnego środka czystości. Jak skutecznie wykorzystać nagromadzone skórki z mandarynek? Podpowiadamy.

Tagi: Sport, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

The Old Guard 2 - co z filmem? Aktor wyjaśnia opóźnienie premiery

23.02.2024 17:12

The Old Guard 2 został nakręcony prawie dwa lata temu, ale wciąż nie wiadomo, kiedy premiera w Netflixie. to film akcji Netflixa, który jest kontynuacją hitu z 2020 roku z Charlize Theron w roli głównej. Projekt oparty jest popularnym komiksie. Czemu wciąż nic nie wiadomo o premierze akcyniaka? Powracający w obsadzie  wyjaśnia o co chodzi. The Old Guard 2 - premiera opóźniona Według wiedzy...

Tagi: Film, Dom
Źródło: naekranie.pl

A Knight of the Seven Kingdoms - kiedy premiera spin-offu hitu Gra o tron? Jest przybliżony okres

23.02.2024 16:38

Knight of the Seven Kingdoms to kolejny serial osadzony w uniwersum hitu Gra o tron. Co nowego ujawniono?Informacje o serialu  ujawnił szef Warner Bros. Discovery podczas rozmowy z inwestorami. Według niego planują premierę tego spin-offa hitu Gra tron pod koniec 2025 roku. A Knight of the Seven Kingdoms - co wiemy o serialu? Projekt został ogłoszony w kwietniu 2023 roku. Scenarzystami zostali George R.R. Martin (autor książkowej...

Źródło: naekranie.pl

Azjatyckie kiszonki podbijają Polskę. Oto powody, aby je jeść

23.02.2024 16:29


Polacy kochają kiszonki, bo przecież praktycznie w każdym domu są zgromadzone sowite zapasy w spiżarniach. Najczęściej kisimy ogórki i kapustę, ale tak naprawdę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby fermentacji poddać buraki czy inne warzywa lub owoce. W Korei z kolei ogromną popularnością cieszy się kimchi – i właśnie tam uznawane jest za narodowe danie. Trzeba przyznać, że ten kiszony rarytas swoją popularnością podbił wiele zakątków globu, a w Polsce również ma swoich miłośników. Czym jest kimchi i czy warto je jeść? Sprawdźmy.

Tagi: Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Kobiety noszą fałszywe pierścionki zaręczynowe. Zdradzają, dlaczego to robią

23.02.2024 13:03

Mnóstwo kobiet chwali się w mediach społecznościowych fałszywymi pierścionkami zaręczynowymi. "Niestety należę do osób, które ciągle gubią swoje rzeczy, więc jest to idealne rozwiązanie. Uważam, że bezpieczniej jest zostawić prawdziwy pierścionek w domu" – wyjaśniła tiktokerka Miki Rai.

Tagi: Dom
Źródło: kobieta.onet.pl

Już wiadomo, jak ma na imię córka Tomaszewskiej. Dziadek z emocji się pomylił

23.02.2024 12:53

Jan Tomaszewski obwieścił mediom narodziny swojej wnuczki. W emocjach pomylił jednak imię dziewczynki. Teraz wiadomo, jak nazywa się córka Małgorzaty Tomaszewskiej.

Tagi: Dom
Źródło: www.plotek.pl

Do czego służy kieszonka w majtkach? Sprawdziłam! Ten niepozorny skrawek materiału ma kilka ważnych funkcji

23.02.2024 12:00

Kieszonka w majtkach to niepozorny skrawek materiału, nad kt&oórym, jak większość kobiet, się nie zastanawiałam. Domyślałam się, do czego może służyć, ale nie sądziłam, że jest tak istotna nie tylko dla wygody, ale i zdrowia. A zupełnie niesłusznie! Jak się okazuje, spełnia kilka zadań.

Tagi: Dom
Źródło: stronakobiet.pl

Niewiele osób wie, kim jest jej córka. Barbara Bursztynowicz bardzo się z nią kłóciła: Byłam "gorszym" rodzicem

23.02.2024 11:43

Barbara Bursztynowicz znana z serialu "Klan" jest mamą Małgorzaty, z którą przed laty nie miała dobrych relacji. Co wiadomo o ich kontakcie obecnie?

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami