Allegro PL
Wiadomości z tagiem Dom  RSS
Rozsyp wokół domu tę przyprawę. Jej zapach skutecznie odstraszy szkodniki

11.12.2023 7:00


Kuny to niepozornie wyglądające stworzenia, które swoją obecnością mogą uprzykrzyć życie jednemu właścicielowi domu. Jeśli podejrzewasz, że na strychu czy w garaży zasiedliły się te zwierzęta, musisz działać natychmiast. Jak przepędzić kuny bez stosowania dźwiękowych czy chemicznych odstraszaczy? Pomoże m.in. pewna przyprawa, której zapachu nie znoszą.

Tagi: Mus, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Dom Karoliny Pisarek zdemolowany. Drastyczne sceny w posiadłości modelki

11.12.2023 5:00

Na Karolinę Pisarek czekała ostatnio w domu bardzo przykra niespodzianka. Psy urządziły sobie prawdziwą demolkę. Nie oszczędziły nawet okien.

Tagi: Dom
Źródło: www.plotek.pl

Ukryty, mało znany talent Panny. Jest w tym świetna

11.12.2023 3:00


Zodiakalna Panna to największa perfekcjonistka wśród wszystkich znaków zodiaku. Uwielbia porządek i to zarówno ten wokół siebie (w domu, na biurku i w pracy) jak i w życiu. Panna będzie więc idealnym materiałem na "pracownika roku", pod warunkiem jednak, że poczuje się w pracy pewnie i swobodnie. Czym powinna się zająć?

Tagi: Praca, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Wraca serialowy hit TVP. Widzowie poznają nareszcie niedokończone wątki i wszystkie kłamstwa Zofii

10.12.2023 22:32

Widzowie "Domu pod Dwoma Orłami" mają powód do radości. Stacja pokusiła się na kinową wersję serialu. Zobaczymy ją już za tydzień na antenie - dowiedział się Plotek. Wyjaśni ona niewyjaśnione dotychczas wątki, które spędzały fanom serialu sen z powiek.

Tagi: Seriale, Dom
Źródło: www.plotek.pl

Holecka doczekała się pieśni na pożegnanie z TVP. To cover hitu Zenka

10.12.2023 20:51

Danuta Holecka wzbudza wiele emocji. Wszystko za sprawą rzekomego rozstania z TVP, o którym mówi się od kilku dni. Spikerka stacji, która w ostatnich latach była też szefową "Wiadomości", doczekała się nawet pożegnalnego utworu.

Tagi: Dom
Źródło: www.plotek.pl

Te dwa słowa powodują, że dziecko ci nie ufa. Zrób to, zanim wasze relacje rozpadną się na dobre

10.12.2023 19:47

Wielu internautów przyznaje, że sytuacja nie jest nadzwyczajna. To samo dzieje się w wielu innych domach. Matki najpierw obiecują wsparcie i pomoc, a gdy coś się dzieje pierwsze słowa, jakie kierują do swoich córek sprawiają, że czują ból, zawiść i zwątpienie. Szybko wyciągają wnioski, drugi raz nie popełniają tego błędu.

Tagi: Piersi, Dzieci, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Co zrobić, żeby nasze maile nie trafiły do spamu?

10.12.2023 19:02


Kampania email marketingowa dopięta na ostatni guzik. Klikasz „wyślij” i z niecierpliwością liczysz na spektakularne rezultaty. Osiągnięte wyniki praktycznie zwalają cię z nóg – jednak tym razem w negatywnym znaczeniu? Za taki stan może odpowiadać cichy, niepozorny, aczkolwiek bardzo skuteczny folder, który zadomowił się w każdej skrzynce pocztowej – folder SPAM. Czym jest SPAM i […]

Tagi: Dom
Źródło: wrolimamy.pl

Sąsiedzi Gabriela Seweryna domagają się wyjaśnień. "Żył jak kolorowy ptak, a umarł okropnie"

10.12.2023 18:32

Wieść o śmierci Gabriela Seweryna wstrząsnęła nie tylko najbliższymi, ale także mieszkańcami jego rodzinnego miasta Głogowa. W jednym z wywiadów wypowiedzieli się sąsiedzi celebryty. Żądają wyjaśnień.

Źródło: www.plotek.pl

"Królowe życia". Julia von Stein kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Poznacie ją?

10.12.2023 14:26

Julia von Stein, znana przede wszystkim z udziału w programie "Królowe życia", na co dzień pracuje jako projektantka trumien. Zajmuje się też malowaniem zwłok w domu pogrzebowym, który prowadzi jej rodzina. Kiedyś rozważała jednak zupełnie inną ścieżkę kariery. Na nagraniu sprzed dekady widać, jaką transformację kobieta przeszła na przestrzeni lat.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami