Wiadomości z tagiem Dom  RSS
Whitney Houston wróci na scenę jako hologram

21.05.2019 11:01


Fani legendarnej piosenkarki mają na co czekać. Wiadomo już, że trwają prace nad stworzeniem hologramu Houston i trasą koncertową, na której zaprezentowane zostaną największe przeboje wokalistki.

Tagi: Praca, Dom
Źródło: muzyka.interia.pl

Szklane domki nad przepaścią – peruwiańskie spełnienie marzeń o wakacyjnej przygodzie

21.05.2019 5:50


Nasz sposób podróżowania i nocowania w odwiedzanym miejscu nieustannie się zmienia. Ostatnio można zauważyć tendencję do wyszukiwania nietypowych lokalizacji hotelowych. Coraz mniej osób stawia na luksusowe apartamenty w stylu glamour. Na topie są raczej oryginalne rozwiązania, dzięki którym sam nocleg staje się ważną częścią podróżniczej przygody. Taką rolę spełniają m.in. peruwiańskie domki nad przepaścią, o których postanowiliśmy Wam dziś opowiedzieć!

Źródło: kobietamag.pl

Torebka z ekranami Louis Vuitton – moda z przyszłości już tu jest!

21.05.2019 5:30


Projektanci mody czerpią inspirację z rozmaitych dziedzin życia. Jedni pobudzają kreatywność dalekimi podróżami, inni tworzą nawiązania do tekstów kultury, jeszcze inni starają się odwzorować w swoich dziełach piękno przyrody. Tym razem twórcy domu mody Louis Vuitton zwrócili swoje oczy w kierunku świata nowoczesnej technologii, marząc o modzie rodem z dalekiej przyszłości. Efekt? Dwie torebki z elastycznymi ekranami, ozdabiającymi fronty dowolną, wyświetlaną na bieżąco grafiką!

Tagi: Torebki, Oczy, Leki, Dom
Źródło: kobietamag.pl

10 SMS-ów, których faceci nie życzą sobie od nas dostawać!

21.05.2019 2:28

Dziewczyny często mówią, że faceci nie wiedzą, jak pisać wiadomości lub co powiedzieć na randce, i szczerze mówiąc, faceci mogą powiedzieć: ”dokładnie to samo myślimy o was”! Oto 10 wiadomości tekstowych, których oni, nie życzą sobie od nas dostawać! Zobacz, jakie SMS-y uznają za BEZNADZIEJNE!  Czytaj o: 12 imion damskich, które są według facetów ...

Źródło: naobcasach.pl

Stylowe rozwiązanie w kuchni

20.05.2019 19:01


Teoretycznie hoker barowy kojarzy się z klimatem pubów i nocnych lokali. Praktycznie coraz częściej tego typu meble stawiamy również w domach i mieszkaniach. Ten trend jest związany przede wszystkim jest z modą na otwarte na salon kuchnie. Hoker barowy w sprytny sposób dzieli przestrzeń zgodnie z jej funkcjami. Tą granicą staje się bardzo często wyspa …

Źródło: modaija.pl

Chcesz mieć piękne ramiona?

20.05.2019 13:50


Jędrność ramion znakomicie poprawia systematyczna, prosta gimnastyka, którą możesz robić w domu.

Tagi: Dom
Źródło: www.styl.pl

Czas się dla niej zatrzymał? Kayah wygląda wspaniale

20.05.2019 13:05

Kayah nie pojawia się zbyt często w śniadaniówkach, nie pozuje na ściankach. Zobaczyć ją można na koncertach i festiwalach. A na nich, wiadomo, make up, stylizacja... Tymczasem w weekend pojawiła się w studio "Dzień dobry TVN" i zachwyciła stylizacją i urodą. Nawet w leginsach, bluzie i czapce wygląda świetnie. Kochamy ją!

Źródło: kobieta.onet.pl

Domowe SPA z marką TechniStone

20.05.2019 12:00

Relaks we własnej łazience - konglomeraty od Technistone.

Tagi: Łazienka, Dom
Źródło: dlalejdis.pl

reklama
Kontakt z nami