Wiadomości z tagiem Facet  RSS
"Love Island". Kolejna osoba opuściła program. Uczestnik sam o to poprosił. "Facet z klasą!"

29.09.2022 9:49

W najnowszym odcinku "Love Island" kolejny uczestnik opuszcza program na własne życzenie. Paweł zapewnia, że to była trudna, choć przemyślana i właściwa decyzja. Widzowie są zachwyceni postawą uczestnika. Takich pochwał jeszcze nie było.

Tagi: Facet
Źródło: www.plotek.pl

Dzień Chłopaka 2022. Najpiękniejsze wierszyki i rymowanki idealne dla każdego faceta

28.09.2022 9:15


Dzień Chłopka. To święto jest bardzo dobrą okazją do wyrażenia wdzięczności najbliższym nam facetom. Dobrym sposobem, na uszczęśliwienie chłopaków w tym dniu będzie np. wierszyk. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

Tagi: Facet
Źródło: kobieta.interia.pl

"Hotel Paradise". Szahira schudła 26 kg. Bała się hejtu. "Może przez to nie wpadłam facetom w oko"

23.09.2022 15:45

"Hotel Paradise". Szahira Bisiorek ważyła kiedyś 93 kg. Uczestniczka reality-show TVN7 otworzyła się na temat swojej wagi w jednym z wywiadów.

Tagi: Facet
Źródło: www.plotek.pl

Anita Werner walczyła z przykrą łatką na początku kariery. Takie słowa mogą boleć

22.09.2022 18:48

Anita Werner, zanim stała się znaną i rozpoznawalną dziennikarką, musiała wszystkim udowodnić, że jest profesjonalna i dobra w fachu, który wykonuje. W jednym z wywiadów zdradziła, co usłyszała na początku pracy w TVN24. Padły szokujące słowa.

Źródło: www.plotek.pl

Maryla Rodowicz zachwala życie singielki. Zamierza skończyć z facetami. "Wpadałam z ramion w ramiona"

20.09.2022 11:16

Po głośnym rozstaniu Maryli Rodowicz z Andrzejem Dużyńskim artystka nie zaangażowała się w głębszą relację. Podkreśla, że nie doskwiera jej samotność, wręcz przeciwnie. Piosenkarka w końcu przyznaje, że jest szczęśliwa.

Tagi: Facet
Źródło: www.plotek.pl

Nie bądź sierotą finansową! Masz prawo, należy ci się uczciwe i równe z facetami wynagrodzenie

13.09.2022 18:20


Przeciętnie we wszystkich krajach UE kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni. Jak jest w Polsce? Niemal 40% Polek uważa, że zarabia mniej niż mężczyźni, pracujący na takich samych stanowiskach – wynika z badania sondażowego przekazanego PAP. Dlaczego kobiety mają trudność z walczeniem o siebie i proszeniem o podwyżkę? Jak sobie radzić z odmową szefa? Co robić, […]

Tagi: Zara, Facet
Źródło: ohme.pl

Doda spytana, czy związałaby się z facetem, który ma dzieci. Stanowcza reakcja

12.09.2022 9:55

Doda nie ukrywa w wywiadach, że marzy o wielkiej miłości. Mimo angażowania się w kilka związków, jej relacje kończyły się niepowodzeniem. Artystka ujawniła, czy byłaby gotowa stworzyć coś poważnego z osobą, która ma dzieci, zwłaszcza że sama ich nie ma i nie chce mieć.

Tagi: Facet, Dzieci, Doda
Źródło: www.plotek.pl

Jessia nie ma czasu na friendzone

08.09.2022 11:39

Jessia olśniewa najnowszym pop-rockowym hymnem „One of the Guys”. Piosenkarka i autorka tekstów przypomina facetom, że jest zbyt atrakcyjna na friendzone!

Tagi: Facet
Źródło: wyspa.fm

Krystyna Prońko: ikona polskiej muzyki. Piosenką odegrała się na niewiernym mężu?

05.09.2022 12:38


Ikona polskiej piosenki. Tymi słowami określa się Krystynę Prońko, wokalistkę jazzową, której szeroką popularność przyniosły takie utwory, jak „Psalm stojących w kolejce”, „Poranne łzy” czy „Jesteś lekiem na całe zło”. To jednak piosenka „On nas nie kochał” wywołała prawdziwe zamieszanie w świecie muzyki. „Postanowiłyśmy sobie, że żaden facet nie stanie już między nami” – tłumaczyła po latach Majka Jeżowska.

Tagi: Facet, Leki
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami