Wiadomości z tagiem Facet  RSS
Czy da się zarobić na prowadzeniu teleturniejów? Steve Harvey o docinkach i rekompensujących je czekach

22.06.2024 12:14

Gdy amerykański aktor i komik Steve Harvey zaczął prowadzić teleturniej Family Feud, musiał znosić wiele docinków ze strony swoich kolegów po fachu. Mimo kpin, dobrze na tym wyszedł. wspomniał w rozmowie z portalem Variety o początkach pracy przy programie . Wielu znajomych z niego drwiło, że postanowił zostać prowadzącym teleturnieju. Nie uwierzyłbyś, jakie telefony dostawałem od znajomych. "Steve, robisz teleturniej, serio? Wchodzisz w ten tandetny biznes?". Cóż, czy wiesz, jakie czeki...

Źródło: naekranie.pl

Kurdej-Szatan wybuczana na Gali Gwiazd Plejady. Tak nazwała Kamińską. Riposta aktorki była ostra jak brzytwa

18.06.2024 21:16

Barbara Kurdej-Szatan została gospodynią Gali Gwiazd Plejady. Aktorka podczas wydarzenia zaliczyła wpadkę. Wszystko przez słowa, które wypowiedziała do swojej koleżanki po fachu. Julia Kamińska od razu się odgryzła.

Źródło: www.plotek.pl

Gąsowski zaskoczony odejściem Dowbora z Polsatu. Chwycił za telefon. "Coś ty zrobił?!"

15.06.2024 10:35

Piotr Gąsowski, jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji Polsat, nie może nadziwić się decyzji kolegi po fachu. Maciej Dowbor opuścił bowiem stację po ponad 20 latach współpracy.

Tagi: Facet
Źródło: www.plotek.pl

"Mój syn idzie na studia, nie potrafi obrać ziemniaków i wstawić pralki. Czuję, że popełniłam błąd"

14.06.2024 15:01

Niekiedy miłość rodzicielska może okazać się krzywdząca. Nawet, jak rodzice mają dobre intencje, nie zawsze wszystko wychodzi tak, jakby tego chcieli. "Całe życie wyręczałam swojego syna. Teraz mam poczucie, że wychowałam faceta, który jest kompletnie nieprzystosowany do życia" - przyznaje czytelniczka.

Źródło: www.edziecko.pl

Grabowski publicznie pożegnał Kipiel-Sztukę. Wspomniał o jej chorobie. "To nie jest wiek, kiedy się umiera"

10.06.2024 12:04

Andrzej Grabowski po niespodziewanym odejściu Marzeny Kipiel-Sztuki publicznie ją pożegnał. Aktor ze "Świata według Kiepskich" ma dobre wspomnienia z pracy związane z koleżanką po fachu. Ależ słowa!

Tagi: Praca, Facet
Źródło: www.plotek.pl

Kipiel-Sztuka odeszła w dniu urodzin serialowego syna. Słowa Żukowskiego łamią serce

10.06.2024 8:44

Marzena Kipiel-Sztuka zawsze była i będzie lubianą przez wielu Halinką Kiepską. Opuściła nas 9 czerwca 2024 roku, kiedy to urodziny obchodził jej kolega po fachu i serialowy syn.

Źródło: www.plotek.pl

Will Smith to nie tylko zły chłopiec. Ranking filmów faceta w czerni

08.06.2024 11:05

Niedawny zwycięzca Oscara powraca do kin w nowej części Bad Boys. To odpowiedni moment, aby przyjrzeć się najlepszym filmom aktora na podstawie ocen krytyków portalu Rotten Tomatoes. powoli odbudowuje swoją karierę nadszarpniętą przez incydent podczas Oscarów w 2022 roku, kiedy to uderzył w twarz prowadzącego galę, Chrisa Rocka. Aktor, który na tej samej gali odebrał swojego pierwszego w życiu Oscara za rolę w King Richard: Zwycięska rodzina, tłumaczył się, że stanął w obronie swojej...

Tagi: Oscary, Film, Facet
Źródło: naekranie.pl

Sandra Kubicka opowiada prawdę o połogu. "Faceci powinni zdawać sobie sprawę"

31.05.2024 5:00

Sandra Kubicka postanowiła podzielić się ważną wiadomością. Chodzi o połóg. Istotny przekaz skierowała nie tylko do przyszłych mam, lecz także do mężczyzn.

Tagi: Praca, Facet, Dom
Źródło: www.plotek.pl

Paulla dla faceta wyjechała na prowincję. Pożałowała. Wróciła do stolicy w świetnej formie [PLOTEK EXCLUSIVE]

23.05.2024 3:00

Paulla dla miłości rzuciła intensywne życie w stolicy i przeprowadziła się do Elbląga. Pożałowała jednak swojej decyzji. Z przytupem wróciła do Warszawy.

Tagi: Facet
Źródło: www.plotek.pl

Dobry fryzjer, czyli jaki? Jak poznać, że trafiłaś do fachowa?

21.05.2024 18:28

Znalezienie fryzjera, który spełni twoje oczekiwania i chętnie będziesz do niego wracać, to obecnie nie lada wyzwanie. Na rynku jest bowiem masa osób, które oferują swoje usługi i oczywiście uznają się za najlepszych w swoim fachu. Jak więc odnaleźć tego idealnego?

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami