Wiadomości z tagiem Film  RSS
Newsletter Onetu. Katarzyna Janowska: katedry płoną, ale i powstają z popiołów

19.04.2019 13:09

Najsmutniejszy obraz tygodnia to płonąca katedra Notre Dame. Relację z pożaru oglądałam do późna w nocy i chwilami miałam wrażenie, że to nie może być prawda, że obrazy z kolejnej wersji filmu "Incepcja". Ale z jeszcze większym niedowierzaniem czytałam w social mediach komentarze o symbolicznym końcu naszej cywilizacji, o płonącej Europie, o karze za grzech laicyzacji, czy grzechy Kościoła.

Tagi: Film
Źródło: kultura.onet.pl

IPN "poprawił" cytat z "Medalionów" Nałkowskiej. Teraz przeprasza

19.04.2019 13:05

Instytut Pamięci Narodowej przygotował krótki film upamiętniający 76. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Wykorzystano w nim cytat z "Medalionów" Zofii Nałkowskiej. Dodano w nim jednak słowo "Niemcy". Po serii negatywnych komentarzy IPN przeprosił za tę zmianę.

Tagi: Film, Doda
Źródło: kultura.onet.pl

Przegląd filmów Marvela przed premierą Avengers: Endgame

19.04.2019 10:15

Już 25 kwietnia do polskich kin trafi najnowsza odsłona serii Avengers: Endgame. Co warto obejrzeć do tego czasu, aby odświeżyć sobie całe Marvel Cinematic Universe, a przy okazji zdobyć wiedzę, która pozwoli rozumieć wszystkie wątki w ostatniej części kultowej już właściwie serii?

Tagi: Film
Źródło: facetpo40.pl

L’Oréal Paris Kobiety w roli głównej

18.04.2019 14:34


Pokaż najpiękniejszą rolę w życiu z L’Oréal Paris. Festiwal Filmowy w Cannes, jedna z najważniejszych imprez filmowych na świecie, odbędzie się w tym roku już po raz 72. Gdy oczy Europy i Świata zwrócone są na canneński czerwony dywan oraz selekcję festiwalowych filmów, L’Oréal Paris pragnie wykorzystać ten wyjątkowy moment by mówić również o rzeczach ważnych dla Kobiet.

Tagi: Film, Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Pol'and'Rock Festival 2019: Wojtek Smarzowski gościem Akademii Sztuk Przepięknych

18.04.2019 10:35


Jurek Owsiak zapowiedział pierwszego gościa tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych. Będzie nim Wojtek Smarzowski – reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta, operator filmowy. Spotkanie z nim odbędzie się w sobotę 3 sierpnia.

Tagi: Film
Źródło: muzyka.interia.pl

Nowy album i film Beyoncé już w sieci!

18.04.2019 10:20


Queen B powraca do muzycznej gry i zaskakuje fanów. Wydała koncertowy album i film pt. „Homecoming: The Live Album”, a na scenie towarzyszą jej między innymi dawne koleżanki z zespołu Destiny’s Child, siostra Solange i partner JAY-Z. Video, które już pojawiło się w sieci, jest zapisem z jej zeszłorocznego występu na festiwalu Coachella, a także […]

Tagi: Film, Partner
Źródło: obcasy.pl

Beyoncé: Film i płyta "Homecoming" z festiwalu Coachella

17.04.2019 12:35


Film "Homecoming: A Film by Beyoncé", który pozwala zajrzeć za kulisy słynnego występu wokalistki na festiwalu Coachella w 2018 roku, jest już dostępny w serwisie Netflix.

Tagi: Film
Źródło: muzyka.interia.pl

Katarzyna Nosowska: Praktykuję wdzięczność

17.04.2019 12:05


Kasia Nosowska stała się gwiazdą Instagrama, gdy zaczęła wrzucać tam filmy z serii „A ja żem jej powiedziała…”. Z rosnącą popularnością w mediach społecznościowych, pojawiło się więcej negatywnych uwag dotyczących jej osoby. Niedawno Nosowska została ambasadorką akcji „Dobry głos dla firm”, w której zachęca by zostawiać pozytywne komentarze w internecie, zwłaszcza dotyczące małych przedsiębiorstw.

Źródło: kobieta.interia.pl

Film "Bohemian Rhapsody" zarobił ponad 900 mln dolarów

17.04.2019 10:49


Muzyczna biografia zespołu Queen zatytułowana "Bohemian Rhapsody" przynosi rekordowe zyski. Film zarobił już na świecie ponad 900 mln dolarów.

Tagi: Film
Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
Kontakt z nami