Wiadomości z tagiem Fryzury  RSS
Izabela Macudzińska-Borowiak nie do poznania. Co za fryzura!

21.09.2023 9:49


Izabela Macudzińska-Borowiak z programu "Królowe życia" przeszła spektakularną metamorfozę, zrzucając zbędne kilogramy i zupełnie zmieniając swój styl. Najwidoczniej gwiazda show nie powiedziała w tym temacie jeszcze ostatniego słowa, bo na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie celebrytki, na którym trudno ją poznać.

Źródło: kobieta.interia.pl

Tak Agata Duda reprezentuje Polskę w USA. Na głowie bob. Stylista fryzur: Zrobiła sobie hełm [PLOTEK EXCLUSIVE]

21.09.2023 7:00

Agata Duda podczas wizyty w USA zaskoczyła nie tylko odważną garsonką, ale również zwracającą uwagę fryzurą. Pierwsza dama zaprezentowała się w mocno podgolonym, solidnie wylakierowanym bobie. To uczesanie lata świetności ma już dawno za sobą.

Tagi: Fryzury, Oczy
Źródło: www.plotek.pl

Włosy zamienią się w błyszczącą taflę. Zrób jedną rzecz po myciu głowy

19.09.2023 20:15


Przed wiekami wierzono, że rozmaryn chroni przed negatywną energią, jednocześnie sprowadzając na domostwa dobrobyt i pomyślność. Współcześnie przyniesie szczęście osobom, które zastanawiają się nad tym, co zrobić, aby włosy szybciej rosły. Właściwości zioła przysłużą się wielbicielom naturalnej pielęgnacji, zwłaszcza w kontekście fryzury. Jak stosować rozmaryn na włosy i jakich efektów się spodziewać? Upora się z najbardziej powszechnymi problemami.

Tagi: Fryzury, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Nauczycielka w kółko poprawia córce fryzurę. Mama nie wytrzymała. "Nawet teściowa przyznała mi rację"

19.09.2023 13:46

Mamie kilkuletniej dziewczynki, która ma długie i kręcone włosy nie spodobało się to, że nauczycielka w szkole zmienia jej uczesanie. "Wysłałam ją dzisiaj z warkoczem, a ona wróciła do domu z całkowicie rozpuszczonymi włosami" - żali się.

Tagi: Fryzury, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Fryzury do pracy do zrobienia w kilka minut. Propozycje dla zabieganych. Sprawdź upięcia do pracy i nie tylko

18.09.2023 15:24

Choć rano nie zawsze są siły, chęci i czas na eksperymenty z włosami, wcale nie musi to oznaczać rezygnacji z eleganckiego wyglądu. Fryzury do pracy można wykonać szybko, bez dziesiątek drogich akcesoriów czy też kosmetyków, ale uzyskując zadowalający efekt. Mamy kilka propozycji dla kobiet stawiających zarówno na praktyczność, jak i styl. Dzięki nim oszczędzisz czas i nerwy, a pracę rozpoczniesz z twarzowym upięciem i... pewnością siebie.

Źródło: stronakobiet.pl

Nauczycielka w kółko poprawiała córce fryzurę. Mama nie wytrzymała. "Nawet teściowa przyznała mi rację"

17.09.2023 10:55

Mama czuje się sfrustrowana. Powód? Nauczycielka jej córki wielokrotnie poprawiała fryzurę dziecka.

Źródło: www.edziecko.pl

Daria z "Kanapowczyń" uwielbia metamorfozy. Miała z dziesięć fryzur. Nie poznacie jej

15.09.2023 11:43

Daria, uczestniczka programu "Kanapowczynie" przez lata wielokrotnie zmieniała swój wizerunek. Jej niektóre odsłony znacznie różniły się od tego, co mogliśmy zobaczyć w pierwszym odcinku produkcji. Ciekawe, czy uda wam się ją rozpoznać.

Źródło: www.plotek.pl

Kolorowy skandalista. Pamiętacie te wcielenia Michała Wiśniewskiego?

14.09.2023 9:52

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów. Jego dorobek pokazuje, że wie doskonale, jak wzbudzać kontrowersje. Ogromne emocje wzbudzała nie tylko jego muzyka, ale także fryzura, liczne śluby i rozwody oraz reality show "Jestem, jaki jestem". Był też czas, kiedy Wiśniewski wcielał się w postać kobiecą. Tak rozwijała się jego kariera.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami