Wiadomości z tagiem Grypa  RSS
Kaszotto z ziołami

08.10.2019 14:57


Jak urozmaicić smak kaszy? Przyrządzić ją jak risotto! Pęczak czy gryka w połączeniu z aromatycznymi dodatkami stworzą naprawdę wyśmienite dania.

Tagi: Grypa, Doda
Źródło: kobieta.interia.pl

Zapiekanki z kaszą gryczaną i dynią

08.10.2019 0:01


Gdyby przypadkowej osobie zadać pytanie, czym jest kasza, to odpowiedź mogłaby sprawić trudność. Najprościej rzecz ujmując kasza to obrobione – mniej lub bardziej – ziarno zbóż (np. pszenicy lub jęczmienia) i pseudozbóż (np. gryki). Na przykład kasza gryczana powstaje poprzez oczyszczanie i poddawanie termicznemu kondycjonowaniu (prażeniu) ziarniaków gryki. Następnie ziarna sortuje się według rozmiaru, obłuskuje, […]

Źródło: obcasy.pl

Domowe syropy na przeziębienie i infekcje – przepisy

06.10.2019 23:43

Czy jesienna grypa dopadła już twoją rodzinę? A może należycie do tych szczęśliwców, których choroba ominęła? Niestety, jesienne deszcze, wiatry, zmienne temperatury wpływają niekorzystnie na nasze zdrowie. Przeziębienie, kaszel, osłabiony organizm … to najczęstsze skutki zachwianej pogody. Najczęściej poszukujemy pomocy w aptekach, wykupując drogie leki. Może jednak warto wykorzystać najbardziej wartościowe warzywa i przyprawy? Sporządzić […]

Źródło: urodaizdrowie.pl

Chvrches pod wrażeniem nowej gry Hideo Kojimy

05.10.2019 10:02

“Death Stranding” to nowa gra Hideo Kojimy, legendarnego twórcy gier komputerowych, autora serii “Mass Effect”.

Tagi: Grypa, Serum
Źródło: wyspa.fm

Pięć sposobów na koc, który "gryzie"

01.10.2019 15:05


W coraz chłodniejsze wieczory chętnie sięgamy po ciepły pled. Warto sprawić, by był w dotyku miękki i przyjemny. Tym bardziej, że są na to proste triki!

Źródło: kobieta.interia.pl

Po lecie sprawdź czy nie masz mykobakteriozy

19.09.2019 19:00


Choroba daje mało charakterystyczne objawy, więc łatwo ją pomylić z jesienną grypą. Wywołują ją prątki niegruźlicze.

Źródło: kobieta.interia.pl

Prawie milion osób brało udział w premierze Porsche 99X Electric

10.09.2019 8:00

Premiera samochodu odbyła się w formie gry wideo i z udziałem społeczności użytkowników popularnej platformy strumieniowania wideo Twitch. Po 4 godzinach fabryczni kierowcy Porsche – Neel Jani i André Lotterer – instruowani przez społeczności graczy odnaleźli i odsłonili 99X Electric w siedzibie Porsche Digital w Ludwigsburgu.

Tagi: Praca, Grypa
Źródło: www.motocaina.pl

AVENGERS: KONIEC GRY już na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

05.09.2019 20:05

Nowość wydawnicza "AVENGERS: KONIEC GRY"

Tagi: Grypa
Źródło: dlalejdis.pl

Festiwal Łódź Czterech Kultur już w piątek

02.09.2019 19:03

Koncerty, wystawy, spektakle, akcje artystyczne, gry miejskie, premiery muzyczne i teatralne, a nawet pierwszy w historii koncert K-drona harfowego – zupełnie nowego instrumentu. Już w piątek – 6 września – rozpoczyna się Festiwal Łódź Czterech Kultur, czyli dziewięciodniowe spotkanie z wielokulturowością, miejską różnorodnością oraz historią i współczesnością Łodzi opowiadanymi językiem różnych sztuk. Hasłem tegorocznej edycji jest Współistnienie.

Tagi: Grypa, Oczy
Źródło: kultura.onet.pl

Tłum gwiazd na gali MTV Video Music Awards 2019. Taylor Swift na dobre wróciła do gry. Swoją stylizacją przyćmiła inne celebrytki

27.08.2019 8:00

Gala MTV Video Music Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. W tym roku na czerwonym dywanie pozowała jednak dość skromna reprezentacja gwiazd. Wielką nieobecną była chociażby Ariana Grande. Zobaczcie, jak wyglądali artyści, którzy zdecydowali się uświetnić galę swoją obecnością.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami