Wiadomości z tagiem Gwiazdy  RSS
Gwiazdy na 15-lecie Polski w UE

19.04.2019 13:01


Historię polskiej muzyki rozrywkowej rozświetla cała plejada gwiazd. Każde pokolenie miało, i ma, swojego idola, którego płyty sprzedają się w rekordowym nakładzie. Znanych i lubianych często zaprasza się na rocznicowe obchody, by swoją obecnością uświetnili ważną uroczystość. Trudno się, więc dziwić, że z okazji piętnastolecia obecności Polski w Unii Europejskiej, Narodowe Centrum Kultury zorganizowało niezwykły koncert pełen muzycznych znakomitości - Gramy dla Europy, 30 kwietnia na błoniach PGE Narodowego. Wstęp wolny!

Tagi: Gwiazdy, Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Nowe gwiazdy Cieszanów Rock Festiwal 2019!

19.04.2019 10:47

Dubioza Kolektiv, Vader, Acid Drinkers, Armia, EL Dupa Unkaziked, Czarny Ziutek Z Killerami, SIQ, Woda Ski Bla kolejnymi gwiazdami Cieszanów Rock Festiwal 2019!

Tagi: Gwiazdy, Woda
Źródło: wyspa.fm

Lil Dicky i teledysk "Earth". Justin Bieber, Ariana Grande, Miley Cyrus, Ed Sheeran i inni dla Ziemi

19.04.2019 7:56


Prawie pół miliona odsłon w dwie godziny - to wynik teledysku "Earth" amerykańskiego rapera Lil Dicky'ego, któremu towarzyszy imponujące grono gwiazd muzyki i Hollywood.

Źródło: muzyka.interia.pl

Olga Kalicka zachwyciła formą po ciąży

17.04.2019 15:31


Olga Kalicka jest jedną z gwiazd serialu „Rodzinka.pl”, emitowanego przez Telewizję Polską od ośmiu lat.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nowy Aniołek Barbara Palvin promuje bieliznę Victoria's Secret. Seksowna?

17.04.2019 13:06

W marcu tego roku ogłoszono, że Barbara Palvin dołącza do grona Aniołków Victoria's Secret, a już w kwietniu piękna modelka była gwiazdą podczas prezentacji linii Incredible By Victoria's Secret, która odbyła się w Nowym Jorku. Barbara, w czerwonym satynowym garniturze i z mocno wyeksponowanym dekoltem, wyglądała zachwycająco. Zobaczcie zdjęcia!

Źródło: kobieta.onet.pl

Impact Festival 2019: Będzie druga scena. Znamy kolejne gwiazdy imprezy

17.04.2019 12:47


Organizatorzy Impact Festival 2019 poinformowali, że w Tauron Arenie Kraków funkcjonowała będzie również druga scena. Kto na niej wystąpi?

Tagi: Gwiazdy
Źródło: muzyka.interia.pl

Gwiazdy, które mają problemy z wagą

17.04.2019 12:19


Nie od dziś wiadomo, że w show-biznesie (także tym polskim) próżno szukać miejsca na empatię, tolerancję i zrozumienie. Deklaracje o potrzebie różnorodności i prymie talentu nad wyglądem w ostatecznym rozrachunku okazują się jedynie pustymi słowami. Powiedzmy sobie szczerze – gwiazdy i celebryci są nieustannie wystawieni na osąd mediów, telewidzów, internautów oraz konkurencji. Każda choroba (przede wszystkim psychiczna), załamanie, rozstanie czy zmiana wizerunku jest powodem do (często niewybrednych) komentarzy. Zmagać z nimi muszą się...

Źródło: kobieta.interia.pl

Druga scena na Impact Festival! Odsłaniamy kolejne gwiazdy tegorocznej edycji!

17.04.2019 12:08

Dla wszystkich fanów mocniejszych brzmień mamy dobrą wiadomość – podczas Impact Festival 2019 będzie okazja bawić się również pod drugą sceną, na której zagrają 3 fantastyczne formacje!

Tagi: Gwiazdy, Dom
Źródło: wyspa.fm

Katarzyna Nosowska: Praktykuję wdzięczność

17.04.2019 12:05


Kasia Nosowska stała się gwiazdą Instagrama, gdy zaczęła wrzucać tam filmy z serii „A ja żem jej powiedziała…”. Z rosnącą popularnością w mediach społecznościowych, pojawiło się więcej negatywnych uwag dotyczących jej osoby. Niedawno Nosowska została ambasadorką akcji „Dobry głos dla firm”, w której zachęca by zostawiać pozytywne komentarze w internecie, zwłaszcza dotyczące małych przedsiębiorstw.

Źródło: kobieta.interia.pl

Jajko w roli głównej

17.04.2019 10:21


Niby takie banalne, ale na świątecznym stole to prawdziwa gwiazda. Warto się przekonać, jakie smakowite i szybkie dania możesz z nim przyrządzić.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami