Wiadomości z tagiem Gwiazdy  RSS
​"Złotopolscy": Czym się dzisiaj zajmuje Renata Gabryjelska?

18.07.2019 15:02


Renata Gabryjelska była jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Popularność zdobyła dzięki roli w "Złotopolskich". W pewnym momencie zrezygnowała z kariery i zniknęła z show-biznesu. Jak dziś wygląda i co robi Renata Gabryjelska?

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Te polskie gwiazdy zginęły w tragicznych okolicznościach. Pamiętacie o nich?

17.07.2019 15:50


Wiadomość o tragicznej śmierci tych gwiazd była dla polskiego społeczeństwa wielkim ciosem. Utalentowani artyści, piosenkarze czy lubiani aktorzy odeszli zbyt wcześnie. Przypominamy tych, których stratę odczuwamy do dziś.

Tagi: Gwiazdy, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

"M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan będzie rywalizować z... własnym mężem?

17.07.2019 10:18


To już niemal pewne, że Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", będzie jedną z gwiazd, które jesienią pojawią się na parkiecie polsatowskiego show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". O Kryształową Kulę aktorka rywalizować ma między innymi z... własnym mężem, Rafałem Szatanem, czyli Erykiem z "Emki"!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Niania": Tomasz Kot rusza na podbój świata!

17.07.2019 9:34


Tomasz Kot, czyli niezapomniany Maksymilian Skalski z "Niani" i Henryk Weiss-Korzycki z "Na dobre i na złe", ma szansę stać się międzynarodową gwiazdą! Wkrótce na ekrany kin na całym świecie wejdzie film "Warning", w którym zagrał u boku m.in. Alexa Pattyfera i Ruperta Eceretta, a lada moment rozpocznie pracę nad główną rolą w produkcji "Nicola"Ananda Tuckera.

Tagi: Gwiazdy, Film
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Face App: Jak gwiazdy będą wyglądać za 50 lat?

17.07.2019 9:28


Aplikacja Face App robi furorę w sieci. Media społecznościowe zalały zdjęcia internautów publikujących swoje postarzone o 50 lat zdjęcia. Również celebryci postanowili pokazać, jak będą wyglądać za pół wieku.

Źródło: muzyka.interia.pl

Plastyka powiek – sposób na odmłodzenie okolic oczu

17.07.2019 1:01


Powody, dla których decydujemy się na operacje plastyczne jest wiele. I zazwyczaj nie jest to chęć upodobnienia się do ulubionej gwiazdy filmowej, ale przede wszystkim potrzeba poprawy wyglądu, która idzie w parze z polepszeniem zdrowia i samopoczucia. Tak jest właśnie w przypadku korekcji opadającej powieki. Zabieg ten sprawia, że twarz staje się wyraźnie odmłodzona, ale …

Wiktoria Gąsiewska i Myszka Miki gwiazdami nowej kampanii Sinsay

16.07.2019 15:43


Tegoroczny powrót do szkoły upłynie wam pod znakiem nostalgii, a to za sprawą nowości od Sinsay. Nasze propozycje obejmują ubrania i dodatki z Myszką Miki oraz casualowe klasyki z kolekcji Cool School. O tym, że wszystko łączy się w spójną całość, świadczy kampania z aktorką i influencerką, Wiktorią Gąsiewską. Projektanci Sinsay dbają, by nasze kolekcje …

Źródło: modaija.pl

Lawendowe pole albo kino pod gwiazdami, czyli francuskie wakacje

16.07.2019 13:58


Miłośników natury do Francji zwieść może zapach lawendy. Z kolei tych, którzy lubią kino pod gwiazdami, ten kierunek również zadowoli. W kraju nad Sekwaną można nacieszyć wiele zmysłów, co powinno zrekompensować tłumy turystów w sezonie wakacyjnym.

Źródło: kobieta.interia.pl

Wiktoria Gąsiewska i Myszka Miki gwiazdami kampanii Sinsay

16.07.2019 12:42

Ubrania i dodatki z kultową Myszką Miki od Sinsay - modny powrót do szkoły.

Źródło: dlalejdis.pl

reklama
Kontakt z nami