Wiadomości z tagiem Gwiazdy  RSS
Spektakularne kreacje z Festiwalu Filmowego w Cannes. Wow!

21.05.2019 13:04

Festiwal Filmowy w Cannes przyciąga dziesiątki gwiazd, z których każda chce zabłysnąć na jednym z najsłynniejszych czerwonych dywanów. Kaskady falban, wymyślne kroje, powabne dekolty i kolory, od których nie sposób oderwać wzrok - sławne panie doskonale wiedzą, co sprawdza się najlepiej. Nic więc dziwnego w tym, że w kwestii mody żaden inny festiwal filmowy nie może równać się z Cannes! Oto najbardziej spektakularne kreacje z tegorocznej edycji. Którą z nich chciałybyście mieć w swojej szafie?

Źródło: kobieta.onet.pl

Alżbeta Lenska w oryginalnej kreacji

21.05.2019 12:37


Wielka Gala Gwiazd Plejady przyciągnęła tłumy znanych i lubianych. Niestety, hasło przewodnie imprezy brzmiące „Las Vegas, baby!" sprawiło, że wielu gości zaliczyło wpadki.

Tagi: Gwiazdy, Babka
Źródło: kobieta.interia.pl

Poznaliśmy kolejne gwiazdy Cieszanów Rock Festiwalu 2019!

21.05.2019 9:02

Do line-upu podkarpackiej imprezy dołączyli Ankh, Arek Jakubik Solo, Dream Atlas, Free Trip, Koniec Listopada, The Freuders, Stonage Full Of Sun, 8 Lat w Tybecie, Sekcja i Snowblind!

Tagi: Gwiazdy, Karp
Źródło: wyspa.fm

Selena Gomez, Rihanna, Lady Gaga i Travis Scott krytykują ustawę antyaborcyjną w USA

20.05.2019 19:05


Gwiazdy takie jak m.in. Selena Gomez, Rihanna,Lady Gaga, Billie Eilish czy Travis Scott publicznie wyraziły sprzeciw wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego w niektórych z amerykańskich stanów.

Źródło: muzyka.interia.pl

Styl gwiazdy Jessica Alba

20.05.2019 11:39


Jessica Alba należy do tych gwiazd, które aktorską karierę potraktowały jako trampolinę do rozpoczęcia innej działalności zawodowej. Dziś aktorka skupia się przede wszystkim na swojej prężnie działającej firmie Honest Company. Światową popularność przyniosła jej rola w serialu Jamesa Camerona Cień anioła. Potem aktorka wystąpiła w wielu produkcjach między innymi w : Sin City, Honey, Błękitna …

Źródło: modaija.pl

Gwiazda sportu spodziewa się kolejnego dziecka

20.05.2019 9:49


Otylia Jędrzejczak po raz pierwszy została mamą dwa lata temu. Teraz spodziewa się drugiego dziecka. „Kochać własne dziecko to uczucie, jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej. Czasem zadaję sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej – czy można tę miłość podzielić? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a […]

Źródło: obcasy.pl

Maluma: Nowy album i singiel!

19.05.2019 7:58

Światowa gwiazda muzyki latynoskiej – Maluma – wydał właśnie wyczekiwany, czwarty album „11:11", który jest już dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. Wraz z albumem, ukazał się teledysk do nowego singla promującego płytę: „11PM".

Źródło: wyspa.fm

Te ZNAKI ZODIAKU mają najmniejsze szansę na trwały związek! Sprawdź czy jesteś na liście!

19.05.2019 2:47

Czy zawsze wierzyłaś, że pewnego dnia na pewno wyjdziesz za mąż? Czy nawet sam pomysł związania się z jedną osobą na resztę życia sprawia, że ​​czujesz się trochę przytłoczona? Jeśli twoja reakcja jest bliższa odpowiedzi numer 2 istnieją przesłanki, że jesteś jednym ze znaków zodiaku, który ma najmniejsze szansę na trwały związek! Gwiazdy rzadko się ...

Tagi: Gwiazdy
Źródło: naobcasach.pl

Lana Del Rey przerabia kultowy utwór Sublime

18.05.2019 16:38

Lana Del Rey, gwiazda tegorocznej edycji Open’er Festivalu, nagrała cover kultowego utworu „Doin‘ Time“ zespołu Sublime.

Tagi: Gwiazdy
Źródło: wyspa.fm

reklama
Kontakt z nami