Wiadomości z tagiem Kazar  RSS
Kayah kazała się "nie zesrać" fotoreporterom w Sopocie. Teraz ma tego przykre konsekwencje. "Była kompletnie ignorowana"

01.10.2022 11:20

Kayah nie popisała się kulturą podczas festiwalu w Sopocie i obraziła fotoreporterów. Teraz ma z nimi na pieńku. Przestali jej robić zdjęcia, a ona omija ścianki.

Tagi: Kazar, Kayah
Źródło: www.plotek.pl

Coraz mniej uczniów chodzi na religię. Ojciec powiedział, co katechetka kazała robić jego synowi. "Chłopak zrezygnował"

16.09.2022 13:12

W zatrważającym tempie ubywa uczniów, którzy z własnej woli chcą chodzić na lekcje religii. Nie zgadzają się oni z tezami stawianymi przez Kościół katolicki. Jeszcze inni natomiast wypisują się ze szkolnych katechez, bo to dla nich spora oszczędność czasu. Jednak czasem rezygnacja z tych zajęć jest następstwem zachowania osób prowadzących, a także sporych wymagań.

Źródło: www.edziecko.pl

Butch Cassidy i Sundance Kid - Amazon robi western. Bracia Russo za sterami i twist

16.09.2022 11:46

Butch Cassidy i Sundance Kid to dwie postaci z klasycznego westernu. Nowa historia jest nimi inspirowana i idzie w innym kierunku.Jak donosi Deadline, Amazon Prime Video zamawia niezatytułowany serial produkowany przez AGBO, które należy do i . Słynni bracia Russo będą producentami wykonawczymi. Wybrali oni do napisania scenariusza Kaza i Ryana Firpo, którzy najbardziej znani są z marvelowskiego superprodukcji . Serial zostanie zrealizowany,...

Źródło: naekranie.pl

Nie tylko Like a Dragon: Ishin. SEGA zapowiada Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

14.09.2022 16:49

Po zapowiedzi ósmej części serii Yakuza oraz remake’u Like a Dragon: Ishin ogłoszono prace nad jeszcze jedną produkcją. Gra Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name skupi się na postaci Kazumu Kiryu.SEGA nie zwalnia tempa. Najpierw zapowiadają kolejną odsłonę serii Yakuza, następnie remake spin-offu tej serii, a teraz ujawnili produkcję z Kazumą Kiryu w roli głównej. Nadchodzi gra . Tytuł powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Podobnie, jak Like a...

Źródło: naekranie.pl

Tekken 8 zapowiedziany! Zwiastun zapowiada nową odsłonę serii bijatyk

14.09.2022 9:30

Tekken 8 powstaje, a debiutancki zwiastun gry przedstawia efektowne starcie dwóch znanych wojowników.Bandai Namco od kilku tygodni sugerowało, że wkrótce powinniśmy doczekać się jakiejś konkretnej zapowiedzi i tak też się stało. Podczas wrześniowego wydarzenia State of Play pokazano debiutancki zwiastun kolejnej odsłony popularnego cyklu bijatyk.  Krótki materiał przedstawia starcie pomiędzy Kazuyą Mishimą i Jinem Kazamą w wyjątkowo... efektownych okolicznościach...

Tagi: Grypa, Kazar, Serum
Źródło: naekranie.pl

Call Me Baby

08.09.2022 17:35

Kolekcja marki Kazar jesień-zima 2022/23

Źródło: dlalejdis.pl

Joanna Koroniewska wkurzyła się na Macieja Dowbora. "Wynoś się"

04.09.2022 19:30

Małżeństwo Dowborów często udostępnia na Instagramie fragmenty swojej codzienności. Nie zawsze jest jednak kolorowo. Maciej Dowbor krytykował Joannę Koroniewską za jej styl jazdy samochodem. W końcu kazała mu wysiąść.

Źródło: www.plotek.pl

Ekipa GM2L prezentuje nowy singiel „LDS”.

06.08.2022 9:52

Alberto x Malik Montana x Kazior x Pappaisjappa – „LDS”

Źródło: wyspa.fm

Przemysław Kossakowski zdradza, czy wraca do TVN-u po awansie Lidii Kazen. Nowa szefowa stacji to jego przyjaciółka

29.07.2022 19:20

Mimo że Przemysław Kossakowski z telewizją pożegnał się już kilka miesięcy temu, niezwykle ucieszyła go informacja, komu powierzono stanowisko piastowane dotychczas przez Edwarda Miszczaka. Lidia Kazen jest bowiem bliską przyjaciółką prowadzącego "Down the road".

Źródło: www.plotek.pl

To dlatego Edward Miszczak zrezygnował z funkcji dyrektora TVN. Medioznawcy są zgodni: Trzeba było się z nim liczyć

29.07.2022 18:35

Edward Miszczak przez 25 lat pełnił funkcję dyrektora programowego TVN. Na początku czerwca ogłosił, że podjął decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją. Następczynią ogłoszono Lidię Kazen. Medioznawcy nie mają wątpliwości, co skłoniło byłego już dyrektora do rezygnacji.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
player+
Kontakt z nami