Wiadomości z tagiem Komunie  RSS
Zorganizowali dziecku galaktyczną komunię. Z jednej strony wizerunek Jezusa, z drugiej gigantyczny robot

08.06.2022 13:23

TikTok jest prawdziwą kopalnią nietypowych pomysłów na organizację komunijnego przyjęcia. Rodzice w Stanach Zjednoczonych puszczają wodze fantazji i coraz częściej przygotowują imprezy tematyczne, których głównym motywem wcale nie jest komunia święta. Ostatnio mama pochwaliła się "galaktyczną komunią" swojego syna.

Źródło: www.edziecko.pl

Barbara Kurdej-Szatan o pierwszej komunii córki i wierze w Boga. "To jej decyzja"

07.06.2022 11:53

Córka Barbary Kurdej-Szatan w tym roku przystępowała do pierwszej komunii świętej. Dziennikarz Plotka w najnowszym wywiadzie zapytał aktorkę, jakie jest jej podejście do wiary i dlaczego zdecydowała się, aby dziecko przyjęło sakrament. Okazuje się, że była to indywidualna decyzja Hani, która dobrze wiedziała, czego chce.

Źródło: www.edziecko.pl

Barbara Kurdej-Szatan o komunii córki i wierze. Opowiedziała wzruszającą historię dziadków [PLOTEK EXCLUSIVE]

04.06.2022 14:26

Pod koniec maja córka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. W rozmowie z reporterem Plotka aktorka opowiedziała o podejściu do religii i wiary, jakie panuje w jej rodzinnym domu.

Źródło: www.plotek.pl

QUIZ: W PRL-u zdobiły wnętrza i balkony. Jak dobrze znasz kwiaty z tamtych czasów?

29.05.2022 5:17


Co znajdowało się w każdym domu w czasach PRL-u? Rośliny! Trudno zaprzeczyć temu, że wielu z nas umilało sobie czas, pielęgnując rośliny, które później cieszyły oko w mieszkaniu. Sprawdź, ile pamiętasz z "komuny" w quizie o najpopularniejszych kwiatach minionego ustroju.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kobiety czują się ekspertkami od innych kobiet więc je... hejtują. "Wystarczy, że masz inne życie niż ja"

28.05.2022 21:01

"Załóżmy, że ja zawsze noszę ze sobą tampony albo podpaski, ty nie. Jeśli napiszesz w necie, że to fajny pomysł, żeby restauracje miały podpaski i tampony w swoich toaletach, twoja opowieść może wzbudzić we mnie irytację, złość. Odczytam ją jako komunikat o tym, że moja zapobiegliwość nie jest szanowana, albo że śmiesz twierdzić, że nie ma ważniejszych problemów na świecie" - tłumaczy mechanizm hejtu kobiet wobec innych kobiet Marta Majchrzak, badaczka społeczna.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Komunie jak wesela. Mężczyzna sparodiował uroczystość. "Jeśli chodzi o stroje, więcej znaczy lepiej"

26.05.2022 10:50

James Patrice, irlandzki dziennikarz, nagrał zabawne nagranie, w którym krytykuje zachowanie rodziców zmieniających komunię dziecka w małe wesela, gdzie wszystko odwraca uwagę od dzieci i faktu, że przyjmują Eucharystię.

Źródło: www.edziecko.pl

"Nie ochrzczę dziecka, ani nie poślę go do komunii. Moja babcia już się odgraża"

25.05.2022 12:32

- Uważam, że każdy powinien decydować o sobie, a co z takiego chrztu lub komunii rozumie dziecko? Jeśli kiedyś będę miała dziecko, zostawię mu wybór. A jak dorośnie, to sam/sama zdecyduje, jaką religię chcę wyznawać. Nigdy nie zapomnę, co powiedziała mi moja babcia, gdy to usłyszała - pisze Lena w liście nadesłanym do naszej redakcji.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Anna Bardowska wybrała na komunię wiosenną stylizację. Show kradnie jej córka: Jak księżniczka Charlotte

23.05.2022 18:00

Bardowscy będą musieli jeszcze trochę poczekać, aby wyprawić komunie swoim dzieciom, jednak w tym roku mięli już okazję uczestniczyć w imprezie z tej okazji. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała na Instagramie kilka zdjęć z rodzinnego wydarzenia.

Źródło: www.plotek.pl

Agnieszka Hyży przyszła w niestosownej sukience na komunię synów Grzegorza? Teraz się tłumaczy

23.05.2022 17:30

Agnieszka Hyży pokazała na Instagramie, jaką stylizację wybrała na komunię pasierbów. Wtem w sieci zagrzmiało. Fani uznali, że jej sukienka nie jest odpowiednia na tego typu okazję.

Źródło: www.plotek.pl

Na komunię pojechał jak król. Limuzyna, biało-złoty garnitur i tańce

23.05.2022 13:33

Na TikToku pojawiło się nietypowe nagranie z Pierwszej Komunii Świętej. Chłopiec włożył biały garnitur ze złotymi dodatkami i ciemne okulary, a na przyjęcie pojechał limuzyną. "Ja też widziałam auto przystrojone kwiatami i balonami, jak do ślubu" - przyznała nasza czytelniczka.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami