Allegro PL
Wiadomości z tagiem Konkurs  RSS
Eurowizja 2022. Telewizja Polska atakuje organizatorów. Chce wyjaśnień

22.05.2022 12:05

TVP broni się przed zarzutami o manipulowanie głosami w finale Eurowizji 2022. Stacja uważa, że oskarżenia są bezpodstawne i atakuje organizatorów konkursu.

Źródło: www.plotek.pl

Eurowizja 2023: Gdzie odbędzie się konkurs? Ukraińcy z petycją do Wołodymyra Zełenskiego

22.05.2022 8:57


Na stronie kancelarii prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego pojawiły się dwie petycje, by Konkurs Piosenki Eurowizji 2023 zorganizować w Polsce. Przypomnijmy, że w ostatnim konkursie zwyciężyła Kalush Orchestra z utworem "Stefania".

Źródło: muzyka.interia.pl

Konkurs wyspa.fm: Wygraj bilety na koncert grupy Korn!

21.05.2022 21:43

Wygraj podwójną wejściówkę na koncert grupy Korn, który odbędzie się w Warszawie 31 maja. 

Tagi: Konkurs
Źródło: wyspa.fm

Agnieszka Holland krytykuje tegoroczny festiwal w Cannes. "Tu czerwone dywany, szampany, a tam giną ludzie"

21.05.2022 9:34

Agnieszka Holland pojawiła się na festiwalu w Cannes w roli szefowej jury konkursu filmów dokumentalnych. Mimo prestiżowej funkcji, którą pełni, nie zapomina także o tym, co się dzieje za naszą wschodnią granicą. - Mam poczucie jakiegoś surrealizmu, dysonansu - przyznała bez ogródek.

Źródło: www.plotek.pl

Eurowizja. Ukraina pod wpływem widzów zmienia zasady. W przyszłym roku inaczej wybierze jury

19.05.2022 11:24

Ukraina odniosła zwycięstwo na Eurowizji, lecz jury wciąż mierzy się z falą krytyki za brak punktów dla Polski. Tamtejsza telewizja przed następnym konkursem chce zmienić zasady.

Źródło: www.plotek.pl

Koniec z czernią! Joanna Kulig błyszczy w Cannes. W tym garniturze przyćmiła inne gwiazdy

18.05.2022 19:27

Joanna Kulig przebywa na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie zasiada w jury ważnej sekcji konkursu. Na tę okazję wybrała niebanalną stylizację.

Źródło: www.plotek.pl

Joanna Kulig zachwyciła suknią na festiwalu w Cannes. A inne Polki? Spójrzcie na Julię Wieniawę

18.05.2022 19:07

Festiwal w Cannes 2022 czas zacząć. W jury konkursu Un Certain Regard zasiada polska aktorka. Mowa o Joannie Kulig, która podczas inauguracji wydarzenia pojawiła się w zachwycającej kreacji projektu Armaniego. Polki często goszczą na canneńskim festiwalu filmowym, zachwycając światowe media pięknymi stylizacjami. Anja Rubik, Małgorzata Bela, Grażyna Torbicka, Natalia Janoszek, Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska - które gwiazdy z kraju nad Wisłą brały udział w ceremonii rozdania filmowych nagród?

Źródło: kobieta.onet.pl

Polskie jury manipulowało głosami na Eurowizji? TVP wydała oświadczenie

18.05.2022 10:22


Krystian Ochman reprezentował w tym roku Polskę w Turynie z piosenką „River”. Nie tylko jest pierwszym od 5 lat wykonawcą z naszego kraju, któremu udało się zakwalifikować do finału – ostatnio sztuka ta udała się w 2017 roku Kasi Moś – ale jego występ wypadł w sobotnim konkursie bardzo dobrze. Ostatecznie Polak zajął 12. miejsce, […]

Tagi: Konkurs
Źródło: obcasy.pl

TVP ujawniła skład jurorski Polski na Eurowizji. "Co to za zbiorowisko?"

18.05.2022 7:06


Telewizja Polska wystosowała dziś oświadczenie w sprawie manipulacji głosami przez skład jury na Eurowizji. Przy okazji ujawniła, kto oceniał uczestników Eurowizji. Komentarze polskich fanów konkursu były druzgocące.

Tagi: Konkurs
Źródło: muzyka.interia.pl

Eurowizja 2022: Ukraińska jurorka tłumaczy, że zawiódł system. "Czekamy na oficjalne wyniki"

17.05.2022 19:19


W nowym wpisie na Instagramie wokalistka Irina Fedyszyn oceniająca uczestników Eurowizji w składzie ukraińskiego jury przekazała, że zawiódł "system oceny". W emocjonalnym komentarzu zwróciła się do fanów konkursu, pytając ich, czy jury z innych krajów też nie jest kompetentne.

Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami