player+
Wiadomości z tagiem Konkurs  RSS
Alessandra Mele ponownie wystąpi w Polsce!

24.06.2024 10:27

Reprezentantka Norwegii w zeszłorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji wyrusza w trasę THE QUEEN IS BACK TOUR 2025! 

Tagi: Konkurs
Źródło: wyspa.fm

Taki dyplom wręczono dziecku na zakończeniu roku szkolnego. Internauci oburzeni. "Ohydne i straszne"

24.06.2024 10:06

Dyplom został dziecku wręczony w ramach rozstrzygnięcia szkolnego konkursu na ucznia roku. Ten został wyróżniony w kategorii "Marzyciel", a całe przedsięwzięcie było zorganizowane przez samorząd uczniowski.

Tagi: Konkurs
Źródło: www.edziecko.pl

Pojechała na Eurowizję, a potem słuch o niej zaginął. Nagrała gorący teledysk i planuje podbić USA

23.06.2024 19:11

Magdalenę Tul możecie kojarzyć z programu "Jaka to melodia?" i udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji. Teraz wraca z impetem. Nagrała singiel z amerykańskimi producentami. Gorącym clipem chce podbić USA.

Tagi: Konkurs
Źródło: www.plotek.pl

„Magia Chwil” Szymona Tokarskiego w nowej wersji!

23.06.2024 9:53

Utwór jest już dostępny w sklepach z muzyką cyfrową. Szymon Tokarski to laureat festiwali i konkursów muzycznych, uczestnik czwartej edycji programu The Voice Kids.

Źródło: wyspa.fm

Baby Lasagna, autor przeboju “Rim Tim Tagi Dim”, wystąpi na pięciu koncertach w Polsce

21.06.2024 16:30

Na Konkursie Piosenki Eurowizji zrobił furorę z utworem “Rim Tim Tagi Dim”, a po powrocie do rodzinnej Chorwacji witały go tysiące osób.

Tagi: Konkurs
Źródło: wyspa.fm

XXIII Gala Businesswomen Awards zakończona sukcesem. Poznajmy Laureatów!

20.06.2024 12:49


Za nami kolejne wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło znane osobistości ze świata mediów i biznesu. W dniu 18 czerwca odbyła się XXIII edycja prestiżowego konkursu Businesswoman Awards, zorganizowanego przez redakcję czasopisma „Businesswoman & Life”. Po raz kolejny kapituła konkursu miała zaszczyt uhonorować wybitnych laureatów – przedsiębiorców, marki oraz instytucje z całej Polski, będących liderami w swoich […]
first appeared on .

Tagi: Konkurs
Źródło: businesswomanlife.pl

Już wiem, dlaczego ("Britannica. Wielka księga pytań dlaczego?", Warren Drimmer Stephanie Symes Sally)

15.06.2024 20:51

Typ recenzji: oficjalna PWN Recenzent: Asia Czytasia (Joanna M.) Gdyby ogłosić konkurs na słowo najczęściej używane przez dzieci, „dlaczego” byłoby mocnym kandydatem. Maluchy pragną wiedzieć. Niektórzy opiekunowie na to narzekają, ale ja uwielbiam to ich pragnienie, tę naturalną potrzebę edukacji. W biblioteczce mo...

Źródło: www.biblionetka.pl

Kto zdobędzie nagrodę na festiwalu Tofifest? Oto nominowani w konkursie From Poland

15.06.2024 8:03

Czas zaprezentować jedną z najważniejszych sekcji tegorocznego festiwalu filmowego Tofifest. Które filmy zostały zakwalifikowane do konkursu From Poland?Do MFF Tofifest coraz bliżej, dlatego przyszedł czas na zaprezentowanie tytułów, które powalczą w konkursie From Poland. Kuratorem sekcji jest Łukasz Maciejewski, który corocznie dokonuje selekcji filmów. Natomiast reżysera, który otrzyma Złotego Anioła za najlepszy film polski, wybierze widownia.  - Wybór jest nieprzypadkowy, poprzedzony refleksją i wewnętrznymi dylematami: jak dobrać tytuły,...

Źródło: naekranie.pl

Isaak z pierwszą premierą po Eurowizji

14.06.2024 19:05

Reprezentant Niemiec w tegorocznym konkursie Eurowizji prezentuje nowy singiel „Never The Same”.

Tagi: Konkurs
Źródło: wyspa.fm

Wielki sukces nastolatka z Polski. Docenił go szef Apple

13.06.2024 14:18

Wit Owczarek, uczeń III klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Rejtana w Warszawie znalazł się w gronie 50 wyjątkowo utalentowanych młodych programistów z całego świata, wyróżnionych jako zwycięzcy tegorocznego konkursu Apple Swift Student Challenge. Młody programista zgłosił bowiem do konkursu unikalną grę, która została doceniona i zauważona przez szefa Apple.

Tagi: Konkurs
Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami