Wiadomości z tagiem Kosmetyki  RSS
Składniki kosmetyków, które latem mogą uczulać

18.07.2019 12:47


Może okazać się, że krem, tonik czy perfumy, których używałaś jeszcze niedawno, teraz wywołują zaczerwienienie skóry, pieczenie, obrzęk, a nawet ciemne plamy. Sprawdź, czy nie zawierają składników, które nie lubią słońca. Wróć do nich dopiero na początku jesieni.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kosmetyki i zwyczaje pielęgnacyjne z różnych stron świata

18.07.2019 11:11


Planujesz niezwykłe wakacje? Koniecznie przywieź typowe dla danego regionu kosmetyki lub zwyczaje pielęgnacyjne. A jeśli zostajesz w domu, egzotyczne rytuały pomogą ci wywołać nastrój podróży. 

Źródło: zwierciadlo.pl

Jak oszczędzać na zakupie markowych kosmetyków? Sprawdź ten prosty sposób!

18.07.2019 10:10


Atrakcyjny wygląd to nie tylko zasługa zdrowej diety i aktywności fizycznej, ale przede wszystkim dobrych kosmetyków. Markowe produkty wyróżniają się najwyższą jakością, jednak ze względu na ich cenę nie każdy może sobie pozwolić na zakup drogiego kremu czy naturalnej odżywki do włosów. Mając ograniczony budżet wcale nie musisz rezygnować z dobrych kosmetyków, pod warunkiem, że wykorzystasz specjalne zniżki Perfumesco.

Źródło: zwierciadlo.pl

Kosmetyki z włóknami – jakie mają działanie i kto powinien po nie sięgnąć?

18.07.2019 5:00


Producenci kosmetyków nieustannie poszukują nowych składników i rozwiązań, które uczynią ich kremy, sera, balsamy czy odżywki skuteczniejszymi i bezpieczniejszymi dla skóry. Od niedawna ich oczy coraz częściej zwracają się w stronę inspiracji surowcami wykorzystywanymi do wyrobu tkanin. Jaki efekt przyniosły te poszukiwania?

Źródło: kobietamag.pl

Kosmetyki, które polecą z Tobą na urlop to...

17.07.2019 23:03

Jakie kosmetyki spakować do walizki przed wakacyjnym wyjazdem?

Źródło: dlalejdis.pl

Divine Cream Samarité. Must have pielęgnacji XXI wieku

17.07.2019 13:30


Wysokie temperatury i towarzysząca im zwiększona wilgotność powietrza – oto dwa największe wyzwania, z którymi latem zmagają się posiadaczki wszystkich typów cery. Największych problemów doświadczają naturalnie osoby o cerze wrażliwej i suchej oraz… tłustej. Dlatego marka Samarité proponuje unikalne rozwiązanie – Divine Cream. Ten wyjątkowy kosmetyk łączy w sobie lekkość kremu na dzień z bogactwem …

Źródło: modaija.pl

Puder utrwalający zabezpieczy makijaż

17.07.2019 12:43


Puder utrwalający, jak nazwa sugeruje, zabezpiecza makijaż przed rozmazaniem i przedłuża jego trwałość. Warto go zastosować, gdy mamy uroczystość. Szczególnie latem, bo taki puder zapobiega też rozpływaniu się kosmetyków pod wpływem potu.

Źródło: kobieta.interia.pl

Jeden składnik szamponu, który niszczy Twoje włosy. Zwróć na niego uwagę

17.07.2019 10:02

Zwróć szczególną uwagę na skład kosmetyków.

Źródło: www.zeberka.pl

reklama
Kontakt z nami