Wiadomości z tagiem Książki  RSS
Kate i William mieli utrzeć nosa Meghan i Harry'emu, lecąc tanimi liniami lotniczymi. Nie udało im się to. Samolot wystartował na marne

25.08.2019 21:11

Mimo że konflikt w rodzinie królewskiej oficjalnie zakończył się, to książęce pary nadal ze sobą rywalizują. Nie zawsze im to jednak wychodzi.

Źródło: www.plotek.pl

Książę George będzie uczył się tańca. Znana amerykańska dziennikarka wyśmiała sześciolatka na wizji. "Zobaczymy, jak długo"

25.08.2019 17:45

Książę George uczęszcza już do szkoły. Niedawno dowiedzieliśmy się, jakich przedmiotów będzie się uczył w kolejnym semestrze. W szczególności jeden z nich rozbawił na wizji popularną amerykańską prezenterkę.

Tagi: Książki
Źródło: www.plotek.pl

Czytelnicze powroty, czyli dlaczego w dorosłości należy czytać książki z dzieciństwa

24.08.2019 0:00


Książki z dzieciństwa, do których wracamy w dorosłości, mogą przynieść albo niemiłe zaskoczenia, albo jeszcze większe zachwyty. W której z tych grup Tomasz Pindel umieści "Akademię pana Kleksa", "W pustyni i w puszczy" czy "Braci Lwie Serce"?

Źródło: lubimyczytac.pl

Księżna Kate i książę William z dziećmi polecieli tanimi liniami. Przy okazji utarli nosa Meghan i Harry'emu. "Sprytny ruch"

23.08.2019 11:29

Księżna Kate i książę William wykorzystali zamieszanie wokół Meghan i Harry'ego. Książęca para została "przyłapana" na locie tanimi liniami.

Źródło: www.plotek.pl

Marta Manowska wyróżniła się z tłumu na ramówce TVP. Suknia pod szyję, ale rozcięcie na brzuchu dość odważne

22.08.2019 20:25

Na prezentacji jesiennej ramówki TVP pojawiła się plejada gwiazd. Na ściance wiele znanych osobistości. Marta Manowska zwróciła na siebie uwagę fotoreporterów różową suknią z dużym wycięciem na brzuchu. Pięknie zaprezentowała się Aleksandra Szwed i Katarzyna Cichopek. Dużym zaskoczeniem była kreacja Weroniki Książkiewicz.

Źródło: www.plotek.pl

Tysiąc pięter ("Tysiąc pięter", McGee Katharine)

22.08.2019 19:08

Akcja książki toczy się w dalekiej przyszłości, w roku 2118. W sercu Nowego Jorku znajduje się Wieża, w której nie wszyscy mogą mieszkać. Najwyższe piętra (a jest ich aż tysiąc) mogą zajmować tylko i wyłącznie najbogatsi. Wieża jest na tyle ogromna, że znajduje się w niej wszystko, co jest potrzebne do życia: park,...

Źródło: www.biblionetka.pl

Zadaj pytanie autorowi książki „Lego“

22.08.2019 19:04


Autorem "Lego" jest dziennikarz Niels Lunde, który przeprowadził ponad sto wywiadów z kluczowymi personami w firmie Lego i poza nią. Teraz sam udzieli wywiadu użytkownikom lubimyczytać.pl. Zadajcie mu pytanie i wygrajcie egzemplarze książki o niezwykłym przedsiębiorstwie, które wykreowało najsłynniejsze klocki na całym świecie.

Tagi: Książki
Źródło: lubimyczytac.pl

Słaby debiut ("Prosty układ", Figaro K. A.)

22.08.2019 18:59

"Prosty układ" to debiut autorki, która pisze pod pseudonimem K.A. Figaro. Jest to pierwsza z trzech części cyklu o Łucji Zarzyckiej i Dymitrze Andrzejewskim. Książka została zapowiedziana jako lektura pełna erotyzmu i namiętności. Czy tak jest w rzeczywistości? Sprawdziłam. Główna bohaterka, Łucja, to według mnie ...

Źródło: www.biblionetka.pl

Smok Jego Królewskiej Mości, t.1, recenzja ("Smok Jego Królewskiej Mości", Novik Naomi)

22.08.2019 18:51

Dziś postanowiłem przybliżyć wszystkim fanom fantasy książkę Naomi Novik "Smok Jego Królewskiej Mości"; jest to pierwszy tom cyklu "Temeraire", wydany w 2007 roku przez wydawnictwo Rebis. Autorka powieści jest Amerykanką o polskich korzeniach, a "Smok Jego Królewskiej Mości" stanowił Jej debiut literacki. Akcja his...

Źródło: www.biblionetka.pl

"Aleja Potępienia" - recenzja ("Aleja Potępienia", Zelazny Roger)

22.08.2019 16:33

Powieść liczy 197 stron, jednak pomimo tej skromnej objętości czytelnik może zagłębić się w bardzo zróżnicowany, mroczny i brutalny krajobraz Ameryki Północnej po III wojnie światowej. Główny bohater książki – Czort Tanner – jako skazaniec otrzymuje od rządu Kalifornii zadanie z gatunku mission impossible. On, jak ...

Źródło: www.biblionetka.pl

reklama
Kontakt z nami