Wiadomości z tagiem Lato  RSS
To najbardziej rozpoznawalne trampki na świecie, nie wychodzą z mody! Mamy modele w top kolorach

05.06.2023 19:04

Najwygodniejsze buty na wiosnę i lato? Zdecydowanie trampki! Hitem na całym świecie stały się modele marki Converse. Nic dziwnego. Pasują do spodni, spódnic, sukienek, stylizacji streetwearowych, ale i do casualowych marynarek. Wybraliśmy modele w top kolorach na najbliższy sezon.

Źródło: kobieta.onet.pl

To lato będzie inne niż poprzednie. Synoptycy apelują

05.06.2023 11:08


Według ekspertów amerykańskiego serwisu pogodowego AccuWeather, tegoroczne lato będzie się mocno różnić od poprzednich. Europa zostanie podzielona - w niektórych rejonach dominować będą gwałtowne burze i powodzie, w innych wzrośnie zagrożenie pożarami. Jaka pogoda przeważać będzie w Polsce?

Tagi: Lato, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Nowy singiel Błażeja Latosa

04.06.2023 6:07

"WWA" to utwór, który połączył elementy popu, funku i inspiracje latami osiemdziesiątymi, tworząc świeże i pełne energii połączenie.

Źródło: wyspa.fm

Martin Garrix będzie towarzyszyć nam przez całe lato

04.06.2023 5:53

STMPD RCRDS i Tomorrowland Music prezentują kolejną propozycję ze swojej spektakularnej EP-ki. Holenderski król dance i szef STMPD, Martin Garrix, połączył siły z australijskim, dynamicznie rozwijającym się triem Sentinel oraz szwedzkim artystą Bonn. Efekt ich współpracy – „Hurricane” – będzie towarzyszyć nam przez całe lato.

Tagi: Prezenty, Lato, Mus
Źródło: wyspa.fm

"Siostry wielkiej wagi". Amy Slaton szaleje na zakupach. "Wyglądasz niesamowicie"

03.06.2023 19:30

Amy Slaton znana z programu "Siostry wielkiej wagi" ostatnio wyznała, co sprawia, że jest szczęśliwa. Jak się okazało, uwielbia robić zakupy.

Tagi: Lato
Źródło: www.plotek.pl

Pokazał poranek w Toruniu. Wymowne zdjęcie i lawina komentarzy

03.06.2023 13:30


Choć przysłowie mówi „kwiecień-plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata”, rymowanka ta z powodzeniem mogłaby odnosić się i do czerwca. Przynajmniej w tym roku. Miesiąc, w którym rozpoczyna się kalendarzowe lato, na swym początku funduje nam… przymrozki.

Źródło: kobieta.interia.pl

Jacht, na którym wypoczywali księżna Diana i Dodi Al-Fayed, jest do wynajęcia. Za krocie!

03.06.2023 9:48


Za kolosalną cenę można wyczarterować odremontowany 63-metrowy jacht Bash, który kiedyś należał do egipskiego biznesmena i właściciela Harrodsa - Mohameda Al-Fayeda. Na tejże łodzi jego syn, Dodi, spędził lato z księżną Dianą, tuż przed tragicznym wypadkiem 31 sierpnia 1997 roku. To właśnie na niej paparazzi zrobili w Portofino zdjęcia księżnej, zaledwie sześć dni przed ich przedwczesną śmiercią.

Tagi: Lato, Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Ewa Błaszczyk o przełomie w leczeniu córki. "To by była wielka sprawa"

02.06.2023 16:34

Ewa Błaszczyk walczy o zdrowie córki Aleksandry, która 23 lata temu zapadła w śpiączkę. Jakiś czas temu lekarze wszczepili dziewczynie stymulator mózgu, który dopiero po jakimś czasie dał pewne efekty. - Coś się poprawia - wyjaśniła troskliwa matka.

Tagi: Lekarze, Lato
Źródło: www.edziecko.pl

Dlaczego nastolatek eksperymentuje z różnymi stylami ubioru?

02.06.2023 13:24


Eksperymenty modowe nastolatka mogą przyprawić o siwe włosy, szczególnie jeśli nowe koncepcje znacznie różnią się od poprzednich i latorośl postuluje wymianę całej garderoby. Czy to normalne? Dlaczego nastolatek eksperymentuje z różnymi stylami ubioru? Jak się okazuje, powodów jest bardzo dużo.  Poszukiwanie własnej tożsamości – Do tej pory ubierany przez rodziców, babcie i zapobiegliwe ciocie, […]

Tagi: Rodzice, Lato
Źródło: wrolimamy.pl

Jak zdemaskować manipulatora? Poznaj jego słabe punkty i zacznij się bronić

02.06.2023 5:50


Notoryczne kłamstwa, wywoływanie poczucia winy, selektywne okazywanie uczuć, ciągłe krytykowanie – to tylko niektóre przykłady manipulacji, jakie mogą być stosowane przez wytrawnych manipulatorów. To osoby o chwiejnych nastrojach, nastawione na osiągnięcie swojego celu i dążące do kontrolowania innych różnymi, często nieoczywistymi metodami. Niemal każdy zetknął się już z manipulatorem, a może nawet stale w pobliżu takiej osoby przebywa. Jak rozpoznać, że ktoś próbuje nami manipulować i jak sobie poradzić z manipulatorem?

Tagi: Porady, Lato, Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami