Wiadomości z tagiem MAKO  RSS
Naleśnik ze słoika. Brzmi dziwnie? A jednak to obiadowy hit

30.09.2022 17:50


Każda gospodyni ma swój ulubiony i sprawdzony przepis na naleśniki. Wie dokładnie, ile dodać mąki, wody i mleka, żeby uzyskać idealną konsystencję. Ale co w momencie, gdy nie mamy pod ręką miksera czy też trzepaczki? Nie musimy wcale rezygnować z pomysłu przygotowania słodkich i smakowitych naleśników. Wystarczy nam do tego tylko szklane naczynie. Okazuje się, że naleśniki ze słoika wychodzą równie idealnie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kiedy jadalne grzyby mogą stać się trujące? Jak prawidłowo przechowywać grzyby

30.09.2022 7:00


Sezon na grzyby w pełni, a, jak zapowiadają eksperci, jego szczyt dopiero przed nami. Grzybiarze już wynoszą z lasów pełne kosze i często stają przed pytaniem, jak zakonserwować i przechowywać taką ilość grzybów, by zachowały jak najwięcej wartości odżywczych i smakowych. Sprawa jest rzeczywiście poważna, ponieważ nieprawidłowe przechowywanie grzybów może sprawić, że nawet jadalne grzyby staną się trujące.

Tagi: MAKO
Źródło: kobieta.interia.pl

Oficjalnie: nowa ulga dla seniorów weszła w życie. Te osoby zyskają nawet kilka tysięcy złotych

30.09.2022 6:39

Nowa ulga dla seniorów może znacznie wpłynąć na sytuację finansową wielu najstarszych obywateli. Nie każdy odczuje ją w ten sam sposób, jednak szczęśliwcy mogą liczyć na nawet kilka dodatkowych tysięcy na koncie. Na czym polega PIT-0 dla emerytów?

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Kiedy sadzić czosnek zimowy? Stosowanie tych kilku zasad gwarantuje obfite zbiory

28.09.2022 11:05

Czosnek jest bardzo popularny w Polsce nie tylko ze względu na swoje walory smakowe, ale także właściwości lecznicze. Co więcej, jest łatwy w uprawie, więc możesz cieszyć się świeżym prosto z ogródka. Jak i kiedy sadzić czosnek zimowy, by urósł duży? Zastosuj się do kilku zasad, a twoje plony będą obfite.

Tagi: MAKO
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Czy kubki smakowe decydują o tym, na co masz ochotę?

27.09.2022 15:57

Dlaczego jedne potrawy lubimy bardziej od innych?

Tagi: Potrawka, MAKO
Źródło: dlalejdis.pl

Pyzy z mięsem Roberta Makłowicza. Jedyny taki przepis!

24.09.2022 2:03


Pyzy z mięsem to swojskie, polskie danie, przygotowywane z ziemniaków i mięsa. By smakowały całej rodzinie i zaspokoiły nawet najbardziej wytrawnych smakoszy, warto mieć pod ręką pewny, ponadczasowy przepis. Ten od Roberta Makłowicza zawsze się sprawdza!

Źródło: kobieta.interia.pl

Czy można jeść końcówkę banana? Jak to jest z tymi robakami?

23.09.2022 7:55


Czarna końcówka banana od lat jest tematem sporów między internautami, ekspertami i smakoszami tego owocu. Niektórzy twierdzą, że można tam znaleźć źródło wielu groźnych chorób lub straszne pająki, inni zaś śmieją się z teorii na temat tego, co kryje w sobie owiana tajemnicą końcówka banana. Jaka jest zatem prawda?

Tagi: Praca, Sport, Auta, MAKO
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami