Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Lilibet skończyła dwa lata. Rodzina królewska ostentacyjnie złamała wieloletnią tradycję

05.06.2023 17:48

Lilibet, córka księcia Harry'ego i Meghan Markle, w weekend ukończyła dwa lata. Mogła tego dnia liczyć na urodzinowe życzenia od rodziców i brata, ale nie od pozostałych członków rodziny królewskiej. Ci nie wspomnieli o niej publicznie, choć tak każe wieloletni obyczaj.

Źródło: www.plotek.pl

Kryzys u księcia Harry'ego i Meghan? Markle ma imprezować w najlepsze bez męża

05.06.2023 9:50

Nad związkiem księcia Harry'ego i Meghan Markle miały zawisnąć czarne chmury. Brytyjska prasa rozpisuje się o kryzysie w ich związku.

Źródło: www.plotek.pl

Książę Harry wspomina podróż poślubną. Nie poszła zgodnie z planem. "Napięcie nas wykończyło"

05.06.2023 3:00

Książę Harry w biografii "Spare" wyjawił, jak wyglądała jego podróż poślubna z Meghan Markle. Jak się okazuje, parze tylko częściowo udało się zrealizować marzenie. Wszystko przez trudne wydarzenia, do których doszło jeszcze przed ślubem.

Źródło: www.plotek.pl

Lilibet kończy dwa lata. Książę Harry może liczyć na pamięć rodziny? Ekspertka nie ma złudzeń

04.06.2023 20:00

Książę Harry i Meghan Markle obchodzą urodziny córki. Czy wśród gości pojawi się ktoś z rodziny księcia? Szanse są nikłe, ale królewscy eksperci mają nadzieję na serdeczny gest króla.

Źródło: www.plotek.pl

Meghan i Harry wkrótce się rozstaną? Są kolejne podejrzenia. Markle nie miała na palcu pierścionka zaręczynowego

03.06.2023 15:45

Książę Harry i Meghan Markle znów są posądzani o kryzys w związku. "Dowody" na ich nadchodzące rozstanie, nieustannie się mnożą. Co na to sami zainteresowani? Para skupiła się na organizacji urodzin córki.

Źródło: www.plotek.pl

Na przyjęciu urodzinowym Lilibet zabawią dzieci celebrytów. Meghan Markle zaplanowała wyjątkowy prezent

01.06.2023 16:30

Już niedługo córka księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie obchodzić drugie urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawią jej "skromne" przyjęcie.

Źródło: www.plotek.pl

Nie tylko Meghan Markle skłóciła królewskich braci. Podobna historia, z kobietą w tle, wydarzyła się już wcześniej

31.05.2023 22:10

Wielka miłość nie ma granic i często stawiana jest nad członkami rodziny. O tym przekonał się jakiś czas temu dotkliwie nie tylko książę William, którego brat w obronie ukochanej żony opuścił rodzinę królewską. Dekady temu świadkiem podobnej historii był ojciec Elżbiety II. W jego relację z bratem też weszła kobieta.

Źródło: www.plotek.pl

Dzięki temu Meghan Markle ma zarobić fortunę. Eksperci mówią o milionach dolarów

31.05.2023 19:50

Po opuszczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej Meghan i Harry musieli zadbać o swoje finanse. Podpisali już szereg intratnych kontraktów, ale wynika na to, że nowy pomysł księżnej Sussex to strzał w dziesiątkę. Chce wznowić swój stary blog i już czeka na reklamodawców.

Źródło: www.plotek.pl

Meghan Markle poszła na zawody i wyrywała nagrodę uczestnikowi. Jest nagranie

31.05.2023 12:08

Do sieci trafił filmik z Meghan Markle w roli głównej. Księżna wybrała się na zawody sportowe i nieustannie próbowała zwrócić na siebie uwagę. Jej zachowanie było co najmniej nietypowe.

Źródło: www.plotek.pl

Książę Harry ma dość żony? Ekspertka mówi o separacji. Jest reakcja rzecznika

30.05.2023 19:48

Książę Harry i Meghan Markle muszą mierzyć się z kolejnymi pogłoskami na temat relacji. Tym razem za plotkami stoi królewska biografka Angela Levin. Oceniła, że jej zdaniem książę jest "całkowicie zdominowany przez żonę". Do sprawy odniósł się rzecznik prasowy pary.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami