Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Śmierdzący ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Gość zdradza szczegóły okrutnego zapachu. "Coś obrzydliwego"

22.02.2024 15:11

W 2018 roku odbył się głośny ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Jak się okazuje, podczas wydarzenia nie wszystko było perfekcyjne. Kolega aktorki z planu serialu "W garniturach" opowiedział o nieprzyjemnym zapachu unoszącym się podczas ceremonii.

Źródło: www.plotek.pl

Wszyscy na to czekali. Książę Harry i Meghan Markle wygłosili oświadczenie

21.02.2024 20:15

Gdy oczy całego świata skierowane są na rodzinę królewską ze względu na stan zdrowia księżnej Kate i króla Karola, Meghan i Harry nagle wydają oświadczenie. O co chodzi?

Źródło: www.plotek.pl

Meghan Markle chciała wyglądać dostojnie, a zaliczyła wpadkę? Co za miny!

21.02.2024 9:18


Ostatnio częściej można zobaczyć Meghan Markle w dość niezobowiązującym, sportowym wydaniu. Wraz z mężem, księciem Harrym przebywa obecnie w Kanadzie, gdzie uczestniczą w wydarzeniach związanych z "Invictus Games", nad którym sprawują od lat patronat. Tym razem Meghan pojawiła się w niezwykle eleganckim wydaniu, czym zaskoczyła zebranych.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kolejna hipokryzja księcia Harry'ego i Meghan Markle. Mówią jedno, robią drugie

16.02.2024 7:20

Książę Harry i Meghan Markle ponownie w ogniu krytyki. Wszystko za sprawą lotu prywatnym odrzutowcem do Kanady. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że stosunkowo niedawno odpowiadali się za ochroną środowiska.

Źródło: www.plotek.pl

Zrelaksowani Meghan Markle i Harry w Kanadzie. Zaskakujący widok

15.02.2024 15:17


Meghan Markle i książę Harry pojawili się dość niespodziewanie w Kanadzie. Czy to właśnie z powodu wspólnego wyjazdu książę Harry tak szybko wracał do żony po wizycie u chorego ojca, króla Karola III? Wszystko na to wskazuje. Dawno niewidziana Meghan Markle przy okazji zaskoczyła zimową stylizacją.

Źródło: kobieta.interia.pl

Meghan Markle zaskoczyła nagłą informacją. Zrobiła to specjalnie?

14.02.2024 7:09


W obliczu zdrowotnego kryzysu w rodzinie królewskiej, wszystko inne zeszło dla króla Karola III, księżnej Kate i księcia Williama na dalszy plan. Wygląda na to, że właśnie ten moment wykorzystała Meghan Markle, żona księcia Harry'ego. Po długiej nieobecności w mediach, ogłosiła ona swój nowy podcast, publikując przy okazji najnowsze swoje zdjęcie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Meghan i Harry podzieleni. Książę sprzeciwił się decyzji żony i wydał zakaz

01.02.2024 10:34


Pogłoski o kryzysie w małżeństwie Meghan i Harry'ego nie cichną. Tym razem pojawiły się informacje o kategorycznym zakazie księcia. Miał się sprzeciwić decyzji żony. Jak się okazuje, syn Karola III nie chce, by Meghan Markle poszła w jego ślady.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami