Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Koniec sądowej batalii Meghan Markle z brytyjskim tabloidem. Sąd wydał wyrok

02.12.2021 17:40

Sąd apelacyjny w Wielkiej Brytani wydał wyrok w sprawie Meghan Markle kontra magazyn "The Mail On Sunday". Księżna pozwała gazetę za publikację listu, który napisała do ojca, Thomasa Markle.

Źródło: www.plotek.pl

Donald Trump krytykuje Meghan Markle. "Harry został okropnie wykorzystany"

01.12.2021 15:02

W jednym z najnowszych wywiadów Donald Trump wypowiedział się na temat Meghan Markle, nie szczędząc jej przy tym słów krytyki. - Harry został okropnie wykorzystany - stwierdził dobitnie były prezydent USA.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Meghan Markle skłamała przed sądem. Grozi jej więzienie?

01.12.2021 11:53

Meghan Markle przyznała się do kłamstwa, jakiego miała się dopuścić podczas jednej z rozpraw przeciwko gazecie "Mail on Sunday", która opublikowała jej prywatną korespondencję z ojcem. W Wielkiej Bytanii za krzywoprzysięstwo grozi nawet do 7 lat pozbawienia wolności.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Meghan Markle skłamała w sądzie? Grozi jej za to więzienie?

01.12.2021 11:07


Meghan Markle wciąż nie daje o sobie zapomnieć rodzinie królewskiej. Tym razem media rozpisują się na temat tego, że Meghan Markle może pójść do więzienia! Wszystko za sprawą jej krzywoprzysięstwa przed sądem.

Źródło: kobieta.interia.pl

Donald Trump oskarża Meghan Markle o skłócenie Harry'ego z rodziną. "Od początku lekceważyła królową"

01.12.2021 10:15

Donald Trump nie przebierał w słowach. Oskarżył Meghan Markle o wykorzystanie księcia Harry'ego i kompletny brak szacunku wobec monarchii.

Źródło: www.plotek.pl

Niezręczne pytanie o dzieci Meghan Markle zszokowało świat. Teraz wyszło na jaw, kto je zadał

29.11.2021 14:53

Podczas wywiadu u Oprah Winfrey książę Harry i Meghan Markle zdradzili, że jeden z członków rodziny królewskiej zapytał o to, jaki kolor skóry będą miały ich dzieci. Teraz wyszło na jaw, o kogo chodziło.

Źródło: www.edziecko.pl

Książę Harry nie chce uszanować pamięci o zmarłej matce? Młodszy syn księżnej Diany podjął ważną decyzję

24.11.2021 22:10

Działania księcia Harry'ego i Meghan Markle ponownie wywołały burzę na królewskim dworze. Tym razem chodzi o wieloletni kontrakt, który para podpisała z Netfliksem. Jeżeli piąty sezon "The Crown" pokaże księżną Dianę w negatywnym świetle, jej młodszy syn nie będzie mógł bronić pamięci matki.

Źródło: www.plotek.pl

Rodzina królewska komentuje dokument o konflikcie Harry'ego i Williama: "przerysowane i wydumane domysły"

24.11.2021 11:29

Rodzina królewska wydała oficjalne oświadczenie, chcąc odnieść się do stawianych jej zarzutów, jakoby miała dopuszczać się licznych manipulacji, działając tym na szkodę Meghan Markle. - To rozczarowujące, gdy ktokolwiek, włącznie z BBC, daje im jakąkolwiek wiarygodność - czytamy.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

BBC uderza w rodzinę królewską. Mieli celowo atakować Meghan Markle. Urażeni royalsi wydali oświadczenie!

23.11.2021 19:45

BBC weszło na wojenną ścieżkę z brytyjską rodziną królewską. Wszystko przez program, który wyemitowali i w którym zasugerowali, że oni i ich pracownicy celowo szerzyli plotki na temat Meghan Markle. Zabrali głos.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami