Wiadomości z tagiem Meghan Markle  RSS
Tak zmieniła się twarz Meghan Markle po ciąży! Pokazali pierwsze zdjęcie

08.05.2019 13:55

Niesamowite!

Źródło: www.zeberka.pl

Meghan Markle. Ciążowy styl księżnej Sussex pod lupą

06.05.2019 21:34


Meghan Markle i książę Harry zostali właśnie rodzicami! Przez ostatnie miesiące mieliśmy okazję bacznie obserwować nie tylko ciążę księżnej Sussex, ale również jej doskonałe wyczucie stylu. Każdą stylizację szczegółowo komentowano w mediach, a wielbiciele mody okrzyknęli ukochaną księcia Harry’ego prawdziwą ikoną stylu. Warto więc przyjrzeć się jej ciążowym strojom. Sprawdźcie, co najczęściej zakładała na siebie księżna Meghan!

Źródło: zwierciadlo.pl

Meghan Markle urodziła chłopca! Znamy szczegóły!

06.05.2019 17:33

Meghan Markle, zwana księżną Sussex, urodziła syna. To jej pierwsze dziecko z mężem księciem Harrym, księciem Sussex. Nowo narodzony książę urodził się o 5:26 czasu lokalnego i waży 3,2 kg. Zarówno on, jak i matka czują się dobrze. Wszystkie informacje królewska para potwierdziła wiadomości w oficjalnym Instagramie, dziś około południa. Czytaj o: STYL GWIAZDY: Meghan ...

Źródło: naobcasach.pl

Meghan Markle URODZIŁA! Znamy płeć nowego royal baby

06.05.2019 16:54

Meghan i książę Harry wreszcie zostali rodzicami.

Źródło: www.zeberka.pl

Pielęgnacyjny rytuał Meghan Markle

06.05.2019 14:56


Prócz stylowych strojów, księżna Sussex słynie z nienagannej urody - promienna, pozbawiona niedoskonałości cera jest jej swoistym znakiem rozpoznawczym. Okazuje się, że za nieskazitelnym wyglądem Meghan Markle stoi precyzyjnie skonstruowany pielęgnacyjny rytuał.

Źródło: kobieta.interia.pl

Victoria Beckham matką chrzestną dziecka Meghan Markle? "Błagała o to"

02.05.2019 10:36


Ciążą księżnej Meghan w ostatnich dniach żyje cały świat. Niedawno serwisy plotkarskie doniosły, że projektantka i była członkini Spice Girls, Victoria Beckham, została wybrana na matkę chrzestną książęcej pary. Ostatnie plotki mówią o tym, że gwiazda mocno na to nalegała.

Źródło: muzyka.interia.pl

Meghan Markle urodziła… bliźnięta?! Zgadnijcie, kto tak twierdzi

28.04.2019 0:53


Od połowy marca żona księcia Harry’ego jest na urlopie macierzyńskim. Nie pojawiła się na uroczystości Wielkanocnej, a do Pałacu Buckingham przyleciała jej mama, która chciała być przy niej w czasie porodu. Wszystkie te informacje sprawiają, że snuje się domysły, że Meghan mogła już urodzić, lub nastąpi to w ciągu kilku dni. Oprócz tego, pojawiły się też […]

Źródło: obcasy.pl

reklama
Kontakt z nami