Wiadomości z tagiem Miód  RSS
Halsey: Po występie w "The Voice" grożono mi gwałtem

14.10.2019 19:04


Halsey ujawniła, że po występie w zeszłorocznym finale "The Voice", grożono jej śmiercią oraz gwałtem. Wszystko z powodu tego, co zrobiła na scenie.

Tagi: Miód
Źródło: muzyka.interia.pl

Kenny Dixon nie żyje. Perkusista grupy Kane'a Browna miał 27 lat

14.10.2019 7:53


W wieku 27 lat w wypadku samochodowym zginął Kenny Dixon, perkusista wspierający na scenie wokalistę country Kane'a Browna.

Tagi: Kenia, Miód
Źródło: muzyka.interia.pl

Unieść dorosłość ("Lekki bagaż", Cieplak Anna)

12.10.2019 21:06

Wyjąwszy kilkoro autorów od niemal niepamiętnych czasów znanych i lubianych, rzadko sięgam po współczesne polskie powieści. I tę bym pewnie też ominęła, gdyby nie fakt, że jej akcja rozgrywa się w dobrze mi znanym pobliskim mieście powiatowym, a bohaterami jej są młodzi ludzie z pokolenia mojego syna, szukający swojego...

Tagi: Sądy, Miód
Źródło: www.biblionetka.pl

"Pozwól mi kochać" Ilona Gołębiewska

11.10.2019 20:10

Nowość wydawnicza "Pozwól mi kochać" Ilona Gołębiewska

Tagi: Miód
Źródło: dlalejdis.pl

Nobel dla Olgi Tokarczuk! Powieści polskiej pisarki, które trzeba znać

10.10.2019 13:07

Mimo że ministrowi kultury Piotrowi Glińskiemu nie udało się przeczytać żadnej z książek Olgi Tokarczuk, nie warto iść jego śladem. Oto najważniejsze powieści polskiej pisarki, po które naprawdę trzeba sięgnąć. Olga Tokarczuk laureatką literackiego Nobla 2018!

Źródło: kultura.onet.pl

Urodowe triki Jennifer Aniston

10.10.2019 10:37


Jennifer Aniston, ulubienica Ameryki, słynna Rachel Green z "Przyjaciół", mimo upływu lat, jest inspiracją dla milionów kobiet, które podpatrują jej styl i techniki dbania o urodę. "Jeśli chodzi o rutynę pielęgnacji, im prościej, tym lepiej" - przekonuje gwiazda.

Źródło: kobieta.interia.pl

Robert Śmigielski przyłapany pod mieszkaniem Weroniki Rosati. Stał tam półtorej godziny, mimo chłodnego wieczora

09.10.2019 22:30

Paparazzi przyłapali Roberta Śmigielskiego jak w poniedziałkowy wieczór wpatruje się w okno Weroniki Rosati. Spędził tam ponoć półtorej godziny.

Źródło: www.plotek.pl

Jared Leto na gali miał replikę swojej głowy od Gucci. Zniknęła. "Ktoś mógł ją ukraść", twierdzi aktor. Cena gadżetu? Tyle co samochód

09.10.2019 20:16

Jared Leto niejednokrotnie udowadniał już, że ma osobliwe wyczucie stylu. Jak się okazuje, ktoś przywłaszczył sobie część jego najbardziej kontrowersyjnej kreacji.

Źródło: www.plotek.pl

Nowa edycja "Rolnik szuka żony" nie podoba się fanom. "Jakoś poprzednie edycje mi się lepiej oglądało". Wiemy, na czym polega problem

09.10.2019 15:15

Szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" miała być zupełnie inna niż poprzednie. I po części tak jest - przede wszystkim nie wywołuje wśród widzów gorących emocji, a uczestnicy są dość bezbarwni i nudni.

Tagi: Żona, Sądy, Miód
Źródło: www.plotek.pl

7 mitów o II Wojnie Światowej

08.10.2019 16:37

Niedawno obchodziliśmy okrągłą rocznicę niemieckiej, a potem radzieckiej agresji na Polskę. Wydawać by się mogło, że na ten temat powiedziano i napisano już wszystko, w końcu mieliśmy ponad 80 lat, by nad tym debatować. Okazuje się jednak, że potoczna wiedza na temat tego, co się wówczas działo, jest bardzo powierzchowna, a często pełna przekłamań i stereotypów stworzonych przez wojenną i powojenną propagandę. Warto dziś obalać te mity, zwłaszcza, że coraz częściej odkrywamy nieznane wcześniej źródła i fakty. Oto kilka największych nieporozumień na temat początku II wojny światowej.

Tagi: Miód
Źródło: facetpo40.pl

reklama
Kontakt z nami