Wiadomości z tagiem Miłość  RSS
Harold Bloom zmarł w wieku 89 lat

15.10.2019 7:04

W wieku 89 lat zmarł amerykański krytyk literacki Harold Bloom, który w swoim kanonie literatury umieścił sześciu polskich pisarzy i poetów: Schulza, Gombrowicza, Miłosza, Lema, Herberta i Zagajewskiego. O jego śmierci poinformowała w poniedziałek Associated Press.

Tagi: Miłość
Źródło: kultura.onet.pl

"M jak miłość": Rzuci wszystko i wyjedzie

15.10.2019 5:00


Po tym, jak aktorka Joanna Kuberska ogłosiła w mediach społecznościowych, że zdecydowała się rozstać z pracą na planie sagi rodu Mostowiaków, część widzów i portali plotkarskich zaczęła spekulować, co stanie się z graną przez nią Julką.

Tagi: Miłość
Źródło: swiatseriali.interia.pl

"M jak miłość": "Zabrała mi wszystko!"

14.10.2019 14:00


W kolejnym odcinku - numer 1462 - emocji nie zabraknie za to na Deszczowej!

Tagi: Miłość
Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Love Island". Fani programu oburzeni zwycięstwem Sylwii i Mikołaja. "Nic z tego nie będzie"

14.10.2019 8:38

"Love Island. Wyspa miłości" wygrali Sylwia i Mikołaj. Taki obrót sytuacji rozgrzał internautów do czerwoności. Mają swoje powody.

Tagi: Miłość
Źródło: www.plotek.pl

"M jak miłość": To już koniec!

14.10.2019 5:00


Co wydarzy się w 1468. odcinku "M jak miłość"?

Tagi: Miłość
Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Love Island". Wiemy, która para wygrała program. Zwycięzcy musieli wybrać między miłością a pieniędzmi

13.10.2019 23:41

Za nami finał pierwszej edycji programu "Love Island". Z odcinka na odcinek produkcja Polsatu zyskiwała coraz więcej fanów, którzy w końcu zdecydowali, kto wygra.

Tagi: Miłość, Mus
Źródło: www.plotek.pl

Przeszłość rzuca długie cienie ("Cienie przeszłości", Goddard Robert)

12.10.2019 21:01

„Cienie przeszłości” to, obok „Malowania ciemności”, moja ulubiona książka Roberta Goddarda. Występuje w niej osobliwa narracja, malowniczy, gawędziarski styl, sprawiający, że powieść czyta się jakby się oglądało film. Są tajemnice i tragedie sprzed lat, nienawiść, ale i miłość silniejsza niż śmierć, zimne domostwo, ...

Źródło: www.biblionetka.pl

Aga z "Love..." skomentowała zdjęcie "byłego" z nową ukochaną, a potem poszła na imprezę. Wdała się w awanturę! "Jak Ci powiem, co myślę, to nie wstaniesz"

12.10.2019 19:00

Aga z "Love Island" po powrocie z wyspy miłości, zaczęła korzystać z uroków rozpoznawalności. Jednak nie wszyscy zwracają na to uwagę. Blond włosa modelka chciała zabawić się w ten weekend w jednym z warszawskich klubów, lecz... nie została do niego wpuszczona.

Źródło: www.plotek.pl

Jesienne outfity w stylu VSCO Girl – dwie odsłony w stonowanej kolorystyce

11.10.2019 15:46


VSCO Girls to rodzaj nowej dziewczęcej subkultury, lubiącej nawiązywać do lat 90. Wyróżnia je miłość do zdjęć z polaroida, minimalistyczny makijaż i słabość do naturalnej pielęgnacji. Najważniejszy jest jednak charakterystyczny styl ubierania się, bazujący na luźnych koszulkach, sweterkach oversize, biżuterii z muszelkami, plecakach zamiast torebek (najlepiej oryginalnych Kankenach lub Vansach), Birkenstockach lub tenisówkach i nieodłącznych

Źródło: kobietamag.pl

"M jak miłość". Artur miał zginać inaczej. Ciachorowski właśnie wyjawił prawdę: Producenci zdecydowali się na opcję mniej drastyczną

11.10.2019 15:45

Z "M jak miłość" pożegnał się kolejny aktor. Postać grana przez Tomasza Ciachorowskiego została uśmiercona. Okazuje się jednak, że producenci w ostatniej chwili zmienili koncepcję i pokazali śmierć Artura w mniej brutalny sposób niż pierwotnie zamierzali.

Tagi: Miłość
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami