Wiadomości z tagiem Mus  RSS
Małgorzata Foremniak ma problemy zdrowotne. Silny ból ukrywała nawet na planie "Mam talent!"

01.10.2022 22:10

Jak donosi tygodnik "Świat i ludzie", Małgorzata Foremniak musi korzystać z pomocy specjalistów. Aktorka przez długi czas nie informowała o tym, że coś jej dolega.

Tagi: Mus
Źródło: www.plotek.pl

Powrót do przeszłości. W 2012 roku "Perfekcyjna pani domu" uczyła kobiety, jak być kurami domowymi. Dziś program wyglądałby inaczej

01.10.2022 9:06

Przenieśmy się do przeszłości. Pamiętacie, jak w 2012 roku pokazywano kobietom, jak być "perfekcyjną panią domu"? W Polsce z ekranu telewizora zaglądała do naszych domów Małgorzata Rozenek-Majdan, w Wielkiej Brytanii Anthea Turner. Obie grzmiały: kiedy mąż wraca z pracy, dom musi lśnić, bo porządek to obowiązek kobiety. Oglądając program w 2021 roku, otwieramy szeroko oczy ze zdumienia.

Tagi: Praca, Oczy, Mus, Dom
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Pierścienie Władzy - czy Adar mógł zabić [SPOILER]? Szczegóły zaskakującego wątku

01.10.2022 9:00

W 6. odcinku serialu Władca Pierścieni: Pierścienie władzy, dowiedzieliśmy się od czarnego charakteru tego sezonu, jakiego czynu dokonał. Czy można mu jednak wierzyć?Jeśli widzieliście już 6. odcinek serialu , to pewnie waszej uwadze nie umknął moment, w którym Adar złapany przez Galadrielę mówi o zabiciu Saurona. Wszyscy, od Lindonu po Krainy Południowe, wiedzą, że Sauron czai się gdzieś w cieniu i jeszcze trochę będziemy musieli poczekać na jego objawienie się...

Tagi: Seriale, Mus
Źródło: naekranie.pl

Czy praca na obcasach i ból pleców idą w parze?

01.10.2022 0:11


Czy noszenie obcasów jest niezdrowe? Wpływ obcasów na stopy i kostki Wpływ obcasów na kręgosłup Co robić, gdy czujemy ból Czy noszenie obcasów jest niezdrowe? Oczywiście, istnieją różne rodzaje obcasów, o mniejszej lub większej wysokości, w związku z czym nie zawsze będą one sprawiać nam dyskomfort. Na dłuższą metę musimy jednak pamiętać, że tego rodzaju […]

Tagi: Praca, Oczy, Mus, Stopy
Źródło: obcasy.pl

Czy poliestrowy płaszcz lub sweter cię ogrzeje? To musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zakup

30.09.2022 19:13

Poliester to jeden z najpopularniejszych materiałów, chociaż budzi sporo kontrowersji. Materiał ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Podpowiadamy, czy ubrania wykonane z tkaniny sprawdzą się w nadchodzącym sezonie. Czy poliestrowy płaszcz lub sweter cię ogrzeje podczas mroźnych miesięcy?

Tagi: Mus, Ubrania
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Instalacja LPG w samochodzie używanym? Oto 5 rzeczy, o których musisz pamiętać

30.09.2022 18:28

Instalacja LPG w samochodzie cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na jej podstawową zaletę, czyli redukcję kosztów tankowania. Często zdarza się jednak, że urządzenia zainstalowane zostały nieprawidłowo i niedbale, co w efekcie przysparza wiele problemów. Jak ich uniknąć?

Tagi: Mus
Źródło: www.motocaina.pl

Naleśnik ze słoika. Brzmi dziwnie? A jednak to obiadowy hit

30.09.2022 17:50


Każda gospodyni ma swój ulubiony i sprawdzony przepis na naleśniki. Wie dokładnie, ile dodać mąki, wody i mleka, żeby uzyskać idealną konsystencję. Ale co w momencie, gdy nie mamy pod ręką miksera czy też trzepaczki? Nie musimy wcale rezygnować z pomysłu przygotowania słodkich i smakowitych naleśników. Wystarczy nam do tego tylko szklane naczynie. Okazuje się, że naleśniki ze słoika wychodzą równie idealnie.

Źródło: kobieta.interia.pl

Obowiązkowy rejestr ciąż wchodzi w życie. Co to oznacza dla kobiet w Polsce?

30.09.2022 17:34

1 października br. rozporządzenie o rejestracji ciąż Polek wchodzi w życie. Oznacza to, że od tego dnia lekarz będzie musiał wpisywać informacje o ciąży kobiety do rejestru zdarzeń medycznych - nawet wbrew woli ciężarnej.

Tagi: Lekarze, Dieta, Mus
Źródło: www.edziecko.pl

12 tysięcy na dziecko przysługuje bez względu na zarobki rodziców. Muszą jednak spełnić inny warunek

30.09.2022 14:17

12 tysięcy na dziecko - nawet tyle przysługuje niektórym polskim rodzicom. Nie każdy może jednak liczyć na takie pieniądze. Podpowiadamy, jakie warunki trzeba spełnić i jak złożyć wniosek.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami