Wiadomości z tagiem Mus  RSS
"Teściowa próbuje wymusić, bym zmieniła dziecku imię. Wymieniła własne propozycje"

12.04.2024 15:18

"Wybranie imienia zajęło nam całą wieczność" - pisze ciężarna w szczerym wpisie na portalu Reddit, przyznając, że kiedy rodzice męża dowiedzieli się o imieniu swojego przyszłego wnuka, to aż zamilkli. Później teściowa pokazała swojego pazury, sugerując, że to ona jest pokrzywdzona, a nie jej syn z żoną.

Tagi: Rodzice, Mus
Źródło: www.edziecko.pl

Laktator muszlowy

12.04.2024 15:04

Odpowiedź na potrzeby Mam

Tagi: Mus
Źródło: dlalejdis.pl

Gina Carano odpowiada Disneyowi. "Wykorzystają każdą szansę, aby kontrolować co mówisz, co myślisz albo zniszczą ci karierę"

12.04.2024 14:33

Konflikt Giny Carano z Disneyem trwa. Aktorka odpowiedziała na wniosek Disneya o anulowanie pozwu złożonego przez nią.Spór prawny , aktorki znanej m.in. z serialu z Disneyem trwa od jakiegoś czasu, a aktorkę niedawno wsparł Elon Musk, właściciel portalu X (wcześniej Twitter). Aktorka została zwolniona z pracy z powodu swoich kontrowersyjnych wpisów, a także trywializowania holokaustu, porównując krytykę politycznych konserwatystów w...

Tagi: Seriale, Praca, Mus
Źródło: naekranie.pl

Rodzice mogą pobierać od dzieci opłaty? Zapominany przepis obowiązuje od lat i wymusza o wiele więcej

12.04.2024 12:51

Co wolno dzieciom, a czego absolutnie nie? Wiele rzeczy reguluje polskie prawo, a szczególnie mało znany, a wciąż obowiązujący artykuł 91. A jakie są prawa i obowiązki małoletnich pociech? Zobaczcie sami, co trzeba wiedzieć na ten temat.

Źródło: www.edziecko.pl

Transformers One - Optimus Prime i Megatron przyjaciółmi? Opis i data premiery zwiastuna filmu

12.04.2024 11:49

Podczas Cinema Con zaprezentowano nowe logo animacji Transformers One.Film  przedstawi genezę planety Cybertron, czyli domu Autobotów oraz Decepticonów. Według doniesień animacja skupi się na relacji pomiędzy Optimusem Prime i Megatronem. W obsadzie głosowej znaleźli się Laurence Fishburn, John Hamm, Keegan-Michael Key oraz Chris Hemsworth. Ten ostatni zastąpił Petera Cullena w roli Optimusa Prime'a. Ponadto w filmie podłoży głos postaci, która...

Tagi: Film, Mus, Dom
Źródło: naekranie.pl

Każdej nocy karze robić 3-latce tą jedną rzecz. Spotyka się z krytyką niemal codziennie

12.04.2024 10:12

Mama uważa, że wystarczająco jest zapracowana, by tracić czas na bezsensowny pośpiech i awantury przed wyjściem z domu do żłobka. Zanim dziewczynka pójdzie spać musi zrobić jedną rzecz, a codziennie wyjście przebiega ekspresowo.

Tagi: Mus, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Jajka w sosie musztardowym to kulinarny hit. Przysmak dla całej rodziny

12.04.2024 7:01


Jajka w sosie musztardowym to niezapomniana potrawa z PRL- u, którą podawano nie tylko w domach, ale też m.in. na szkolnych i pracowniczych stołówkach czy koloniach. Dziś "musztardowe jajka" zaliczają swój triumfalny powrót i cieszą się coraz większą popularnością. Jak je przygotować?

Źródło: kobieta.interia.pl

Dziennikarka TVN mówi o pierwszych objawach choroby. Odczuwała ból w konkretnym miejscu

12.04.2024 3:00

Joanna Kryńska zniknęła z anteny TVN24. Lubiana prezenterka musiała przejść poważną operację. Wyznała prawdę o pierwszych objawach choroby.

Tagi: Praca, Mus
Źródło: www.plotek.pl

Tutaj poczujesz się jak w Holandii. Zaledwie godzinę jazdy od Krakowa

11.04.2024 18:21


Dywan kolorowych kwiatów, wraz z nadejściem kwietnia rozkwitających barwną feerią, to jedna z wizytówek Holandii. By poczuć się jak w stolicy tulipanów wcale nie musimy jednak drżącą ręką poszukiwać lotniczych biletów. Wystarczy wsiąść w samochód, wpisując w nawigację niewielką miejscowość, położoną zaledwie godzinę drogi od Krakowa. Widoki jak w Holandii są tutaj gwarantowane.

Tagi: Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami