Wiadomości z tagiem Mus  RSS
Plecaki skórzane od Verostilo

18.07.2019 15:53

Wiemy jak ważna jest wygoda i funkcjonalność. Z tą myślą stworzyliśmy plecaki na miarę dwudziestego pierwszego wieku. To praktyczny i modny dodatek, który wcale nie musi kojarzyć się ze szkołą. Wybierz ulubiony fason i kolor. Zapakuj jak chcesz. Do pracy, na zakupy czy na wycieczkę. Noś wedle uznania. Na ramię, na plecach albo do ręki. Niezwykle pojemne i praktyczne. Sięgnij po plecaki skórzane VEROSTILO https://ww.verostilo.com/plecaki.html i ciesz się komfortem połączonym z pięknym stylem. Z pewnością będą służyły Ci przez długie lata.

Tagi: Praca, Mus, Doda
Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Elon Musk połączy mózg z komputerem?

18.07.2019 12:40

Kiedy kilka dni temu Elon Musk ogłosił, że jego dość tajemnicza firma Neuralink przekaże przełomowe informacje na temat rozwoju projektu budowy interfejsu łączącego ludzki mózg z komputerem, technologiczny świat wstrzymał oddech. Czy to możliwe, by połączyć maszynę z ludzkim umysłem? Czy czeka nas era ludzko-robocich hybryd? Właśnie poznaliśmy szczegóły osiągnięć naukowców z zespołu miliardera-wizjonera.

Tagi: Mus
Źródło: facetpo40.pl

Justyna Kowalczyk walczy ze stalkerem

18.07.2019 12:25


Justyna Kowalczyk jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek. Niestety, ostatnio musi mierzyć się z poważnym problemem.

Tagi: Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

Manicure w koreańskim stylu - musicie to zobaczyć!

18.07.2019 10:15

Wygląda jak z kosmosu!

Źródło: www.zeberka.pl

Jak oszczędzać na zakupie markowych kosmetyków? Sprawdź ten prosty sposób!

18.07.2019 10:10


Atrakcyjny wygląd to nie tylko zasługa zdrowej diety i aktywności fizycznej, ale przede wszystkim dobrych kosmetyków. Markowe produkty wyróżniają się najwyższą jakością, jednak ze względu na ich cenę nie każdy może sobie pozwolić na zakup drogiego kremu czy naturalnej odżywki do włosów. Mając ograniczony budżet wcale nie musisz rezygnować z dobrych kosmetyków, pod warunkiem, że wykorzystasz specjalne zniżki Perfumesco.

Źródło: zwierciadlo.pl

Must have pielęgnacji XXI wieku

17.07.2019 19:00

Wypróbuj krem Divine Cream Samarité.

Źródło: dlalejdis.pl

Orange – wybierz swój idealny pakiet

17.07.2019 17:13


Bez względu na to czy jesteś nałogowym użytkownikiem social mediów, kinomanem zarywającym kolejne noce przed ekranem czy melomanem, który bez słuchawek nie wytrzyma ani minuty – Orange Flex jest dla Ciebie. Social, Video i Music Passy są dla Ciebie.

Tagi: Mus
Źródło: zwierciadlo.pl

Nowy singiel zapowiada album "Mikromusic z dolnej półki"

17.07.2019 15:28

Mikromusic z Dolnej Półki to całkiem nowa, akustyczna odsłona zespołu.

Tagi: Mus
Źródło: wyspa.fm

reklama
Kontakt z nami