Wiadomości z tagiem Natalia Kukulska  RSS
Natalia Kukulska ma siostrę? Nie, to zdjęcie z córką. "Jakie podobne!"

07.08.2022 7:00

Natalia Kukulska podzieliła się zdjęciem ze starszą córką. Anna niedawno skończyła 17 lat i jest coraz bardziej podobna do słynnej mamy.

Źródło: www.plotek.pl

Natalia Kukulska: „Zanim się określę, o czym ma być piosenka, próbuję usłyszeć, o czym mi opowiada sama melodia”

01.07.2022 10:07

Marki „MTV Unplugged” nikomu nie trzeba przedstawiać. Udział w tym kultowym formacie akustycznych koncertów i dokumentujących je płyt wzięli nawet tak cenieni muzycy, jak Eric Clapton, Ricky Martin czy zespoły Scorpions i KISS. Od pewnego czasu tego zaszczytu mają szansę dostąpić również przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. Niedawno do tego grona dołączyła niezwykle ceniona w naszym kraju artystka – Natalia Kukulska. Płyta „Kukulska MTV Unplugged” trafiła na półki sklepowe 10 maja, a my z tej okazji niedługo później mieliśmy przyjemność odbyć długą pogawędkę z Natalią. Zapraszamy do lektury zapisu tej rozmowy!

Źródło: wyspa.fm

Natalia Kukulska latała do Wojtka na Zanzibar. Obruszyła się, gdy spytał ją o to Stanowski

30.06.2022 3:00

"Wojtek z Zanzibaru" gwarantował polskim celebrytom wczasy na rajskiej wyspie w zamian za promocję swojego interesu. Niestety, okazało się, że przedsiębiorca nie płacił swoim kontrahentom. Miał oszukać także wielu turystów, którzy nie doczekali się wykupionych wakacji. O tę sprawę została ponownie zapytana Natalia Kukulska. Zareagowała dość stanowczo.

Źródło: www.plotek.pl

Natalia Kukulska kiedyś miała konflikt z Pikejem, a teraz? Wymijająca ocena twórczości młodszego brata

29.06.2022 7:00

Natalia Kukulska udzieliła wywiadu, w którym poruszono temat jej młodszego brata Pikeja. Wokalistkę poproszono o komentarz na temat ich obecnych stosunków oraz o ocenę twórczości Piotra Kukulskiego.

Źródło: www.plotek.pl

Natalia Kukulska rozpoczyna lato piosenką Beaty Kozidrak i zespołu Bajm

27.06.2022 18:44

Natalia Kukulska przedstawia kolejną odsłonę kultowego formatu MTV Unplugged!

Źródło: wyspa.fm

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z synem. Fanka: Wow, jaki podobny do mamy

26.06.2022 11:49

Natalia Kukulska pokazała na Instagramie kilka kadrów z najstarszym synem Janem. Pod zdjęciem wokalistka dodała wzruszający wpis, w którym zapewniła, że jest bardzo dumna ze swojego dziecka. Internauci zachwalili relację mamy i syna i przyznali, że są oni do siebie bardzo podobni. - Jak dwie krople wody - napisała jedna z fanek pod zdjęciem na Instagramie.

Źródło: www.edziecko.pl

Natalia Kukulska pokazała urocze zdjęcia z synem. Fani: Jaki podobny do mamy!

25.06.2022 22:00

Natalia Kukulska nieczęsto dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami. Tym razem zrobiła wyjątek. Wrzuciła na Instagrama zdjęcie z synem. Dodała też kilka słów od siebie. Jedno zdanie chwyta za serce.

Źródło: www.plotek.pl

Natalia Kukulska uczciła rocznicę urodzin Anny Jantar. Fan: Ten uśmiech przebija ze zdjęć, wręcz go czuć

11.06.2022 8:00

Natalia Kukulska wspomniała Annę Jantar z okazji rocznicy jej urodzin. Gwiazda pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie mamy.

Źródło: www.plotek.pl

Natalia Kukulska opowiedziała o kulisach małżeństwa. Nie zawsze było kolorowo. "Mamy za sobą niejeden kryzys"

08.06.2022 17:45

Natalia Kukulska od ponad 20 lat jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Małżeństwo do tej pory było uznawane za wyjątkowo zgrane. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka opowiedziała o kryzysach, które dotknęły parę.

Źródło: www.plotek.pl

Natalia Kukulska opublikowała rodzinne zdjęcie z mężem i dziećmi. "Wszyscy w komplecie"

02.06.2022 10:50

Natalia Kukulska uczciła Dzień Dziecka rodzinną fotografią, którą opublikowała na Instagramie. Do zdjęcia dołączyła opis, w którym wraca wspomnieniami do kilku lat wstecz, a także złożyła życzenia fanom.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami