Wiadomości z tagiem Oczy  RSS
Zamachy na rządzących w Polsce

19.04.2019 19:05


"Polskie zamachy" to spojrzenie na historię naszego kraju z perspektywy wystąpień przeciwko rządzącym. Oczywiście nie jest to podręcznik, ale książka popularnonaukowa. Autor chce dotrzeć do jak największej liczby czytelników. Stąd też prosty styl i język, które sprzyjają dość szybkiej lekturze.

Tagi: Oczy
Źródło: lubimyczytac.pl

Gwiazdy na 15-lecie Polski w UE

19.04.2019 13:01


Historię polskiej muzyki rozrywkowej rozświetla cała plejada gwiazd. Każde pokolenie miało, i ma, swojego idola, którego płyty sprzedają się w rekordowym nakładzie. Znanych i lubianych często zaprasza się na rocznicowe obchody, by swoją obecnością uświetnili ważną uroczystość. Trudno się, więc dziwić, że z okazji piętnastolecia obecności Polski w Unii Europejskiej, Narodowe Centrum Kultury zorganizowało niezwykły koncert pełen muzycznych znakomitości - Gramy dla Europy, 30 kwietnia na błoniach PGE Narodowego. Wstęp wolny!

Tagi: Gwiazdy, Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Longsleeve Nebbia

19.04.2019 11:42

Szukasz ubrań dla prawdziwego dzika siłowni, jakim jesteś? Chcesz czegoś, co będzie jednocześnie profesjonalne, wygodne, modne i markowe, a przy okazji pozwoli Ci wyrazić samego siebie? Nie za dużo wymagań? Oczywiście, że nie. Ubrania od Nebbi zostały tak zaprojektowane, by satysfakcjonować zwłaszcza tych, którzy mają wysokie oczekiwania. Longsleeve Nebbia został uszyty z doskonałej jakości bawełny z niewielką domieszką elastanu. Ta domieszka sprawia, że koszulka idealnie dopasowuje się do Twojego ciała i podkreśla wypracowane mięśnie. Na czarnym tle nadrukowaliśmy napis "Back to hardcore". I niech to hasło będzie Twoim mottem w czasie ćwiczeń. Wszystkie szczegóły na temat ceny, dostawy i inne informacje o produkcie znajdziesz na stronie marki Nebbia.

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Przepis na udane Święta

19.04.2019 11:10


Wielkanoc tuż tuż! Pewnie lada moment wpadniemy w wir przedświątecznych przygotowań, a co za tym idzie, układania świątecznego menu. Macie ochotę miło zaskoczyć gości podczas tegorocznej uczty? Mamy na to sposób! Razem z marką Mosso prezentujemy nasz przepis na udane Święta.

Źródło: kobieta.interia.pl

Nasze tradycje wielkanocne pewnie znacie. A te u sąsiadów?

19.04.2019 9:46


W Polsce, czy też w ogóle w tradycji chrześcijańskiej, prym wiodą obchodzy Wielkiego Tygodnia, zwieńczone tzw. Triduum Paschalnym (Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota). Czy w ten sam sposób świętuje się na całym świecie? Wielki Tydzień Jego obchodzy rozpoczyna Niedziela Palmowa. W tym dniu w kościółach świeci się palmy lub wiązanki z gałązek wierzbiny

Źródło: modaija.pl

Wielkanocny przegląd modowy!

19.04.2019 0:01


Wielkanoc to jedno ze starszych i ważniejszych świąt chrześcijańskich. To ruchome święto, w tym roku przypada na 21 kwietnia. Zapowiada się, że tego dnia wiosenna pogoda pozytywnie nas zaskoczy. Co wybrać na ten wyjątkowy czas? Kwiaty Niewątpliwie nieodłącznym wzorem towarzyszącym wielkanocnym stylizacjom będą kwiaty. Jest to motyw jak żaden inny kojarzący nam się z okresem […]

Źródło: obcasy.pl

Drogi Evanie Hansenie ("Drogi Evanie Hansenie", Emmich Val Levenson Steven Pasek Benj Paul Justin)

18.04.2019 20:17

Samotny i nieśmiały Evan Hansen za namową terapeuty pisze do siebie listy, które mają go podnieść na duchu. Zawsze rozpoczyna je zwrotem: "Drogi Evanie Hansenie". Jeden z tych listów przypadkiem trafia do Connora, szkolnego buntownika. Evan jest przerażony i przekonany, że teraz wszyscy poznają jego tajemnice. Wkrót...

Tagi: Oczy
Źródło: www.biblionetka.pl

Potomkowie bogów

18.04.2019 19:07


"Dwa światy" rozpoczyna nową serię "Covenant" w klimacie prosto ze świata greckich mitów, pełnych bogów oraz herosów. Pisarka postawiła na zbuntowaną główną bohaterkę, szkołę dla uzdolnionych, zakazany romans i walkę potomków bogów z daimonami, które cały czas kojarzą mi się z zombie, tylko w wydaniu bardziej cywilizowanym. Czy "Dwa światy" są mocnym wstępem do kolejnych tomów?

Tagi: Oczy
Źródło: lubimyczytac.pl

Ewa Bilan-Stoch i jej tajemnicze wpisy na Instagramie

18.04.2019 15:09


Kwiecień jest właściwie jedynym miesiącem w roku, w którym skoczkowie narciarscy mogą postawić na regenerację i zaplanować wypoczynek.

Źródło: kobieta.interia.pl

L’Oréal Paris Kobiety w roli głównej

18.04.2019 14:34


Pokaż najpiękniejszą rolę w życiu z L’Oréal Paris. Festiwal Filmowy w Cannes, jedna z najważniejszych imprez filmowych na świecie, odbędzie się w tym roku już po raz 72. Gdy oczy Europy i Świata zwrócone są na canneński czerwony dywan oraz selekcję festiwalowych filmów, L’Oréal Paris pragnie wykorzystać ten wyjątkowy moment by mówić również o rzeczach ważnych dla Kobiet.

Tagi: Film, Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami