Wiadomości z tagiem Oczy  RSS
Depilacja laserowa a długotrwałe efekty – jakich rezultatów można się spodziewać po kilku latach?

18.07.2019 16:08


Depilacja laserowa kojarzona jest przede wszystkim z długotrwałymi efektami, których nie da się osiągnąć stosując bardziej tradycyjne metody usuwania zbędnego owłosienia. Oczywiście, aby zlikwidować niechciane włoski na stałe konieczne jest przeprowadzenie kilku sesji naświetleń laserowych. Tylko po wykonaniu całej serii depilacji laserowej będzie można cieszyć się gładką skórą praktycznie przez cały czas. Czy takie efekty będą się jednak nadal utrzymywać po kilku latach?

Źródło: zwierciadlo.pl

Pomysły na mniej oczywiste danie z grilla

18.07.2019 15:40

Camembert z gruszką i kabanosem - przepis.

Źródło: dlalejdis.pl

Wczesne objawy udaru mózgu. Ta wiedza może uratować ci życie!

18.07.2019 14:36


W Polsce co 8 minut dochodzi do udaru, wiele z nich kończy się śmiercią lub trwałym paraliżem. W wielu przypadkach udar można początkowo przeoczyć, nie rozpoznając na czas jego objawów, albo myląc je ze zmęczeniem.

Tagi: Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Każdy ma w sobie dziecko! Bajkowe motywy na garderobie

18.07.2019 13:42


Bohaterowie bajek Disneya wcale nie mają zamiaru schodzić z modowego piedestału. W związku z urodzinami Myszki Miki, w ubiegłym roku Moschino wypuściło dedykowaną jej całą kolekcję. Ale to nie jedyny moment, gdy bajki wchodzą do garderoby, bo nie ma chyba sezonu, aby zabrakło ich w przynajmniej kilku kolekcjach. Oczywiście mowa o dorosłych, bo u dzieci […]

Źródło: kobietamag.pl

Chłosta, karanie wychowawcze i klapsy – czyli o przemocy wobec dzieci

18.07.2019 13:09


"Historia dzieciństwa jest koszmarem, z którego jako ludzkość dopiero zaczynamy się budzić" (Lloyd deMause), a książka, która od dziś jest dostępna w księgarniach - "Dzieciństwo w cieniu rózgi. Historia i oblicza przemocy wobec dzieci" Anny Golus - pomaga otworzyć oczy na wielowiekową przemoc wobec dzieci.

Tagi: Oczy, Dzieci
Źródło: lubimyczytac.pl

Latem zadbaj o wątrobę oraz o sylwetkę. Pomoże ci m.in. cholina

18.07.2019 13:05


Lato to czas grillowania, lodów i biesiad pod gołym niebem, w czasie których nie brakuje kolorowych alkoholi. To wszystko oczywiście nie pomaga naszej wątrobie, a co dopiero sylwetce. Oprócz zachowania umiaru, warto sięgnąć również po suplementy, które okażą się pomocne zwłaszcza latem. W uregulowaniu tego, co nieco zaburza nasz wakacyjny tryb życia pomoże choćby cholina […]

Źródło: kobietamag.pl

Jak odpoczywać bez wyrzutów sumienia?

18.07.2019 10:07


Nie umiesz odpoczywać bez wyrzutów sumienia? Beztroskie próżnowanie przychodzi nam z trudem, bo kojarzymy je z lenistwem. Jesteś typowym pracusiem? Potraktuj regenerację jak zadanie do wykonania. Jak to zrobić? Pytamy trenerkę biznesu dr Joannę Heidtman. 

Tagi: Trendy, Oczy
Źródło: zwierciadlo.pl

Drożdżowe z kruszonką

18.07.2019 9:46


Leciutkie jak piórko ciasto w duecie z posypką to deser wymarzony na letnie dni. Gdy jeszcze dodasz soczyste jagody albo kwaskowe porzeczki, pokusie nie oprze się żaden łasuch!

Źródło: kobieta.interia.pl

Dlaczego mężczyźni tracą zainteresowanie swoimi partnerkami? 10 najczęstszych powodów

18.07.2019 5:20


Na początku wszystko dzieje się jak we śnie. On wysyła Ci sms-y na dzień dobry i dobranoc, dzwoni kilka razy dziennie, przynosi kwiaty, zasypuje komplementami i zabiera na randki w niebanalne miejsca. Wszystko toczy się szczęśliwym torem i masz wrażenie, że już za chwilę usłyszysz deklaracje, a na Twoim palcu zalśni brylantowy pierścionek... Nagle sen się urywa i kończy jak spadająca kurtyna, która przerywa spektakl. Nie masz pojęcia co się stało, a Twój ukochany zdaje się znikać za mgłą, aż wreszcie odchodzi bez wyjaśnienia. Znasz tę historię? Nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi? Sprawdź, czy nie znajdziesz jej wśród tych 10 powodów!

Źródło: kobietamag.pl

reklama
Kontakt z nami