player+
Wiadomości z tagiem Oczy  RSS
Co czuje pies, gdy jest przytulany? Odpowiedź może zaskoczyć

05.06.2023 16:20


„Do serca przytul psa”, jak śpiewał Jan Kaczmarek w utworze o tym samym tytule. Ale czy faktycznie psy lubią przytulanie? Dla człowieka jest to przejaw miłości, bliskości i czułości. Pies jednak może mieć zupełnie inne odczucia, gdy go obejmujemy i przyciągamy do swojego ciała. Kiedy sprawia mu to przyjemność, a kiedy… niekoniecznie?

Tagi: Oczy, Pies
Źródło: kobieta.interia.pl

Jedziesz samochodem do Chorwacji? Zapłacisz więcej za winiety

05.06.2023 14:52


Polacy kochają Chorwację - każdego roku kraj ten odwiedza nawet milion turystów z naszego kraju. Większość z nich wybiera się w podróż samochodem, przez Austrię, Czechy, Słowację, Słowenię i Węgry. Niestety, w tym roku podróżujących czeka niemiła niespodzianka - ceny winiet w Słowenii mogą ich mocno zaskoczyć!

Tagi: Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Anita Sokołowska przeszła metamorfozę. Zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem

05.06.2023 14:09


Anita Sokołowska przez lata nosiła włosy w odcieniu ciepłego, kasztanowego brązu. Teraz w mediach społecznościowych zaskoczyła fanów zupełnie nowym wizerunkiem. Aktorka zdecydowała się na zmianę, która najwyraźniej spodobała się jej fanom. Wygląda zupełnie inaczej!

Tagi: Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Nie pojawił się na weselu. Para młoda wystawiła mu rachunek za "talerzyk"

05.06.2023 13:03

Młoda para z Chicago postanowiła zorganizować wesele na Jamajce. Z ponad 300 gości, na uroczystości nie pojawiła się blisko jedna trzecia. Zdenerwowani Doug i Dedr wystawili fakturę na 240 dolarów osobie, która nie poinformowała ich wcześniej o swojej nieobecności.

Tagi: Wesele, Oczy
Źródło: kobieta.onet.pl

Sernik z czereśniami

05.06.2023 13:02


Sezonowe owoce to niezbędny składnik letnich wypieków. Uroczysta kolacja, poobiedni deser albo chwila słodkiej przyjemności w pracy? Pyszne ciasto idealnie umili każdą z tych chwil! Składniki: mąka – 250 gramów Kostka do pieczenia (np. Kasia) – 150 gramów cukier puder – 50 gramów żółtka – 3 sztuki proszek do pieczenia – 0,5 łyżeczki sól – […]

Źródło: obcasy.pl

"Rolnicy. Podlasie". Kinga świętowała 18. urodziny. Bliscy ją zaskoczyli. Takiego prezentu się nie spodziewała

05.06.2023 10:48

W najnowszym odcinku "Rolnicy. Podlasie" jedna z bohaterek świętowała wejście w dorosłość. Z tej okazji jej najbliżsi przygotowali szereg niespodzianek. Jak udało się świętowanie? Jubilatka była przeszczęśliwa.

Źródło: www.plotek.pl

Kiedy jest zakończenie roku szkolnego 2023? Wakacje potrwają dłużej. Chodzi o wrześniową niespodziankę

05.06.2023 10:26

Kiedy jest zakończenie roku szkolnego 2023? Właśnie rozpoczął się czerwiec, co oznacza, że do wakacji już tylko chwila. Ostatni dzień szkoły przypada na piątek 23 czerwca. To właśnie wtedy uczniowie będą mogli liczyć na zasłużony odpoczynek po maratonie nauki i obowiązków szkolnych, który teraz trwa w najlepsze. Jednak dobrych informacji to nie koniec. Tegoroczna przerwa od nauki potrwa znacznie dłużej.

Tagi: Wakacje, Oczy
Źródło: www.edziecko.pl

Ksiądz miał okrutnie karać ministrantów. "Brał sznurek i zaczął bić praktycznie każdego. Głównie w pośladki"

05.06.2023 10:18

Trzynastoletni ministrant wrócił z kościoła zapłakany. Powiedział rodzicom, że dostał lanie od księdza. Okazało się, że nie tylko on i nie był to jednorazowy incydent. Teraz sprawę bada policja, szybko zareagowała także kuria.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami