Allegro PL
Wiadomości z tagiem Partner  RSS
Wcale nie zdrada. Psycholog wskazuje cztery oznaki zbliżającego się rozwodu

04.12.2021 18:00

O rozpadzie związku zwykle nie decydują pojedyncze zdarzenia, a codzienne zachowania partnerów. Psycholog specjalizujący się w terapii małżeństw opisał cztery sygnały, które zapowiadają zbliżający się rozwód.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Krzysztof Zalewski wybrał się na miasto. Towarzyszyła mu partnerka, którą rzadko pokazuje. "Z taką rakietą oto!"

04.12.2021 11:50

Krzysztof Zalewski odnosi kolejne sukcesy, przez to coraz częściej bywa na salonach. Muzyk zwykle pojawia się sam, mimo że od lat ma szczęśliwą rodzinę. Tym razem zrobił wyjątek. W Operze Narodowej pozował z ukochaną partnerką - Olgą.

Źródło: www.plotek.pl

Córka Krzysztofa Kolbergera: Jest OK być dzieckiem geja. Partner jej ojca dziś jest dla niej jak rodzina

03.12.2021 18:32

Córka Krzysztofa Kolbergera przyznała, że nigdy nie miała problemu z orientacją seksualną ojca, a jego partner do dziś traktowany jest przez nią jako członek rodziny. "Przestańmy mieć z tym problem" - apeluje Julia Kolberger.

Tagi: Seks, Partner
Źródło: www.plotek.pl

"Rodzina Soprano": James Gandolfini jadł ponad miarę?

03.12.2021 9:21


Serialowa partnerka Jamesa Gandolfiniego z "Rodziny Soprano" twierdzi, że ten jadł ponad miarę. Edie Falco zasłynęła dzięki roli Carmeli Soprano, żony Tony’ego Soprano w serialu "Rodzina Soprano". Aktorka stwierdziła, że James Gandolfini, podczas scen przy stole nigdy nie udawał, że je. Kiedyś zjadł tyle misek lodów, że dopadła go śpiączka cukrzycowa.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Kiedyś może i chciałam mieć dzieci, ale przez to, co się dzieje w Polsce, zwyczajnie się boję"

02.12.2021 15:12

- Najpierw zaostrzenie prawa aborcyjnego, a teraz jeszcze pomysł rejestracji ciąż... Aż strach pomyśleć, co będzie następne. Chciałam tu żyć, mieć rodzinę, być mamą. Dziś wraz z partnerem coraz częściej myślimy o wyprowadzce. Jedno jest jednak pewne, póki w Polsce nic się nie zmieni na lepsze, na pewno nie zdecyduję się na macierzyństwo. W obecnej sytuacji wizja bycia w ciąży budzi we mnie jedynie przerażenie - pisze czytelniczka w liście nadesłanym do naszej redakcji.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Agnieszki Włodarczyk źle nosi syna w nosidełku? Fanka: "Nie wygląda na bezpieczne"

02.12.2021 10:35

Agnieszka Włodarczyk pokazała urocze zdjęcie w sieci, na którym jej partner nosi małego Milana w nosidełku. Na aktorkę spadła lawina krytyki. Obserwatorki zasugerowały, że sposób noszenia syna jest nieprawidłowy. W komentarzach pojawiło się mnóstwo porad oraz ostrzeżenia. - Przodem do świata? Nie, nie w ten sposób. Każdy certyfikowany doradca noszenia to potwierdzi - tłumaczyła internautka.

Źródło: www.edziecko.pl

"Rolnik szuka żony". Marek podzielił się smutną wiadomością. Zmarła mama uczestnika

02.12.2021 10:30

Nie żyje mama Marka z ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Partner Elżbiety tragiczną informacją podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tagi: Partner, Dom
Źródło: www.plotek.pl

Aaron Carter i Melanie Martin już nie są parą. Zerwali zaręczyny tydzień po narodzinach ich syna

02.12.2021 9:45


Po dwóch latach związku z barmanką Melanie Martin i tygodniu od przyjścia na świat ich syna Prince'a, Aaron Carter ogłosił na Twitterze, że postanowili się rozstać. Upadły gwiazdor nie wyjaśnił dokładnie, co było tego przyczyną, nadmienił jedynie, że jego partnerka potajemnie utrzymywała kontakt z jego rodziną, z którą jest skonfliktowany.

Źródło: muzyka.interia.pl

Vera Renczi – trucicielka z miłości

02.12.2021 0:01

Kiedy serbski bankier, Leonard Milorad, nie wrócił pewnego wieczora w 1925 roku do domu, jego żona zaczęła się niepokoić. Chociaż w ich małżeństwie nie działo się ostatnio zbyt dobrze, pani Milorad miała nadzieję na pojednanie z partnerem. Zresztą wydawało się, że jemu też na tym zależy – kiedy jego żona dowiedziała się o romansie męża […]

Tagi: Partner, Dom
Źródło: obcasy.pl

Bieniuk o najgorszym momencie po śmierci Anny. Syn w szkole obchodził Dzień Matki. "Stał, a po policzkach leciały łzy"

01.12.2021 16:00

Jarosław i Oliwia Bieniuk udzielili wywiadu magazynowi "Viva!". Opowiedzieli o pierwszych miesiącach po śmierci partnerki i matki, Anny Przybylskiej. Bardzo szczerze.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami