Wiadomości z tagiem Partner  RSS
Bitwa o majątek tragicznie zmarłej Anne Heche. Najstarszy syn aktorki walczy w sądzie z jej byłym partnerem

01.10.2022 10:41

Anne Heche na początku sierpnia spowodowała wypadek samochodowy, w wyniku którego trafiła do szpitala. Obrażenia były tak rozległe, że dokładnie tydzień później rodzina aktorki poinformowała, że odłączono ją od aparatury podtrzymującej życie. Zagraniczne media donoszą, że teraz syn gwiazdy walczy o majątek matki z jej byłym partnerem.

Źródło: www.plotek.pl

"Love Island". Były uczestnik o Kubie: Szybko opuści program. "Zostaliśmy okłamani, widzowie też"

30.09.2022 14:24

Szósty sezon "Love Island" dostarcza widzom skrajnych emocji. Finał edycji zbliża się wielkimi krokami. Sieć obiegły spekulacje wokół Kuby. Na jego temat wypowiedział się były uczestnik programu. W najbliższym odcinku na jaw wyjdzie, że partner Wero ma coś na sumieniu.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

Tabloid przyłapał Marcina Hakiela z partnerką na zakupach! Wiadomo, gdzie mieszka

30.09.2022 9:44

Marcin Hakiel znów jest szczęśliwy. Miejsce Kasi Cichopek u jego boku zajęła teraz tajemnicza blondynka. Wspólne zdjęcia pary trafiły do mediów.

Tagi: Partner, Dom
Źródło: www.plotek.pl

Antek Królikowski wspomina ojca i nawiązuje do nowego związku. Wzruszający cytat

29.09.2022 21:55

Wygląda na to, że Antek Królikowski znalazł prawdziwą miłość u boku Izabeli. Tak przynajmniej sugeruje cytat z "Rancza" wypowiedziany przez Kusego, który były partner Joanny Opozdy udostępnił na Instagramie.

Źródło: www.plotek.pl

Dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka przerywa milczenie. Mówi o tym, jak radzą sobie po śmierci Oliwiera

29.09.2022 17:50

Internauci skrytykowali ostatnio Jakuba Rzeźniczaka zarzucając mu, że zbyt szybko wrócił do normalności po śmierci syna. Teraz w głos sprawie zabrała nowa partnerka piłkarza. Powiedziała o smutku, którego nie widać w internecie.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

Ewelina Ślotała pokazała zdjęcie z połamaną twarzą. Opowiedziała szczerze o przemocy

29.09.2022 14:28


Ewelina Ślotała była partnerką Jakuba Rzeźniczaka, zrobiło się o niej głośno, gdy ich związek się rozpadł. Kobieta próbowała ułożyć sobie życie z nowym partnerem, jednak zamiast szczęśliwego zakończenia spotkał ją koszmar. Ślotała gościła w najnowszym odcinku podcastu dziennikarki Polsat News Katarzyny Zdanowicz "Zdanowicz pomiędzy wersami", w którym opowiedziała o doświadczeniu przemocy i szokujących praktykach stosowanych przez bogatych mężów w stosunku do żon, których historie zebrała w książce "Żony Konstancina".

Tagi: Partner
Źródło: kobieta.interia.pl

"Love Island". Roksanę poniosło. Fani zniesmaczeni. "Jakby chłopa nie widziała"

29.09.2022 12:08

"Love Island". Widzowie są zniesmaczeni zachowaniem Roksany. W najnowszym odcinku programu nie dawała odejść partnerowi ani na krok. Czułości para rozpoczęła nad basenem, później przeszła do kryjówki. Nie spotkało się to z pozytywnym odbiorem.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

Czego pragną mężczyźni? Bez tego żaden związek nie przetrwa

29.09.2022 5:00


Czego pragnie mężczyzna? Panowie mają ukryte pragnienia, o których zazwyczaj nie mówią głośno. Wcale nie chodzi o kwestie związane z seksem, a bardziej przyziemne, proste zachowania czy gesty ze strony partnerki. Ich brak powoduje, że zamykają się w sobie lub uciekają, nie dając szansy na poważny związek. Lista ich pragnień wcale nie jest taka długa.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami