Wiadomości z tagiem Partner  RSS
Wrona Julia utknęła na dworcu w Warszawie. Prawda okazuje się zaskakująca

23.02.2024 17:03


Wrona o imieniu Julia od kilu miesięcy nie może wydostać się z Dworca Centralnego w Warszawie. Regularnie przylatuje do niej jej partner, który ukochaną widzi wyłącznie po drugiej stronie szyby. Tak o tej, wydawałoby się romantycznej, ptasiej historii od pewnego czasu rozpisują się polskie media. I choć może ona chwytać za serce, to prawda jest bardziej przyziemna. Wrona zamieszkała na dworcu i nie chce z niego wyjść, bo ma zapewniony pokarm i jest jej tam ciepło.

Tagi: Praca, Partner
Źródło: kobieta.interia.pl

Nie żyje prezenter telewizyjny. Miał 26 lat. Wcześniej był poszukiwany

23.02.2024 15:32

O tej sprawie donoszą media na całym świecie. Nie żyje australijski prezenter Jesse Baird. Mężczyzna i jego partner byli poszukiwani od kilku dni. Podejrzanemu postawiono już zarzuty - to policjant.

Źródło: www.plotek.pl

Marcin Hakiel nie był pierwszą miłością Katarzyny Cichopek. To dla niego planowała wyjechać z Polski

23.02.2024 11:24

Katarzyna Cichopek ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem w 2022 roku. Obecnie aktorka jest w związku z Maciejem Kurzajewskim. Niewiele osób pamięta jednak, że przed laty miała innego partnera. Dla niego chciała przeprowadzić się do Wiednia.

Źródło: www.plotek.pl

"Hotel Paradise". Zwycięzca trzeciej edycji już tak nie wygląda. Krystian Ferretti pochwalił się bickiem

22.02.2024 20:45

Krystian Ferretti został zwycięzcą trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Co u niego słychać? Po porażce w biznesie były partner Basi skupia się na sobie.

Źródło: www.plotek.pl

CANAL+ online - będą dostępne anime. Wielka umowa z Sony Pictures Television

22.02.2024 20:31

CANAL+ i Sony Pictures Television nawiązują pierwszą taką w Polsce współpracę, na mocy której CANAL+ będzie kupować anime od Crunchyroll. Jak to będzie działać?Sony Pictures Television (SPT) ma partnera w postaci najpopularniejszej na świecie platformy streamingowej z anime o nazwie Crunchyroll. Oni mają jedną z największą kolekcji anime na świecie. Na mocy pierwszej takiej umowy w Polsce platforma CANAL+ online wzbogaci się o wiele popularnych i cenionych anime.  CANAL+ - anime w serwisie...

Źródło: naekranie.pl

Była partnerka Farrella ostro o Bachledzie-Curuś. "Klęknęła przed nami i zaczęła przepraszać"

22.02.2024 11:27

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś byli ze sobą niecałe trzy lata. Wcześniej aktor umawiał się ze scenarzystką. W swojej książce jego była partnerka postanowiła opisać, jak z jej perspektywy wyglądało spotkanie Farrella z Polką.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

Małgorzata Potocka złamała niejedno męskie serce. Na liście wiele znanych nazwisk

22.02.2024 10:58

Życie uczuciowe Małgorzaty Potockiej to gotowy materiał na scenariusz filmowy. Artystka wychodziła za mąż czterokrotnie. Pomimo rozwodów udało jej się jednak zachować przyjazne relacje z byłymi partnerami.

Tagi: Film, Partner
Źródło: www.plotek.pl

"Gogglebox". Mariusz Kozak w szczerym wyznaniu. Był w związku z kobietą. "Znaliśmy się od lat"

22.02.2024 9:06

Mariusz Kozak z programu "Gogglebox" chętnie pokazuje się ze swoim partnerem. Nie wszyscy wiedzą jednak, że przed laty był w poważnym związku z kobietą.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

Magdalena Cielecka niechętnie pokazuje zdjęcia z Bartoszem Gelnerem. Wyręczył ją... były partner

21.02.2024 22:30

Magdalena Cielecka niedawno obchodziła urodziny. Z tej okazji były partner poświęcił jej post na Instagramie. Nie zabrakło zdjęcia z... obecnym ukochanym.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami