Allegro PL
Wiadomości z tagiem Partner  RSS
Dr Irena Eris ponownie partnerem Festiwalu mBANK Nowe Horyzonty!

15.07.2024 14:24

Kolejna edycja festiwalu filmowego.

Źródło: dlalejdis.pl

Imiona, które skazane są na siebie. To nie może się nie udać

15.07.2024 5:42


Według astrologów każde imię ma swoją moc i energię, którą oddaje właścicielowi. Aura przypisana każdemu z nich sprawia, że jedne się przyciągają a inne wręcz przeciwnie. Sprawdź, czy z partnerem stanowicie dobraną parę pod tym względem. Miłosne dopasowanie imion z punktu widzenia astrologii wpływa na jakość związku.

Tagi: Partner
Źródło: kobieta.interia.pl

Carvajal i Joselu są szwagrami. Ich żony to bliźniaczki. Jeden z piłkarzy wytatuował twarz ukochanej na nodze

14.07.2024 22:21

Siostry Canizares uznawane są jedne z najpiękniejszych WAG's. Ich partnerzy podczas finału Euro zaciekle walczyli o zwycięstwo. Kim są partnerki Carvajala i Joselu?

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

Jolanta Kwaśniewska wspomina blamaż prezydenta w Charkowie. "W tym samolociku panowie musieli zaszaleć"

14.07.2024 7:00

Jolant Kwaśniewska była gościnią w nowym podkaście Doroty Wellman i jej partnera. W rozmowie został poruszony wątek wpadki Aleksandra Kwaśniewskiego w Charkowie. Była pierwsza dama zdradziła, jak wyglądało to od kulis.

Tagi: Partner, Mus
Źródło: www.plotek.pl

"Z dzieckiem nad jezioro, z partnerem do Włoch. Nie rozumiem priorytetów mojej córki"

13.07.2024 15:21

Krystyna nie rozumie dlaczego córka nie chce zabrać syna na zagraniczne wakacje. "Z partnerem zaplanowała wycieczkę do Włoch. Spędzą tam niecałe dwa tygodnie. Córka poprosiła, żebym w tym czasie zajęła się Bartusiem i powiedziała wnukowi, że jadą w delegacje. Zagotowało się we mnie" - twierdzi.

Źródło: www.edziecko.pl

Sylwia Bomba na wypadzie z 17-letnią córką Collinsa. Jaki ma kontakt z pasierbicą?

12.07.2024 12:54

Sylwia Bomba znalazła chwilę czasu, by spotkać się z 17-letnią córką swojego partnera Grzegorza Collinsa. Influencerka tak dobrze bawiła się w towarzystwie nastolatki, że nie chciała wrócić do domu.

Źródło: www.plotek.pl

Shelley Duvall nie żyje. Jej rola w klasyku Lśnienie jest niezapomniana

11.07.2024 17:59

Shelley Duvall zmarła w wieku 75 lat. Poza hitem Lśnienie miała też inne projekty.Jak donoszą media, zmarła w wieku 75 lat. Śmierć aktorki została potwierdzona przez jej partnera, Dana Gilroya. W historii kina jej niezapomniana rola w klasyku  Stanleya Kubricka zostanie na zawsze zapamiętana. Shelley Duvall - kariera Pomimo Lśnienia, aktorka najbardziej była znana z pracy z Robertem Altmanem....

Tagi: Praca, Partner
Źródło: naekranie.pl

Marcin Hakiel zamilkł na Instagramie. Tymczasem u jego partnerki taki wpis!

11.07.2024 15:52

Marcin Hakiel, który zazwyczaj jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, nie publikował niczego od prawie miesiąca. Jego partnerka również ucichła, jednak ostatnio pojawił się tajemniczy post na jej profilu na Instagramie.

Źródło: www.plotek.pl

Premiera filmu Horyzont: Rozdział 2 skasowana. Znamy powody

11.07.2024 10:10

Horyzont. Rozdział 1 nie odniósł sukcesu komercyjnego, więc plany na premierę Rozdziału 2 uległy zmianie.Territory Pictures Kevina Costnera i ich dystrybucyjny partner Lew Line Cinema podjęli decyzję o skasowaniu sierpniowej premiery filmu  w Ameryce Północnej.. Film miał zawitać do kin w USA oraz na świecie 16 sierpnia 2024 roku. Tytuł nie został całkowicie wycofany z planów na kinową dystrybucję, ale premiera odbędzie się...

Tagi: Film, Partner
Źródło: naekranie.pl

Dziennikarka TVN poślubiła ukochaną. Pokazała nowe zdjęcia z ceremonii. Polały się łzy

11.07.2024 7:00

Marta Warchoł wzięła ślub humanistyczny ze swoją wieloletnią partnerką Iwoną Widomską. Dziennikarka podzieliła się wzruszającymi kadrami z ceremonii.

Tagi: Partner, Dom
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami