Wiadomości z tagiem Partner  RSS
W ten sposób rozpoznasz toksyczną osobę. Zadaj sobie te cztery pytania

29.11.2022 5:00


Są wszędzie dookoła nas – w domu, w pracy, na spotkaniach towarzyskich. Mogą być nimi partner, siostra, przyjaciółka czy szef. Toksyczne osoby sprawiają, że czujemy się nieinteligentni, nieatrakcyjni, niekochani. Jak rozpoznać toksycznego człowieka? W kontaktach z nim zadaj sobie te cztery pytania.

Tagi: Praca, Partner, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

Barbara Pasek o porodzie w Grecji. Stwierdziła, że położna potraktowała ją jak "najdziwniejszy okaz"

29.11.2022 3:00

Barbara Pasek 27 listopada urodziła pierwsze dziecko. Ponieważ wybrała szpital w Grecji, skąd pochodzi jej partner, mogła przekonać się, jak wyglądają porody w tamtejszych realiach. Okazało się, że prezenterka miała pewne zastrzeżenia.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

Ukochana zrobiła zdjęcie Marcinowi Hakielowi. Wybrali się na wycieczkę

28.11.2022 21:41

Marcin Hakiel szybko znalazł szczęście po rozwodzie z Katarzyną Cichopek. Mężczyzna cieszy się teraz czasem spędzonym z tajemniczą partnerką. Ostatnio wybrali się razem na świąteczny jarmark we Wrocławiu.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

Agnieszka Włodarczyk reaguje na złośliwe słowa od fanki. "Nie jestem już kobietą, tylko matką"

28.11.2022 14:01

Agnieszka Włodarczyk otrzymała od fanki nieprzyjemny komentarz dotyczący tego, że zatraciła swoją kobiecość na rzecz bycia matką. Aktorka zareagowała na nieprzyjemny zarzut i z dużą klasą odpowiedziała swojej obserwatorce. - Głównie jestem matką, natomiast jestem też kobietą, która sprząta, która pierze, która jest kochanką, która dba o swojego mężczyznę - podkreśliła partnerka Roberta Karasia.

Tagi: Partner
Źródło: www.edziecko.pl

Doda podzieliła się zdjęciem, które wrzuciłaby na Tindera. Dariusz Pachut zażartował z ukochanej

28.11.2022 11:35

Doda razem ze swoim nowym partnerem Dariuszem Pachutem przebywa w Wietnamie. Pokazała zdjęcie, które wrzuciłaby na aplikację randkową, gdyby z niej korzystała.

Źródło: www.plotek.pl

Emilia Komarnicka dla męża traciła głowę i odeszła od narzeczonego. Ślub był tuż-tuż

28.11.2022 11:06

Emilia Komarnicka jest od pięciu lat żoną Redbada Klynstra. Mało kto jednak wie, że to dla niego zostawiła poprzedniego partnera, z którym była już zaręczona.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

Czego nie należy ukrywać przed partnerem?

28.11.2022 0:01


Mówi się, że związek oparty na szczerości, rozmowie i zaufaniu to relacja, która przetrwa wszystko. Mało jest jednak par, które decydują się w pełni opowiedzieć swojemu partnerowi o sobie, problemach, przeszłości czy innych kwestiach swojego życia. Wolimy zachować małe tajemnice dla siebie, żeby nie odstraszyć nimi drugiej osoby. Czasem sekrety są wstydliwe, innym razem wolimy […]

Tagi: Wstyd, Partner
Źródło: obcasy.pl

Filip Chajzer potwierdza zaręczyny z 25-letnią Julią. Fani są bezlitośni: szybkie tempo

27.11.2022 12:33

Niedawno media donosiły, że Filip Chajzer już zdążył oświadczyć się 13 lat młodszej partnerce. Prezenter potwierdził, że jest po zaręczynach i opublikował wymowne zdjęcie.

Źródło: www.plotek.pl

Mieszkanie przed ślubem to grzech? Księża twierdzą, że tak. "Wierzę w Boga, ale obsługa naziemna mi nie odpowiada"

27.11.2022 12:00

Ksiądz Teodor Sawielewicz, który z powodzeniem prowadzi kanał na YouTube "Teobańkologia", zamieścił nagranie o parach mieszkających ze sobą przed ślubem. Internauci są oburzenie jego teoriami. Tylko nieliczni zwracają uwagę na to, że mieszkanie z partnerem przed ślubem to grzech.

Tagi: Seks, Partner
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Marcelina Zawadzka w bardzo wyciętej bieliźnie na Bali. Partner nie może wyjść z zachwytu. "Jak to możliwe?!"

27.11.2022 9:12

Marcelina Zawadzka dzieli się zdjęciami z kolejnych podróży. Na większości z nich jest w samej bieliźnie lub stroju kąpielowym. Internauci są zachwyceni jej urodą i figurą. Pojawił się też komentarz partnera gwiazdy.

Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami