player+
Wiadomości z tagiem Partner  RSS
Seks a zdrowie. Jak często się kochać?

22.01.2022 5:00


Regularne zbliżenia sprawiają, że między kochankami wywiązuje się wyjątkowa więź emocjonalna. Seks sprzyja trwałości związku i pomaga partnerom lepiej się zrozumieć. Stosunek płciowy jest jednak również aktywnością fizyczną, która korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Podczas zbliżenia w organizmie wytwarzają się związki i hormony, które niwelują poziom stresu i zmniejszają ryzyko depresji. Jakie jeszcze korzyści zdrowotne płyną z regularnego uprawiania seksu?

Źródło: kobieta.interia.pl

Jurassic World: Dominion - mistrzyni olimpijska i T-Rex. Film promuje zimowe igrzyska (WIDEO)

21.01.2022 18:15

Nadchodzą zimowe igrzyska olimpijskie 2021. Partnerem emisji w USA jest widowisko Jurassic World :Dominion, dzięki czemu powstały kreatywnie wideo promocyjne.Pierwsze wideo promujące zimowy igrzyska olimpijskie 2021 pokazuje, jak mistrzyni olimpijska Mikaela Shiffrin podczas zjazdu na nartach zauważa, że goni ją raptor. Gdy ma dojść do starcia, nieoczekiwanie z lasu wychodzi T-Rex. Jest to oczywiście nawiązanie do tego, że dinozaury w filmie żyją otwarcie na terenie USA i...

Tagi: Film, Partner, Oczy, Dom
Źródło: naekranie.pl

Połowa Polek odczuwa presję. Wyniki raportu o współczesnych kobietach

21.01.2022 14:55


Blisko połowa badanych Polek często porównuje się z innymi kobietami. Boimy się, że jesteśmy niewystarczająco dobrymi matkami, pracowniczkami, a nawet partnerkami. Codziennie czas dla siebie ma tylko co druga. Opublikowany właśnie raport prześwietla współczesną kobiecość i siostrzeństwo.

Tagi: Partner
Źródło: kobieta.interia.pl

Dowiedziała się o ciąży, a partner natychmiast zażądał aborcji. Urodziła dziecko i została sama

21.01.2022 12:57

Maia Knight opublikowała na TikToku nagranie, w którym opowiedziała o okolicznościach ciąży. Przy okazji podzieliła się traumatycznym wydarzeniem, kiedy to jej partner poprosił, aby zrobiła aborcję. 25-latka nie zgodziła się i urodziła zdrowych bliźniaków. Teraz jest szczęśliwą matką.

Tagi: Partner
Źródło: www.edziecko.pl

Seks z nowym partnerem – kiedy zacząć i jak pokonać stres?

21.01.2022 12:18


Stosować się do „zasady pięciu randek”, czy dać się ponieść?...

Źródło: www.miastokobiet.pl

"Na pewno nikt jej nie chciał", czyli studniówka w pojedynkę. "Nie warto ulegać presji"

21.01.2022 12:02

Samotna, nudna, "na pewno jest coś z nią nie tak" aż po "pewnie nikt jej nie chciał" - to właśnie z takimi opiniami najczęściej spotykają się singielki, które zdecydują się pojawić na studniówce bez osoby towarzyszącej. - Presja jest ogromna, ale nie warto jej ulegać - mówi Patrycja, która na bal maturalny poszła bez partnera.

Tagi: Partner
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Małgorzata Foremniak ma nowego partnera. To znany reżyser. "Nie chcą się afiszować" [PLOTEK EXCLUSIVE]

21.01.2022 11:35

Małgorzata Foremniak od jakiegoś czasu jest łączona z reżyserem, który wcześniej miał spotykać się z Mają Hirsch. Jak wynika z informacji Plotka, są ku temu solidne podstawy.

Tagi: Partner
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami