Wiadomości z tagiem Piersi  RSS
The Offering przed premierą debiutanckiej płyty

21.05.2019 12:03


Bostońska formacja The Offering wyda na początku sierpnia pierwszy album.

Tagi: Piersi
Źródło: muzyka.interia.pl

„Siebie zapytasz” – druga odsłona talentu Sanah

21.05.2019 11:40

Młoda artystka ujawniła kolejną autorską kompozycję. Jak dowiadujemy się z Instagrama Sanah, „Siebie zapytasz” to pierwszy utwór artystki napisany po polsku – punkt zwrotny i przełom.

Źródło: wyspa.fm

"Truckerskie" życie Bernadetty w USA

20.05.2019 20:32

Bernadetta Kaczmarek jest żoną amerykańskiego kierowcy ciężarówki. Towarzyszy mu w życiu i na drodze, a nawet podjęła pierwsze kroki, by też prowadzić ciężarówkę.

Tagi: Piersi, Żona
Źródło: www.motocaina.pl

Posłuchaj „20" – donGURALesko rapuje Timothy'ego Snydera o wolności

20.05.2019 14:40

– Po pierwsze i najważniejsze, nie bądź posłuszny z góry – donGURALesko rapuje „O tyranii. Dwadzieścia lekcji z XX wieku" Timothy'ego Snydera w najnowszym singlu „20". 

Tagi: Piersi, Single
Źródło: wyspa.fm

Izabela Szafrańska "Aniele słabych": Pierwszy singel wokalistki po "The Voice of Poland"

20.05.2019 11:28


Izabela Szafrańska, która błysnęła talentem w dziewiątej edycji "The Voice of Poland", zaprezentowała pierwszy singel po programie pt. "Aniele słabych".

Źródło: muzyka.interia.pl

Zapierające dech w piersiach kreacje z 72. Festiwalu Filmowego w Cannes

20.05.2019 11:25


Festiwal w Cannes, to nie tylko święto kina. Podczas jednego z najważniejszych wydarzeń filmowych na świecie można podziwiać nie tylko najbardziej wyczekiwane tytuły roku, Lazurowe Wybrzeże jest bowiem także miejscem, gdzie co roku zjeżdżają się największe nazwiska branży. A przy tym wyglądają obłędnie.  W tym roku nie zabrakło także polskiego akcentu - w jury konkursu zasiadł polski reżyser - Paweł Pawlikowski. 

Źródło: zwierciadlo.pl

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyprawiła Baby Shower

20.05.2019 11:11


Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się za pośrednictwem programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Źródło: kobieta.interia.pl

Slipknot prezentuje premierowy utwór i szczegóły nowego albumu

19.05.2019 12:28

Jeden z headlinerów MYSTIC FESTIVAL, amerykańska formacja Slipknot, ujawnił szczegóły premiery nowej płyty oraz zaprezentował pierwszy utwór z nowego wydawnictwa!

Źródło: wyspa.fm

Zespół z Polski zrobił cover Biebera i Sheraana jako pierwszy na świecie. Spodziewaliście się właśnie ich?

18.05.2019 18:23


Polski cover pojawił się w 24 godziny po opublikowaniu oryginalnej piosenki. Chłopaki z zespołu Felivers wspominają, iż pomysł pojawił się od razu po ogłoszeniu tej piosenki. Dużym wyzwaniem było przygotowanie własnej interpretacji z jeszcze nieopublikowanej piosenki, ale jak wspominają muzycy pojawiały się zapowiedzi na podstawie, których można było przygotować wstępną wersję muzyki. Czy 24 godziny […]

Źródło: obcasy.pl

reklama
Kontakt z nami