Wiadomości z tagiem Piersi  RSS
IPN zmienił cytat z „Medalionów“ Nałkowskiej

19.04.2019 19:05


Z okazji rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim Instytut Pamięci Narodowej stworzył krótkie wideo. Pierwszy kadr zawierał zmieniony przez Instytut cytat z "Medalionów" Zofii Nałkowskiej. Po licznych negatywnych komentarzach na ten temat IPN uznał, że "umieszczenie słowa «Niemcy» w nawiasie, bez wyraźnego zaznaczenia, że nie użyła go Zofia Nałkowska, było niefortunne".

Tagi: Piersi
Źródło: lubimyczytac.pl

Linkin Park z nowym materiałem po śmierci Chestera Benningtona? Są plany!

19.04.2019 14:11


Jak donoszą zagraniczne media, Linkink Park po raz pierwszy od śmierci wokalisty Chestera Benningtona, rozważa powrót do nagrywania. Grupa zawiesiła swoją działalność po tym, jak wokalista i autor tekstów, Chester Bennington popełnił w 2017 roku samobójstwo.

Źródło: muzyka.interia.pl

Lydian Nadhaswaram: Poznaj genialnego 13-latka z "The World's Best"

19.04.2019 12:39


Pochodzący z Indii Lydian Nadhaswaram to pierwszy zwycięzcą programu "The World’s Best", który emitowany był w lutym i marcu w Stanach Zjednoczonych. Kim jest genialny 13-latek?

Tagi: Piersi
Źródło: muzyka.interia.pl

​Jak wyglądała pierwsza powojenna Wielkanoc?

19.04.2019 10:42


Mieszkańcy Kresów opuszczali rodzinne strony. Warszawiacy wracali do zrujnowanych domów. Ale także w tych niepewnych czasach nie było mowy o Wielkanocy bez pisanek. I świątecznego śniadania, nawet, jeśli szynkę zastąpiły... radzieckie konserwy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Tak śpiewa 11-letnia Vivienne Wiśniewska. Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak debiutuje

19.04.2019 7:14


Ponad 15 tys. odsłon ma już animowany teledysk "Deszczyk" Vivi Wiśniewskiej. To pierwsza piosenka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak, byłej wokalistki Ich Troje.

Tagi: Piersi
Źródło: muzyka.interia.pl

Ignu & Strange Clouds - wspólna międzynarodowa trasa koncertowa

19.04.2019 6:14

Dwa zaprzyjaźnione zespoły ruszą w swoją pierwszą międzynarodową trasę koncertową. Ignu z Warszawy oraz Strange Clouds z Poznania to zaprzyjaźnione składy, które na przełomie kwietnia i maja zagrają na Węgrzech, we Włoszech i w Czechach.

Tagi: Piersi
Źródło: wyspa.fm

Nie nogi i nie piersi! Faceci największą uwagę zwracają na…..Zdziwisz się!

19.04.2019 2:50

Nie nóżki, nie dekolt, ani inne tego typu historie. Zatem na co współcześni faceci zwracają największą uwagę? No, moja droga totalnie się zdziwisz. Będziesz zaskoczona i humorek nieco ci się poprawi. A zatem do dzieła! Odkrywamy męski punkt widzenia.  Czytaj o: 10 rzeczy, które mężczyźni uważają za bardzo romantyczne i chcą, abyśmy tak robiły!>>>>> ...

Źródło: naobcasach.pl

Lekarstwo na bezsenność ("Tylko martwi nie kłamią", Bonda Katarzyna)

18.04.2019 19:37

Uczciwie przyznam: dwa plusy ta książka ma – po pierwsze, ma zapadający w pamięć tytuł, a po drugie, szybko i twardo się przy niej zasypia. Mimo tych niewątpliwych zalet, ta powieść utwierdziła mnie w przekonaniu, że poddanym królowej Katarzyny nie będę. I to stwierdzenie mogłoby posłużyć za cały mój komentarz do tej k...

Źródło: www.biblionetka.pl

VNM i Kaja Paschalska. Związek z pasją

18.04.2019 7:18


Kiedy w 2017 roku wiadomość o zejściu się Kai Paschalskiej z VNM-em obiegła polskie media, niektórzy zastanawiali się, czy to nie najbardziej zaskakujący związek w polski show-biznesie. W 2019 roku para po raz pierwszy zaprezentowała się w we wspólnym utworze. Raper zapowiada natomiast, że to nie koniec ich działalności.

Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
Kontakt z nami