Wiadomości z tagiem Piersi  RSS
Brigitte Macron nie popisała się przed Karolem III. Ten sam błąd zaliczyła Kwaśniewska

21.09.2023 16:53

Król Karol III i królowa małżonka Camilla rozpoczęli oficjalną wizytę we Francji. Spotkali się z głową państwa oraz pierwszą damą. Jak się okazało, Brigitte Macron popełniła pewien błąd.

Tagi: Piersi
Źródło: www.plotek.pl

Lekcje samobadania piersi w szkołach

21.09.2023 16:41

Avon startuje z 2. edycją programu Normalne, że ich dotykam

Tagi: Piersi
Źródło: dlalejdis.pl

Dildo Baggins i Swiernalis zaserwowali "Kabaczki". Nowy singel projektu Bartosza Marmola (Administratorr Electro, Administratorr)

21.09.2023 16:36

"Kabaczki" to pierwszy singel anonsujący nową drugą płytę Dildo Baggins "Samozadowolenie", która ukaże się jesienią tego roku. W utworze wystąpił gościnnie Swiernalis.

Tagi: Piersi, Single
Źródło: wyspa.fm

Gdy jej syn miał 10 tygodni, zaczęła źle się czuć. Powód zmroził ją. "Przecież karmiłam piersią!"

21.09.2023 15:03

Życie potrafi naprawdę mocno zaskoczyć, zwłaszcza w sferze macierzyństwa. Przekonała się o tym świeżo upieczona mama, która zaczęła źle się czuć, gdy jej synek skończył 10 tygodni. Diagnoza lekarza była dla młodej kobiety szokiem. "Przecież karmiłam piersią!" - powiedziała, nie rozumiejąc, co zrobiła nie tak.

Źródło: www.edziecko.pl

Zapachowe wspomnienia schyłku PRL. Pamiętacie takie perfumy? Sentyment został do dziś...

21.09.2023 7:01

Zapachowe wspomnienia są trwalsze niż jakiekolwiek inne. Choć jesteś dziś kobietą, świetnie pamiętasz zapachy, które używała mama. Pierwsze własne doświadczenia z perfumami też zostają na zawsze zakodowane w pamięci. Zapach perfum jest przecież marzeniem, fantazją, naszą małą tajemnicą... Wybierzcie się z nami w sentymentalną podróż do zapachowych lat 90.

Źródło: stronakobiet.pl

Do tego imienia Polacy czują jedynie sympatię. "Piękne i nieudziwnione". Jedynym problemem jest data imienin

20.09.2023 19:12

To piękne, tradycyjne i wyjątkowe imię dla dziecka jest jednym z tych, które pomimo upływającego czasu nadal jest nadawane nowo narodzonym dzieciom. Przez swoją prostotę jest niebanalne i wśród wielu Polaków uznawane za takie bez dodatkowych udziwnień. Pasuje zarówno do małego chłopca, jak i dorosłego mężczyzny. I zapewne zajęłoby pierwsze miejsce wśród rankingów, gdyby nie jeden mały szkopuł. Chodzi o dość niefortunną datę imienin.

Źródło: www.edziecko.pl

Continental: W świecie Johna Wicka - są recenzje. Wielkie rozczarowanie; "nadęta fabuła, postacie do zapomnienia"

20.09.2023 19:03

Pojawiły się pierwsze recenzje serialu Continental: W świecie Johna Wicka. Większość krytyków jest nim rozczarowana, wypominając "nadętą fabułę" i inne mankament.Serial hitem najprawdopodobniej nie będzie. W sieci właśnie pojawiły się pierwsze recenzje produkcji platformy Peacock - większość krytyków wyraża w nich swoje rozczarowanie ekranową historią. W chwili powstawania tego newsa serial zebrał zaledwie 44% pozytywnych opinii w serwisie Rotten Tomatoes przy średniej 5,9/10 (zliczono 25 tekstów), natomiast...

Źródło: naekranie.pl

Drake udostępnia singiel z SZA i przesuwa premierę płyty

20.09.2023 17:53

Drake i SZA połączyli siły w utworze „Slime You Out”. To pierwsza muzyczna zapowiedź wyczekiwanego albumu „For All The Dogs”. Kanadyjski raper poinformował o konieczności przesunięcia premiery płyty.

Źródło: wyspa.fm

Kulawe konie - data premiery 3. sezonu i pierwsze zdjęcia

20.09.2023 15:55

Wiemy już, kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu serialu Kulawe konie - Apple TV+ pokazało również pierwsze zdjęcia z nadchodzącej odsłony serii. to jeden z najlepszych seriali dostępnych na platformie Apple TV+. Wiemy skądinąd, że również w Polsce ma on swoją mniej liczną, ale z całą pewnością wierną grupę fanów. Wszystkich ich ucieszy fakt, że produkcja wróci z 3. sezonem już 1 grudnia - i to z dwoma odcinkami....

Źródło: naekranie.pl

Szukasz mieszkania do wynajęcia? Tak padniesz ofiarą oszustów

20.09.2023 14:39


Szukając mieszkania, którego chcemy stać się najemcami, bardzo łatwo stracić głowę i rozsądek. Dzieje się tak m.in. przez bardzo dużą liczbę zainteresowanych nieruchomościami, a to z kolei napędza lawinę „kto pierwszy, ten lepszy”. I właśnie presja czasu oraz przekonanie o znalezieniu „atrakcyjnej” oferty, sprawiają, że padamy ofiarami oszustów.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami