Wiadomości z tagiem Piersi  RSS
“Jestem dziełem sztuki” - Daniel Lismore już w listopadzie odwiedzi Stary Browar

15.10.2019 1:03

Jest chodzącym dziełem sztuki, którego tak znane osobowości ze świata mody jak Vivienne Westwood i Naomi Campbell oraz marki H&M, Mastercard czy Bulgari zapraszają do współtworzenia flagowych projektów. Björk poprosiła o zamknięcie jego wystawy, aby móc przeżyć ją w samotności. David Beckham w swoich postach w mediach społecznościowych wielokrotnie podkreślał unikatowość jego twórczości. A to tylko początek długiej listy artystów i celebrytów, uznających Daniela Lismore’a za wybitnego i intrygującego artystę. 5 listopada, podczas wernisażu wystawy w Starym Browarze w Poznaniu, po raz pierwszy jego wymykającą się definicjom sztuka zostanie zaprezentowana polskiej publiczności.

Źródło: kobieta.onet.pl

Paulina Smaszcz-Kurzajewska pierwszy raz skomentowała rozwód. "Mam wszystko poukładane i ogarnięte". Zdradziła, jakie relacje ma z Maciejem

14.10.2019 16:45

Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwodzi się z Maciejem Kurzajewskim. Dziennikarka w rozmowie z "Fleszem" pierwszy raz publicznie wypowiedziała się na temat rozstania.

Źródło: www.plotek.pl

Kobiety stojące w cieniu mężczyzn na świeczniku

14.10.2019 13:24

Danuta Wałęsa i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak - obydwie brały czynny udział w tworzeniu historii. Pierwsza, jako żona Lecha Wałęsy dawała mu wsparcie i sprawiała, że nie zaprzątał sobie głowy przyziemnymi sprawami, druga wspólnie z mężem Jurkiem Owsiakiem od ponad dwudziestu lat gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapewniając jej stabilne funkcjonowanie.

Tagi: Piersi, Żona
Źródło: bit.ly

Toyota Mirai - nowa generacja wodorowego sedana

14.10.2019 8:13

Pierwszy pokaz prototypu nowej Toyoty Mirai odbędzie się na specjalnej wystawie na targach w Tokio 2019. Sedan Mirai ma zasięg od 500 km, łatwo się go tankuje w kilka minut i nie emituje żadnych substancji oprócz wody.

Tagi: Piersi
Źródło: www.motocaina.pl

Polska moda górą! Za nami druga edycja Overview

14.10.2019 1:14


Za nami druga edycja Overview, przeglądu trendów prosto od polskich projektantów. Impreza odbyła się 28 września na Mysiej 3 w Warszawie. Pokazy mody podzielone były na trzy panele. Pierwszy otworzyła marka Makama. Wszystkie kreacje zrobione były ręcznie przez jedną osobę, pokazując klasę i oryginalność. Przed projektantką marki Małgorzatą Szwed Konaniec, szydełko nie kryje żadnych tajemnic. …

Źródło: modaija.pl

Marlena z "Rolnika..." przeżywa ciężkie chwile. Jej mama walczy ze śmiertelną chorobą. Dziewczyna po raz pierwszy opowiedziała o tym

13.10.2019 15:15

Marlena jest jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno wyszło na jaw, że kobieta ma trudną sytuację rodzinną. Teraz o tym opowiedziała.

Źródło: www.plotek.pl

Islandersi reagują na artykuł Plotka. Ada sugeruje, że Paweł spędził noc z Agą, a Monika wydaje oświadczenie. Całą sprawę komentuje dla nas Boryń [TYLKO U NAS]

13.10.2019 12:20

Monika i Aga z "Love Island" nie pałają do siebie sympatią. Poszło o Pawła, z którym związała się ta pierwsza, a z którym chciałaby być ta druga. Teraz Boryń komentuje dla nas całą sprawę.

Źródło: www.plotek.pl

Harry Styles powraca z nowym singlem "Lights Up"

12.10.2019 1:04

Harry Styles wydał właśnie singiel „Lights Up”, swój pierwszy utwór od ponad 2 lat.

Źródło: wyspa.fm

Toyota RAV4 Plug-in zadebiutuje w Los Angeles. Pierwsze zdjęcie SUV-a!

11.10.2019 23:47

20 listopada na Salonie Motoryzacyjnym w Los Angeles Toyota zaprezentuje najmocniejszą wersję RAV4 w historii modelu – nowy RAV4 Plug-in 2021.

Tagi: Piersi
Źródło: www.motocaina.pl

reklama
Kontakt z nami