Wiadomości z tagiem Pies  RSS
"Mieszkam na wsi i do szkoły chodzę 40 minut pieszo. Budzik ustawiam na godz. 5:30"

11.12.2023 10:25

Zimą rzeczywistość uczniów mieszkających na wsi jest szczególnie trudna. Chodzi o dojazd do szkoły. "Jak mi autobus ucieknie to muszę godzinę stać na mrozie, bez żadnych sklepów obok, do których można choć na chwilę wejść, aby się ogrzać" - czytamy na Twitterze.

Tagi: Pies, Mus, Usta
Źródło: www.edziecko.pl

Przyzwoicie, ale nie porywająco ("Sprawa opieszałego Kupidyna", Gardner Erle Stanley)

10.12.2023 21:12

Do biura Perry'ego Masona przychodzi Selma Anson, nieco ponad pięćdziesięcioletnia wdowa, która twierdzi, że „ktoś ją śledzi i chce wiedzieć, co się stanie, jeśli da mu w twarz” [1]. Paul Drake szybko odkrywa, że ten ktoś to George Foster Findlay, sprzedawca używanych samochodów, który twierdzi, że Selma Anson zamordow...

Tagi: Pies
Źródło: www.biblionetka.pl

Nie musisz czekać kilku dni. W mig będzie zdatny do spożycia

10.12.2023 16:40


Zdarzyło ci się kupić awokado twarde jak kamień? Nic strasznego, ponieważ można przyspieszyć jego dojrzewanie tak, aby w krótkim czasie stało się zdatne do spożycia. Jak przyspieszyć dojrzewanie awokado? Sprawdźmy.

Tagi: Awokado, Pies, Mus
Źródło: kobieta.interia.pl

Jak zadbać o psa w podróży?

07.12.2023 23:33

Pies w podróży - jak o niego zadbać?

Tagi: Pies
Źródło: dlalejdis.pl

Maja Bohosiewicz zdradza patent, który spodoba się kobietom, które nie lubią nosić czapek. Dzięki temu trikowi fryzura się nie zniszczy

07.12.2023 13:00

Zimowa aura nas nie rozpieszcza. Wychodząc na dw&oór, koniecznie trzeba założyć czapkę na głowę. A co w przypadku kiedy jej zapomniałaś lub po prostu nie znosisz takich nakryć głowy? Wypr&oóbuj patent, kt&oóry zaprezentowała Maja Bohosiewicz. Jest genialny i nie zniszczy fryzury.

Tagi: Fryzury, Pies
Źródło: stronakobiet.pl

Twój pies zachowuje się tak zimą? Nigdy tego nie lekceważ!

07.12.2023 12:53


Twój pies przy wyjściu zimową porą na spacer kuli łapy, piszczy, kuleje lub kładzie się na śniegu, wylizując łapki? Wiele wskazuje na to, że nie służą mu warunki atmosferyczne i zwierzę może odczuwać duży dyskomfort, a nawet ból i pieczenie. Jak radzić sobie na śnieżnych spacerach z psem, by czerpać z tego radość, a zwierzę zabezpieczyć przed bólem?

Tagi: Pies, Cera
Źródło: kobieta.interia.pl

Kiedy kończy się pierwszy semestr roku szkolnego 2023/24? Do wystawienia ocen zostało niewiele czasu

07.12.2023 12:41

Ile zostało czasu do końca pierwszego półrocza rok szkolnego 2023/2024? Jak się okazuje, bardzo niewiele i uczniowie, którzy chcą poprawić stopnie, muszą się z tym pospieszyć. A do kiedy są wystawiane oceny semestralne ? Oto dokładny harmonogram pierwszego półrocza.

Tagi: Pies, Mus
Źródło: www.edziecko.pl

Natrzyj buty zanim wyjdziesz na śnieg. Domowy patent lepszy, niż drogie środki

07.12.2023 7:46


Pogoda bywa nieprzewidywalna. Deszcz, śnieg, tymczasowe roztopy… Zimowe warunki nas nie rozpieszczają. Zdarza ci się wracać do domu w przemoczonych butach? Z całą pewnością nie należy to do przyjemnych doświadczeń, zwłaszcza w sytuacji gdy nie możesz od razu zmienić skarpetek na suche i świeże. Podpowiadamy, jak zabezpieczyć buty przed przemakaniem. Sprawdzą się nie tylko profesjonalne impregnaty.

Tagi: Deser, Buty, Pies, Karp, Dom
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami