Wiadomości z tagiem Pies  RSS
Co czuje pies, gdy jest przytulany? Odpowiedź może zaskoczyć

05.06.2023 16:20


„Do serca przytul psa”, jak śpiewał Jan Kaczmarek w utworze o tym samym tytule. Ale czy faktycznie psy lubią przytulanie? Dla człowieka jest to przejaw miłości, bliskości i czułości. Pies jednak może mieć zupełnie inne odczucia, gdy go obejmujemy i przyciągamy do swojego ciała. Kiedy sprawia mu to przyjemność, a kiedy… niekoniecznie?

Tagi: Oczy, Pies
Źródło: kobieta.interia.pl

"Diabelnie boskie". Wybrała suknię ślubną, choć nie ma kandydata na męża. "Nie chcę, żeby inne ją nosiły"

02.06.2023 17:26

Alex Morzyńska z "Diabelnie boskich" ostatnio ekscytowała się tym, że numerolożka wywróżyła jej ślub. Postanowiła trochę to przyspieszyć i... wybrała suknię ślubną.

Tagi: Pies
Źródło: www.plotek.pl

Katarzyna Sokołowska o imieniu syna. "Międzynarodowe, artystyczne. Daje potencjał i ma moc"

02.06.2023 13:53

- Ivo jako to pierwsze imię wydało nam się międzynarodowe, artystyczne. Imię daje potencjał dziecku - tak mi się wydaje, ale Lew z kolei ma moc - zdradziła Katarzyna Sokołowska w najnowszym wywiadzie, jednocześnie przyznając, że świetnie odnajduje się w roli matki, a samo rodzicielstwo ją rozpieszcza.

Tagi: Pies
Źródło: www.edziecko.pl

Książę William stracił cierpliwość. Pospieszał Kate na "royal wedding" w Jordanii. Wideo trafiło do sieci

02.06.2023 10:41

Książę William pośpieszał Kate Middleton podczas rozmowy z nową księżniczką Jordanii na jej ślubie. Ten zabawny moment został uchwycony przez kamery, które pokazały, że przyszli władcy Anglii są bardzo podobni do zwykłych ludzi.

Tagi: Pies
Źródło: www.plotek.pl

Pies patrolowy wytropił nietrzeźwego ojca, który zajmował się dwulatkiem. Dziecko jest już bezpieczne z mamą

01.06.2023 13:54

Kolejny raz pijany ojciec zajmował się dzieckiem. Nieodpowiedzialność dorosłych nie ma granic. Czy kiedyś to się skończy?

Tagi: Pies
Źródło: www.edziecko.pl

Pies sąsiadów szczeka na posesji. Co można zrobić?

31.05.2023 12:10


Choć psy to nasi najlepsi przyjaciele i nauczyliśmy się żyć z nimi pod jednym dachem, to czasem dochodzi do sytuacji, w których ta symbioza zostaje zachwiana. Chodzi o zakłócanie spokoju przez psy sąsiadów, które godzinami ujadają i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Co zrobić w sytuacji, gdy pies sąsiada wciąż szczeka, a on nie reaguje na nasze uwagi?

Tagi: Pies
Źródło: kobieta.interia.pl

Suchy wyż Wiola sięgnie Polski. Duże zmiany w pogodzie

31.05.2023 10:13


Wiosenna pogoda w tym roku nie rozpieszcza Polaków. Niskie temperatury, w poprzednich miesiącach spore opady deszczu, a teraz? Okazuje się, że nad Polskę dotarł wyż Wiola, który ponownie namiesza w pogodzie. Czego możemy się spodziewać w najbliższych godzinach i dniach po objęciu Polski wyżem Wiola?

Tagi: Pies
Źródło: kobieta.interia.pl

Kelnerka z TikToka zdradziła swój sposób na duże napiwki. Kontrowersyjne porady podzieliły internautów. "Szkoła życia"

30.05.2023 21:46

Kelnerka z TikToka podzieliła internautów. A wszystko to przez jej porady, jak dostać od gości większy napiwek. Dużo emocji wzbudza jej język. Nie wszyscy chcą być nazywani w knajpach pieszczotliwie przez obsługę, tak jak ona ma to w zwyczaju.

Tagi: Porady, Pies
Źródło: www.plotek.pl

reklama
Kontakt z nami