Allegro PL
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Potrącił dziennikarza TVP i uciekł. Policja ma podejrzanego. Niewiarygodne, co znaleziono w jego domu

12.04.2024 9:07

Dziennikarz TVP Krzysztof Czub miał wypadek, jadąc na rowerze. Sprawca, który go potrącił, uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz na jaw wyszło, co znaleziono w domu mężczyzny, który jest podejrzewany o potrącenie reportera.

Tagi: Dom, Policja
Źródło: www.plotek.pl

Influencerka usiłowała zabić rodzinę przez zaćmienie Słońca? Z tragedii uratowała się tylko jej córka

11.04.2024 15:50

W Stanach Zjednoczonych doszło do niewyobrażalnej tragedii. Policja podejrzewa, że zajmująca się astrologią influencerka zamordowała partnera, a następnie wypchnęła z rozpędzonego samochodu dwie córki.

Źródło: www.plotek.pl

Kierowca tira złamał przepisy i zniszczył Citroena. Policja zrzuca winę na kierującą osobówką

10.04.2024 17:41

Kierujący pojazdem ciężarowym pomylił publiczną drogę z prywatnym placem zabaw, przez co doszło do groźnego zderzenia. Ale policja niczego nie widzi złego w jego zachowaniu, a na kierującą osobówką wydała już wyrok. Teraz kobieta zaczęła walkę o sprawiedliwość i swoje dobre imię.

Źródło: www.motocaina.pl

Matka z Chodzieży zamknęła syna w bagażniku i poszła na zakupy. "Denerwował ją i uciekał ze sklepu"

10.04.2024 16:08

Do nietypowej interwencji doszło na parkingu jednego ze sklepów w Chodzieży (województwo wielkopolskie). Patrol policji wezwała pracownica sklepu, która zauważyła jak klientka sklepu, matka dwójki dzieci zamyka małego chłopca w bagażniku auta i odchodzi z drugim maluchem, aby zrobić zakupy.

Źródło: www.edziecko.pl

Policja zapukała do drzwi pięcioraczków z Horyńca. Matka komentuje: Dwie strony poważnych zarzutów w prokuraturze

10.04.2024 13:09

Życie Dominiki i Vincenta Clarke'a oraz ich dzieci mogło potoczyć się całkiem innymi torami. Zamiast Tajlandii - mogliby trafić do więzienia. Za co? Okazuje się, że tuż przed ich wyprowadzką, do Gminnego Ośrodka Pomocy Rodzinie trafił donos, w którym zarzucano parze, że chcą porwać i wywieźć dzieci do dżungli, narażając przy tym ich zdrowie i życie. Brzmi poważnie? Tak było. Opowiada o tym traumatycznym momencie pani Dominika.

Źródło: www.edziecko.pl

Policjant zmierzył mi radarem ujemną prędkość. Muszę przyjąć mandat, czy nie?

10.04.2024 9:25

Kwestionowanie pomiarów prędkości wykonanych przez policjantów jest możliwe, ale trzeba mieć do tego twarde podstawy oraz odpowiednie dowody na zaistniałe nieprawidłowości. Czy jedną z nich jest wynik pomiaru radaru, pokazujący ujemną prędkość?

Tagi: Mango, Mus, Policja
Źródło: www.motocaina.pl

Starszy pan siedział na krzesełku przy szkole i strzelał z wiatrówki. Obok dzieci. Policja: Wolnoć Tomku w swoim domku

09.04.2024 9:35

W minioną niedzielę w Bydgoszczy przy ul. Średniej na osiedlu Jachicice doszło do dość nietypowej i niebezpiecznej sytuacji. Jedna z mieszkanek miasta zawiadomiła policję, że obok placu zabaw, który znajduje się przy szkole, starszy pan siedzi na krześle i strzela ze swojej wiatrówki. Śrut miał się wbić w ścianę budynku.

Źródło: www.edziecko.pl

Noworodek w Oknie Życia w Nowym Sączu. Dziecko miało zaledwie sześć godzin

08.04.2024 8:18

W oknie życia prowadzonym przez siostry felicjanki w Nowym Sączu odnaleziono noworodka urodzonego zaledwie sześć godzin wcześniej. Jak przekazuje miejscowa policja, dziecko jest zdrowe i przebywa pod opieką lekarzy. To pierwszy taki przypadek w małopolskim mieście od 2010 roku i drugi w historii miejscowego okna życia.

Źródło: www.edziecko.pl

3-letni chłopiec wjechał w dwuletnią dziewczynkę. "Żądam sprawiedliwości"

07.04.2024 16:43

"Kiedy ojciec w sklepie, trzylatek wstał z fotelika samochodowego i zajął miejsce kierowcy" - podała policja w komunikacie prasowym. "Ciężarówka zaczęła jechać do przodu i zderzyła się z dwuletnim dzieckiem, które znajdowało się w pobliżu stoiska z taco na skraju parkingu". Nikomu nie postawiono zarzutów.

Tagi: Wstyd, Policja
Źródło: www.edziecko.pl

To miał być rutynowy patrol policji. Na placu zabaw znaleźli pijaną 14-latkę

06.04.2024 14:12

Do wyszkowskiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o przestępstwie. Kiedy funkcjonariusze policji patrolowali teren, zauważyli na placu zabaw leżącą na ławce 14-latkę. Szybko okazało się, ze dziewczyna jest pijana.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami