Wiadomości z tagiem Porady  RSS
Robert Burneika pokazał się z ciężarną narzeczoną!

19.09.2019 14:03


Robert Burneika znany jest internetowej widowni jako „Hardkorowy Koksu”. Litewski kulturysta ma swój kanał na platformie „YouTube”, gdzie udziela porad dotyczących aktywnego trybu życia i ćwiczeń na siłowni. Poprzez udostępniane materiały zachęca internautów do trenowania kulturystki.

Źródło: kobieta.interia.pl

Przejechał na czerwonym, szybko tego pożałował

19.09.2019 9:50

Kierowcy przejeżdżający na „późnym pomarańczowym” nie są rzadkim widokiem na polskich drogach, ale sporadycznie ponoszą tego konsekwencje. Tym razem było inaczej.

Tagi: Porady
Źródło: www.motocaina.pl

Poradnik jesiennej pielęgnacji

16.09.2019 20:44

Pielęgnacja z LR Health & Beauty!

Źródło: dlalejdis.pl

Koncentrat przeciw niedoskonałościom

16.09.2019 16:32

CLEANANCE COMEDOMED poradzi sobie z trądzikiem.

Źródło: dlalejdis.pl

10 nieudanych operacji plastycznych gwiazd! Przerażające zdjęcia przed i po!

15.09.2019 2:20

Pogoń za młodym wyglądem dosięga nas prędzej czy później. Oto 10 porażek medycyny estetycznej! Przerażające zdjęcia, jak za duże pieniądze można zamienić się w straszydło. Czytaj o: Damskie imiona, które zapadają facetom w pamięć na zawsze! (sprawdź czy jesteś wśród nich)>>>>  Kylie Jenner KOLEJNE ZDJĘCIE >>>>>>>

Źródło: naobcasach.pl

Patryk Żywczyk: Z "Idola" do "The Voice of Poland". Zobacz wideo

14.09.2019 10:19


Na stronach Interii możecie przedpremierowo zobaczyć fragment dzisiejszego odcinka "The Voice of Poland". Jak poradzi sobie Patryk Żywczyk?

Źródło: muzyka.interia.pl

6 niesamowitych seks porad, które przydadzą ci się tej nocy…

14.09.2019 2:01

Przeczytaj, przemyśl i szybko wykorzystaj w praktyce. To banalne wskazówki, które poprawiają pożycie seksualne w kilka minut. Przydadzą ci się tej nocy! Czytaj o: Damskie imiona, które zapadają facetom w pamięć na zawsze! (sprawdź czy jesteś wśród nich)>>>> ,,Dla niezapomnianego seksu oralnego czyli lodzika zrób tak zwaną ‚potrójną próżnię’ – bierz główkę ...

Tagi: Porady, Seks, Facet
Źródło: naobcasach.pl

Śliwkowe powidła nie potrzebują cukru

13.09.2019 12:38


Sezon na śliwki trwa, pora przystąpić do smażenia powideł. Takich prawdziwych, bez polepszaczy i bez dodatków smakowych. Robimy je sami, najlepiej bez dodatku cukru. Najbardziej słodkie węgierki są brzydkie, pomarszczone. Na powidła nadają się idealnie, smakują jak miód.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami