Wiadomości z tagiem Porady  RSS
Konflikt w pracy – co robić?

18.07.2019 11:59


Z małej sprawy rzecz urosła do awantury, po której nie możecie z koleżanką z pokoju na siebie patrzeć. Albo inaczej: kolega zaatakował cię uszczypliwymi komentarzami, a ty dałaś się sprowokować i weszłaś w pyskówkę. Jak poradzić sobie z konfliktem w pracy? Pytamy trenerkę Iwonę Firmanty.

Źródło: zwierciadlo.pl

10 SMS-ów DO UKOCHANEGO, które nie pozwolą mu długo ZASNĄĆ!

18.07.2019 2:15

Gorące teksty na wieczór, które otrzyma gdy będzie układał się do snu. I wiesz co? Długo nie zaśnie po tym co przeczyta. Oto 10 SMS-ów do ukochanego, które nie pozwolą mu zmrużyć oka. Jak sobie poradzi z narastającym pożądaniem?  Czytaj o: 8 gorących punktów na ciele mężczyzny, o którym powinnaś wiedzieć!>>>>>> ...

Tagi: Porady
Źródło: naobcasach.pl

Awaria skrzyni automatycznej - jak rozpoznać objawy i co zrobić dalej?

17.07.2019 10:43

Zadowolonych użytkowników samochodów z automatyczną skrzynią biegów stale przybywa. Są one szczególnie chętnie wybierane przez kobiety. Chociaż skrzynie automatyczne mają wiele zalet, charakteryzują się wyższymi kosztami naprawy niż skrzynie manualne. Jak rozpoznać objawy uszkodzonej skrzyni automatycznej i jak sobie z tym poradzić?

Tagi: Porady, Sądy
Źródło: www.motocaina.pl

Jak usunąć rysy z okularów? 4 domowe sposoby na zarysowania

17.07.2019 5:30


Porysowane okulary to problem, który dotknął z pewnością niejedną z nas. Korekcyjne czy przeciwsłoneczne, początkowo wydają się trwałe i niepodatne na uszkodzenia. W miarę upływu czasu przestajemy jednak tak bardzo zważać na to, jak je traktujemy. Zamiast do futerału, wrzucamy luzem do torebki. Zaczepiamy na dekolcie koszulki albo nosimy na głowie, aż nagle zauważamy na soczewkach nieestetyczne rysy, za którymi wszystko wydaje się chować za mgłą. Jak sobie z tym poradzić? Podpowiadamy 4 proste triki!

Źródło: kobietamag.pl

Drugi pierwszy raz, czyli jak poradzić sobie z seksem po dłuższej abstynencji

16.07.2019 11:05


Seks po dłuższej abstynencji może budzić całe mnóstwo obaw. Jak sobie z nimi poradzić? Podpowiada psycholożka i seksuolożka kliniczna Anna Golan.

Tagi: Porady, Seks
Źródło: zwierciadlo.pl

Sprzedaż/Kupno samochodu – o czym warto pamiętać?

15.07.2019 7:21

Zarówno zakup nowego auta jak i rozstanie z dotychczasowym środkiem transportu, związane są z wieloma formalnościami. Jeśli w waszym życiu przyszła pora na zmianę samochodu na nowy – spokojnie! Podpowiemy Wam, jak przekopać się przez dokumenty i nie zginąć w urzędowej dżungli.

Źródło: www.motocaina.pl

7 pozycji seksualnych, które są idealne na leniwy, niedzielny SEKS! (zdjęcia+triki)

12.07.2019 2:46

Czasem opadamy z sił, zwyczajnie nie chce nam się kombinować w łóżku. Wtedy sprawdzają się poniższe pozycje. Swobodne, klasyczne, jednak wciąż namiętne. Stworzone na leniwe, niedzielne poranki.  Czytaj o: Te rzeczy według FACETA każda kobieta powinna wiedzieć o SEKSIE ORALNYM!>>>> Leżak Aby uczynić tę pozycję niesamowitą dla obu partnerów, przy każdym pchnięciu ...

Źródło: naobcasach.pl

Wyśmienita kawa idealna dla Ciebie

11.07.2019 16:30

Saeco Xelsis - z tym ekspresem poranki będą piękne.

Tagi: Porady, Kawa
Źródło: dlalejdis.pl

reklama
Kontakt z nami