Wiadomości z tagiem Potrawka  RSS
Rozgrzewający obiad

14.10.2019 10:37


Te potrawy najlepiej smakują jesienią!

Źródło: kobieta.interia.pl

Top 5 potraw kuchni szwedzkiej, których musisz spróbować podczas swojej wycieczki!

12.10.2019 5:00


Kuchnia szwedzka to dla Ciebie szwedzki stół w hotelu lub klopsiki w jednym ze sklepów z meblami? Czas to jak najszybciej zmienić! Wybierz się w rejs promem w poszukiwaniu nowych smaków i poznaj top 5 potraw i kulinarnych zwyczajów naszych północnych sąsiadów! Wycieczki promowe dla smakoszy Każdy, kto chce poznać dziedzictwo kulinarne kuchni szwedzkiej,

Źródło: kobietamag.pl

Smaczne potrawy obiadowe

10.10.2019 9:21


Znudziły ci się popularne dania? Spróbuj naszych propozycji. Wszystkim domownikom będzie smakowało!

Tagi: Potrawka, Dom, MAKO
Źródło: kobieta.interia.pl

Jesienna sałatka z buraków

09.10.2019 12:44


Warzywa korzeniowe królują niepodzielnie w jesiennym sezonie. Są nie tylko smaczne, ale dostarczają cennych składników odżywczych. Buraki zasługują na szczególne uznanie, gdyż smakują zarówno w zwykłych potrawach, jak i w kiszonkach.

Źródło: kobieta.interia.pl

Dania z jajkiem w roli głównej

07.10.2019 12:48


Z jajek można wyczarować naprawdę wiele: od najprostszych dań, typu jajko na miękko czy na twardo, po bardziej skomplikowane potrawy. Sprawdź, jakie dania z jajkami w roli głównej proponuje Ola Nguyen.

Źródło: kobieta.interia.pl

7 przepisów na wegańskie przekąski, którymi poczęstujesz swoich gości na sobotniej imprezie

05.10.2019 7:22


Coraz więcej ludzi zostaje weganami - przede wszystkim ze względów ideologicznych, moralnych. Są też osoby, które o tym myślą, ale tak radykalna zmiana w codziennym odżywianiu przeraża je. Przeciwnicy uważają, że wegańskie potrawy są nudne i niesmaczne. A to nieprawda! Kuchnia wegańska oferuje wiele, naprawdę ciekawych przepisów.

Źródło: kobietamag.pl

Grzybowe risotto z kurczakiem

04.10.2019 0:01


Dania z grzybami to domena nie tylko kuchni polskiej. W każdym kraju grzyby stanowią bardzo ważny składnik menu, przede wszystkim dzięki ich łatwej dostępności, uniwersalnemu zastosowaniu i bogatemu aromatowi. W naszej tradycji na grzybach opieramy wiele potraw, takich jak: zupy, sosy, sałatki czy nadzienia. Wybierając się na lunch do włoskiej restauracji, zobaczcie, jak wiele potraw zawiera grzybowy […]

Źródło: obcasy.pl

Bałkański hamburger

03.10.2019 12:18


Plejskavica serwowana w bułce nazywana jest serbskim lub bałkańskim hamburgerem. To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych bałkańskich potraw. Miłośnicy hamburgerów nie będą zawiedzeni.

Tagi: Potrawka
Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami