Wiadomości z tagiem Prezenty  RSS
Genialny trik na bujną lawendę. Wykorzystaj jeden składnik, roślina będzie zachwycać latem

05.06.2023 17:21


Wprawia w zachwyt wyglądem i charakterystycznym zapachem. Lawenda, bo o niej mowa, na myśl przywodzi francuską Prowansję i najpiękniej prezentuje się latem. Jak się o nią odpowiednio zatroszczyć? Warto wykorzystać naturalny nawóz ze skorupek jajek.

Źródło: kobieta.interia.pl

"Nie zamierzam składać się na prezent dla wychowawczyni. Groziła, że nie dopuści mnie do matury"

05.06.2023 16:18

- Pamiętam oburzenie mojej klasy, jak powiedziałam, że nie złoże się na prezent dla wychowawczyni, która była także naszą nauczycielki od języka polskiego. Ona groziła niedopuszczeniem mnie do matury, bo nie chciałam na każdej lekcji losować z kim siedzę - pisze na Twitterze uczennica, która nie chciała dołożyć kilkanaście złotych na prezent dla pedagożki. Wyjaśniła, że polonistka w przeszłości bardzo jej podpadła i nie chce robić czegoś wbrew sobie.

Tagi: Prezenty
Źródło: www.edziecko.pl

"Rolnicy. Podlasie". Kinga świętowała 18. urodziny. Bliscy ją zaskoczyli. Takiego prezentu się nie spodziewała

05.06.2023 10:48

W najnowszym odcinku "Rolnicy. Podlasie" jedna z bohaterek świętowała wejście w dorosłość. Z tej okazji jej najbliżsi przygotowali szereg niespodzianek. Jak udało się świętowanie? Jubilatka była przeszczęśliwa.

Źródło: www.plotek.pl

Rea Garvey otwiera swoje serce w nowym singlu

05.06.2023 8:37

Rea Garvey, który zasłynął na całym świecie jako wokalista grupy Reamonn, a od lat z wielkimi sukcesami nagrywa jako solista, prezentuje nowy singiel „Free Like The Ocean”.

Źródło: wyspa.fm

Miętha mówi „Dzień dobry”! Nowy singiel już dostępny.

05.06.2023 6:12

Miętha nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny singiel w 2023 roku.

Źródło: wyspa.fm

Wyszukane menu, ogromny apartament i luksusowa łazienka. Tak się rodzi dzieci. "Lepiej niż w Dubaju"

04.06.2023 16:24

Jej pierwsze dziecko miało wyprawioną imprezę z okazji "półroczku". Córeczka otrzymała wtedy prezencie własną firmę kosmetyczną. W drugiej ciąży, wszystko musiało odbyć na podobnie wysokim poziomie. Kobieta twierdzi, że apartament spełnił oczekiwania, a poród wspomina miło. Nie zabrakło selfie zrobionego w trakcie trwania operacji.

Źródło: www.edziecko.pl

Personalizowany prezent na chrzest – pomysły na ponadczasowe upominki

04.06.2023 11:50

Pomysły na ponadczasowe upominki - personalizowany prezent na chrzest.

Źródło: dlalejdis.pl

Martin Garrix będzie towarzyszyć nam przez całe lato

04.06.2023 5:53

STMPD RCRDS i Tomorrowland Music prezentują kolejną propozycję ze swojej spektakularnej EP-ki. Holenderski król dance i szef STMPD, Martin Garrix, połączył siły z australijskim, dynamicznie rozwijającym się triem Sentinel oraz szwedzkim artystą Bonn. Efekt ich współpracy – „Hurricane” – będzie towarzyszyć nam przez całe lato.

Tagi: Prezenty, Lato, Mus
Źródło: wyspa.fm

Zabrania przynoszenia prezentów na urodziny swoich dzieci. "Zgadzam się, że to niegrzeczne i aroganckie"

03.06.2023 9:06

Dzieci skaczą z radości, gdy dostają kolejne zaproszenie na urodziny do koleżanek i kolegów z przedszkola czy szkoły. A rodzice zaglądają do coraz bardziej pustego portfela i zastanawiają się skąd brać fundusze na coraz droższe prezenty. Pojawiają się coraz częstsze głosy, by po prostu zrezygnować z prezentów. "Niech liczy się dobra zabawa".

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami