Wiadomości z tagiem Rak piersi  RSS
Spider-Man przejmuje okładki komiksów Marvela z okazji 60. urodzin

21.05.2022 10:43

Marvel świętuje 60. rocznicę powstania najpopularniejszej postaci komiksowej Domu Pomysłów - Spider-Mana. Otrzymaliśmy serię okładek z herosem.Marvel z okazji 60. urodzin Spider-Mana, zaplanował wyjątkowy one-shot, który celebrować będzie wszystko to, za co kochamy tego bohatera. Poza wznowieniem serii The Amazing Spider-Man, Marvel stworzy też specjalny numer zatytułowany Amazing Fantasy #1000, którego nazwa nawiązuje do Amazing Fantasy #15, w którym Spider-Man po raz pierwszy zadebiutował 60. lat...

Źródło: naekranie.pl

Three of Us na Polsat SuperHit Festiwal 2022. Pierwszy raz na sopockiej scenie

20.05.2022 19:10


Przed nami Polsat SuperHit Festiwal 2022. Impreza z gwiazdami w Operze Leśnej w Sopocie potrwa do niedzieli. "Będzie petarda" - zachęcają członkowie zespołu Three Of Us, którzy po raz pierwszy wystąpią na sopockiej scenie. Czy czują tremę? Co zaśpiewają? I jakie mają wakacyjne plany? O tym wszystkim w materiale Polsat Go.

Źródło: muzyka.interia.pl

Star Wars - książka zdradza imiona rodziców Rey. Dowiemy się czegoś więcej na ich temat?

20.05.2022 13:41

Star Wars: Shadow of the Sith może wypełnić luki po filmach z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Po raz pierwszy w książce padają imiona rodziców Rey.Nadchodząca książka Star Wars: Shadow of the Sith wyjawi więcej informacji na temat rodziców Rey. Bohaterka po raz pierwszy wystąpiła w filmie i wcieliła się w nią . Choć znaczna część historii protagonistki była tajemnicą, to franczyza Gwiezdnych Wojen jest znana...

Źródło: naekranie.pl

The Forgiven - zwiastun filmu. Ralph Fiennes i Jessica Chastain uciekają przed zbrodnią

20.05.2022 10:44

Opublikowano zwiastun nowego filmu Michaela McDonagha, zatytułowanego The Forgiven. Produkcja opowiada historię pary, która próbuje zatuszować wypadek. W głównych rolach występują Ralph Fiennes i Jessica Chastain.Opublikowano oficjalny zwiastun The Forgiven. To nowy film , na podstawie książki o tym samym tytule, którą napisał Lawrence Osborne. Zapowiedź prezentuje pełen napięcia i tajemnicy seans. Zobaczcie sami. The Forgiven po raz pierwszy zostało ogłoszone na Cannes 2018. Zdjęcia rozpoczęły się w 2020 roku. Gwiazdą jest...

Źródło: naekranie.pl

Post Malone zadebiutował w „Saturday Night Live”

19.05.2022 7:43

Post Malone, po premierze singla „Cooped Up” ft. Roddy Ricch, po raz pierwszy w karierze pojawił się w kultowym programie „Saturday Night Live”.

Źródło: wyspa.fm

"She-Hulk": Nowy serial Marvela. Ujawniono datę premiery i zwiastun

18.05.2022 13:23


17 sierpnia na platformie streamingowej Disney+ zadebiutuje serial Marvela "She-Hulk: Attorney at Law", w którym tytułową bohaterkę zagrała Tatiana Maslany. Wraz z ogłoszeniem daty premiery produkcji pokazano jej zwiastun, w którym po raz pierwszy można zobaczyć Maslany w roli She-Hulk. Trailer nie spotkał się z przychylną reakcją widzów, a niektórzy z nich porównują wygląd marvelowskiej superbohaterki do Fiony ze "Shreka".

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Pol'and'Rock Festival 2022: Kolejne gwiazdy ujawnione. Kto wystąpi na imprezie Jurka Owsiaka?

18.05.2022 7:28


Organizatorzy Pol'and'Rock Festival ujawnili już w sumie 20 wykonawców, którzy pojawią się na tegorocznej odsłonie. Impreza dowodzona przez Jurka Owsiaka po raz pierwszy odbędzie się w Czaplinku w woj. zachodniopomorskim. Kto zagra na scenie?

Źródło: muzyka.interia.pl

Jeff Bridges w zwiastunie serialu "The Old Man". Pierwsza rola po chorobie

17.05.2022 15:48


Na 16 czerwca zaplanowana jest premiera serialu "The Old Man". Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji z główną rolą Jeffa Bridgesa. Aktor wraca do aktorstwa po raz pierwszy od zdiagnozowania u niego choroby nowotworowej.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Emmanuelle - Léa Seydoux zagra tytułową bohaterkę w nowej wersji słynnego filmu erotycznego

17.05.2022 14:25

Léa Seydoux wystąpi w głównej roli w filmie erotycznym pt. Emmanuelle na podstawie słynnej powieści o tym samym tytule. to powieść wydana w języki francuskim w 1967 roku, której autorką jest Emmanuelle Arsan. Opowiada o seksualnych przygodach tytułowej bohaterki poprzez serię śmiałych, erotycznych fantazji. Książka doczekała się filmowej adaptacji w 1974 roku, która dała początek wysmakowanemu i artystycznemu kinu erotycznemu. Po raz pierwszy tak śmiałe, ale ciągle utrzymane...

Źródło: naekranie.pl

Komunia święta po angielsku. Jak ten dzień wygląda na Wyspach?

17.05.2022 10:50

Jak wygląda komunia święta po angielsku? Przyjęcie sakramentu Eucharystii po raz pierwszy od strony religijnej ma takie samo znaczenie. Warto jednak zwrócić uwagę na otoczkę tej uroczystości. Tu można dostrzec różnice.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
player+
Kontakt z nami