Wiadomości z tagiem Rak piersi  RSS
W rolach Strażników Galaktyki James Gunn widział innych aktorów - z jednym wyjątkiem

20.09.2023 10:47

James Gunn początkowo chciał, aby w role Strażników Galaktyki wcielili się inni aktorzy - z jednym wyjątkiem.W zeszłym tygodniu na platformie Disney+ zadebiutował nowy program dokumentalny z cyklu Marvel Studios: Assembled, tym razem przedstawiający kulisy powstawania filmu . Reżyser całej poświęconej tytułowej drużynie trylogii, , wyjawił w materiale, że pierwotnie w rolach superbohaterów widział zupełnie innych aktorów: Kiedy po raz pierwszy udałem...

Źródło: naekranie.pl

Oszukać Przeznaczenie 6 - powróci Tony Todd. Ciekawe szczegóły filmu

18.09.2023 9:55

Oszukać Przeznaczenie 6 jest w planach. Kto w obsadzie?Jak donosi niezawodny w tematyce horrorów portal Bloody Disgusting, dołączył do obsady filmu Oszukać przeznaczenie 6. Po raz pierwszy widzieliśmy go w roli Williama Bludwortha w filmie . Potem grał jeszcze w dwójce, trójce (tylko głos w innej roli) i piątce.  Oszukać Przeznaczenie 6 - co...

Źródło: naekranie.pl

Pięć albumów Czesława Niemena w limitowanej edycji z okazji 75. urodzin Empiku na Super Audio CD

17.09.2023 14:59

Już 29 września po raz pierwszy w Polsce klasyka polskiej muzyki rozrywkowej ukaże się na nośniku Super Audio CD.

Źródło: wyspa.fm

“Piorun sycylijski” niszczy związki, odbiera rozum. Każdy może go doświadczyć

16.09.2023 14:20


Kopciuszek wchodzi na bal, gdzie książę, który widzi ją po raz pierwszy, natychmiast się w niej zakochuje. Rozwiedziona trzydziestolatka Elizabeth McGraw spotyka podczas zakupów tajemniczego Johna, zamieniają raptem kilka słów i spojrzeń, które wystarczą do rozpoczęcia namiętnego, trwającego dziewięć i pół tygodnia romansu. To tylko bajki, które nie zdarzają się w życiu? Seksuolodzy dowodzą, że taki scenariusz może przydarzyć się każdemu z nas i ostrzegają przed jego skutkami.

Źródło: kobieta.interia.pl

Cold in Berlin po raz pierwszy w Polsce

14.09.2023 22:04

Cold in Berlin powstali w 2010 roku w Londynie.

Źródło: wyspa.fm

Poszłam na zebranie i spędziłam tam trzy godziny. Nic mnie tak nie drażni jak wybieranie trójki klasowej

14.09.2023 11:54

Wrzesień to stresujący czas i dla dzieci, i dla rodziców. Uczniowie ponownie (a niektóre po raz pierwszy) zasiadają w szkolnych ławkach, a rodzice muszą stawić czoła nie tylko sporym wydatkom, ale i wywiadówkom szkolnym.

Źródło: www.edziecko.pl

Sophie Turner widziana pierwszy raz od czasu wieści o rozwodzie. Fanów niepokoi jedno

13.09.2023 15:32

Sophie Turner została zauważona po raz pierwszy, odkąd media obiegła informacja o rozwodzie. Aktorka przebywała na planie serialu w Hiszpanii. Wyglądała zupełnie inaczej, niż zazwyczaj. W sieci wylała się fala komentarzy.

Źródło: www.plotek.pl

Dostała listę zasad przy odwiedzinach noworodka. Matka kazała zmienić gościni ubranie. "Poczułam się niezręcznie"

13.09.2023 13:05

Konieczność zmiany ubrania, kiedy przychodzi się w dowiedziony do świeżo upieczonych rodziców, aby po raz pierwszy zobaczyć ich pociechę? Może się to większości wydać absurdalne i niedorzeczne, ale okazuje się, że jedna z kobiet, która przyszła w odwiedziny do maleństwa, została poproszona o przyniesienie ze sobą ubrania na zmianę. Co jeszcze znalazło się na liście dość nietypowych zasad, do których mają stosować się wszyscy goście?

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami