Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Dziecko wysoko wrażliwe. Sprawdź, czy jesteś rodzicem takiego wyjątkowego malucha [TEST]

01.10.2022 19:03

Dziecko wysoko wrażliwe to nie wymysł XXI wieku, ale fakt. Dlatego jeśli jesteśmy świadkami sytuacji, gdy nasz maluch krzyczy rozdrażniony lub nie radzi sobie z emocjami, to nie złośćmy się na niego. Bardzo możliwe, że jego zachowanie związane jest z odczuwaniem cierpienia lub silnym dyskomfortem. Przygotowaliśmy kilka pytań, dzięki którym łatwiej będzie nam przyjrzeć się zachowaniom pociechy.

Tagi: Rodzice
Źródło: www.edziecko.pl

Victoria Beckham rozpłakała się po pokazie. Winni Nicola i Brooklyn

01.10.2022 18:45

Ekspertka od mowy ciała nie ma wątpliwości, że relacje w familii Beckhamów nadal są napięte. Sytuację z Nicolą i Brooklynem porównała do problemu, który rodzina królewska ma z Meghan Markle i księciem Harrym.

Źródło: www.plotek.pl

Brytyjska władczyni miała dziewięcioro dzieci. Na każdą ciążę reagowała z odrazą. "Niemowlaki są jak ropuchy"

01.10.2022 13:32

Królowa Wiktoria była niechętna macierzyństwu, ale los miał wobec niej inne plasy. Przez lata rodziła jedno dziecko po drugim. Nie karmiła piersią, bo uważała tę czynność za zwierzęcą, a ciężarne kobiety porównywała do królic i świnek morskich.

Źródło: www.edziecko.pl

To imię dla dziewczynki kojarzy się z prawdziwą księżniczką. Pochodzi z greki i oznacza "wskrzeszoną"

01.10.2022 13:00

Imię dla dziewczynki można wybierać na wiele sposobów. Niektórzy rodzice stawiają na tradycję, inni preferują nieco bardziej nowocześnie brzmiące imiona. Warto także rozważyć propozycję imienia, które kojarzy się z księżniczką.

Tagi: Rodzice
Źródło: www.edziecko.pl

Wednesday: twórcy o głównej bohaterce. Tim Burton zachwycił się jej historią

01.10.2022 11:32

Wednesday to zbliżający się serial Netflixa, który skupi się na losach córki Rodziny Addamsów. Twórcy zdradzili kulisy powstania produkcji. to nowy serial, w którym to Netflix przybliży nam kolejne dzieje ekscentrycznej . Tym razem jednak zagłębimy się w historię tytułowej bohaterki - socjopatycznej nastolatki, którą wysłano do Nevermore Academy. Wokół jej życia zbudowana została fabuła całego serialu, jednak jak stwierdzili główni pisarze - [link...

Źródło: naekranie.pl

Nie powiedział żonie, czym się inspirował wybierając imię córki. Gdy prawda wyszła na jaw, kobieta się wściekła

01.10.2022 10:33

Chcieli nadać córce oryginalne imię. Mama zaakceptowała pomysł męża, ale nie wiedziała, skąd czerpał inspirację. Prawda wyszła na jaw na przyjęciu rodzinnym. Wówczas ciotka zadała parze jedno pytanie.

Źródło: www.edziecko.pl

Imię dla chłopca o biblijnym znaczeniu. W Polsce nosi je ponad 235 tys. osób

01.10.2022 10:00

Imię dla chłopca - jakie wybrać w 2022 roku? To pytanie pojawia się w głowie wielu przyszłych rodziców. Chcemy, by ładnie brzmiało, posiadało atrakcyjne zdrobnienia i co najważniejsze, podobało się dziecku w przyszłości. Trzeba przyznać, że jest z czego wybierać, a decyzja jest naprawdę trudna! Poznajcie naszą propozycję.

Źródło: www.edziecko.pl

Opieka na dziecko 2022. Rodziców czeka więcej dni urlopu. Oto co warto wiedzieć

01.10.2022 8:15

W życiu rodzica zdarzają się niespodziewane sytuacje, kiedy nie mogą pójść do pracy, by zająć się pociechą. Niebawem w takich sytuacjach będzie przysługiwać im dodatkowe pięć dni urlopu. Wszystko to za sprawą wprowadzenia dyrektywy unijnej work-life balance.

Źródło: www.edziecko.pl

Zasiłek opiekuńczy na dziecko. Kiedy można na niego liczyć? O tej kwestii wiele osób mogło nie wiedzieć

01.10.2022 8:15

Zasiłek opiekuńczy na dziecko to temat często poruszany z początkiem jesieni, kiedy dzieci łapią infekcje w szkołach i przedszkolach. Kiedy rodzić ma prawo do zasiłku? W jakim przypadku on nie przysługuje?

Źródło: www.edziecko.pl

Zaaranżuj apartament dla rodziny z dziećmi

01.10.2022 0:05


Gusty i potrzeby dorosłych oraz dzieci są diametralnie różne. Dlatego próbując zaaranżować apartament dla rodziny z dziećmi trzeba osiągnąć idealny balans, który pogodzi ze sobą te dwa odmienne światy. Jak stworzyć spójne, ciepłe wnętrze, które dla rodziców będzie oazą domowego spokoju, a dla ich pociech przytulnym miejscem do zabaw i nauki? Kolorowy apartament dla rodziny […]

Źródło: obcasy.pl

reklama
Kontakt z nami