Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
To księżna Kate płakała po kłótni z Meghan? Nowa wersja wydarzeń "królewskiej" sprzeczki. "Kate nigdy nie traci panowania nad sobą"

04.12.2021 14:50

Chociaż do kłótni Kate i Meghan doszło w 2018 roku, to wciąż pojawiają się kolejne wersje wydarzeń. Co było przedmiotem konfrontacji? Przyjaciółka rodziny królewskiej podaje zupełnie nowe informacje.

Tagi: Rodzice
Źródło: www.plotek.pl

Nadopiekuńczy rodzic robi te 5 rzeczy na co dzień. Myśli, że to dla dobra dziecka, ale się myli

04.12.2021 12:58

Chociaż nadopiekuńczość może wynikać z troski, wcale nie jest dobra. Większość nadopiekuńczych rodziców wykazuje co najmniej kilka cech, które mogą być szkodliwe dla dzieci. Szczególnie gdy te wkroczą w okres dojrzewania.

Źródło: www.edziecko.pl

"M jak miłość": Odcinek 1620. Kolejna śmierć w Grabinie? Dostanie ataku serca!

04.12.2021 12:01


Marzenka odeszła, ale jej córka wciąż żyje… z czego nie wszyscy jednak się cieszą. Zapraszamy na 1620. odcinek "M jak miłość", w którym nad domem Mostowiaków znów zawisną czarne chmury! We wtorek, 7 grudnia, większość rodziny pojedzie na lokalny cmentarz – na pogrzeb Lisieckich. Barbara zostanie jednak w domu, by zaopiekować się Kalinką. A w Grabinie zjawi się niespodziewanie Beata, kuzynka Marzenki - po to, by odebrać Mostowiakom małą i przejąć dzięki temu ziemię, którą zapisała jej prababcia Aniela.

Tagi: Rodzice, Serum, Dom
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Krzysztof Zalewski wybrał się na miasto. Towarzyszyła mu partnerka, którą rzadko pokazuje. "Z taką rakietą oto!"

04.12.2021 11:50

Krzysztof Zalewski odnosi kolejne sukcesy, przez to coraz częściej bywa na salonach. Muzyk zwykle pojawia się sam, mimo że od lat ma szczęśliwą rodzinę. Tym razem zrobił wyjątek. W Operze Narodowej pozował z ukochaną partnerką - Olgą.

Źródło: www.plotek.pl

Jay Jay Phillips nie żyje. Uczestnik "Mam talent" miał 30 lat

04.12.2021 10:04


Były uczestnik amerykańskiej edycji "Mam talent" Jay Jay Phillips zmarł z powodu komplikacji wywołanych przez COVID-19. Stan 30-letniego rockmana na tyle się pogorszył, że rodzina i przyjaciele namawiali go, żeby zgłosił się do szpitala. Muzyk stwierdził, że musi po prostu odpocząć i się przespać.

Tagi: Rodzice, Mus
Źródło: muzyka.interia.pl

500 plus traci na wartości. Rodzice nie mają złudzeń. "To jest kredyt, który będą spłacać dzieci"

04.12.2021 10:00

500 plus w dobie inflacji traci na wartości. Ekonomiści obliczyli, że od 2016 roku świadczenie zostało obniżone o 70 zł. "Niech rozdają dalej. Będziemy za chleb płacić 20 zł" - komentują oburzeni rodzice.

Źródło: www.edziecko.pl

Radosław Majdan ma nową żonę? Nie, to tylko nieudolny retusz Małgorzaty Rozenek. "Pysiula strzela fotki z inną panią"

03.12.2021 21:10

Małgorzata Rozenek zapozowała z rodziną do świątecznej sesji zdjęciowej, ale coś poszło nie tak. Internauci wytknęli jej mocny retusz.

Tagi: Sesja, Rodzice
Źródło: www.plotek.pl

Rodzice, którzy wyrządzają dziecku krzywdę. Ich zachowanie to temat tabu

03.12.2021 15:42

Czasem chwalone za zaradność i samodzielność dzieci, noszą na swoich barkach ogromny ciężar. Odpowiedzialność za ich krzywdę ponoszą niedojrzali rodzice, którzy zamiast być dla dziecka opiekunem, oczekują, że to ono będzie opiekowało się nimi. Kim są ofiary parentyfikacji?

Źródło: www.edziecko.pl

"Teściowa zapytała, co bym zrobiła, gdyby ochrzciła dziecko w tajemnicy. Od tamtej pory nie rozmawiamy"

03.12.2021 15:23

To, że para chce zamieszkać razem przed ślubem, już nikogo nie szokuje. Część z nich decyduje się również na wychowywanie dziecka bez formalizowania związku. - Ta presja społeczna jest straszna. My serio jesteśmy fajnymi rodzicami - mówi Marlena.

Źródło: www.edziecko.pl

Niby drobiazg na mikołajki, a ceny zaskakują. Rodzice: To jest po prostu tragedia

03.12.2021 12:07

Drobiazg na mikołajki kupiony na ostatnią chwilę może okazać się dużym wydatkiem. Zapytaliśmy rodziców o to, czy odczuli różnice w cenach. "Domek dla lalek w październiku kosztował 250 zł, w listopadzie 280 zł, a w grudniu 330 zł" - pisze jedna z mam.

Tagi: Rodzice, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami