Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Wielkanocne życzenia dla naszych Czytelniczek

19.04.2019 11:48


Drogie Czytelniczki! Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam wielu radosnych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół przy suto zastawionym stole, pełnym tradycyjnych potraw, kwiatów i kolorowych pisanek. Mamy nadzieję, że w tych wyjątkowych dniach uda Wam się odpocząć od codziennych trosk i znaleźć przestrzeń na chwilę zadumy. Niechaj świąteczny czas napełni Was szczęściem, pogodą […]

Źródło: kobietamag.pl

​Jak wyglądała pierwsza powojenna Wielkanoc?

19.04.2019 10:42


Mieszkańcy Kresów opuszczali rodzinne strony. Warszawiacy wracali do zrujnowanych domów. Ale także w tych niepewnych czasach nie było mowy o Wielkanocy bez pisanek. I świątecznego śniadania, nawet, jeśli szynkę zastąpiły... radzieckie konserwy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Agresja u dziecka i złość – według psychologa dziecięcego

18.04.2019 17:48


Agresja u dziecka i zachowania, które wynikają ze złości, są przez rodziców, ale także i otoczenie dziecka, postrzegane bardzo negatywnie. Osoby, które – tak jak ja kiedyś – jeszcze nie mają dzieci, oraz ci, którzy mają w domach wyjątkowo grzeczne pociechy, zapewne nie mogą się nadziwić, że dziecko może w sposób dobitny, czasem nieprzyjemny okazywać […]

Źródło: wrolimamy.pl

Wielkanoc inna niż wszystkie. Sposoby na rodzinne spotkania

18.04.2019 10:54


Jeszcze niedawno odpuszczenie sobie tradycyjnych przygotowań do Wielkanocy mało komu mieściło się w głowie. Na taką ekstrawagancję decydowali się wyłącznie indywidualiści z grubym portfelem lub ci, którzy nie łączyli świąt z potrzebą celebrowania ich w zwyczajowy sposób. Dziś sprawy mają się zupełnie inaczej. Coraz odważniej decydujemy się na to, by zrezygnować z wiosennych porządków i świątecznej krzątaniny w kuchni na poczet relaksu w gronie najbliższych.

Źródło: kobieta.interia.pl

Delikatne kremówki

18.04.2019 10:40


Idealne na uroczyste rodzinne spotkania.

Tagi: Rodzice, Oczy
Źródło: kobieta.interia.pl

Moomi znaczy matka

18.04.2019 0:00


"Zostań ze mną" opowiada o zmaganiach młodej kobiety, która najbardziej na świecie pragnie zostać matką - ze względu na swojego męża, teściową, rodzinę i znajomych, ale przede wszystkim ze względu na siebie samą. Presja otoczenia prowadzi bohaterkę na skraj szaleństwa, a upragnione macierzyństwo okazuje się najtrudniejszym i najbardziej bolesnym doświadczeniem, jakie mogła sobie wyobrazić.

Źródło: lubimyczytac.pl

Smalec Szlachetny Profi: Domowa receptura w nowej odsłonie

17.04.2019 15:49


Należący do kanonu tradycyjnych specjałów polskiej kuchni smalec to bez wątpienia gratka dla wielbicieli rodzimych i treściwych dodatków do świeżego pieczywa. Dlatego też zupełnie nowy Smalec Szlachetny Profi, dostępny w trzech różnych wersjach smakowych, z pewnością powitany zostanie z entuzjazmem przez rzesze smakoszy. Szczególnie, że nie wymaga wielogodzinnych przygotowań w kuchni, a od apetycznego kęsa dzieli nas zaledwie kilka sekund, potrzebnych do otwarcia słoiczka.

Źródło: kobieta.interia.pl

Prezent na Komunię – co kupić w 2019?

17.04.2019 13:03


Pytanie o to, co kupić na prezent komunijny w 2019 roku zada sobie każdy potencjalny gość uroczystości, w szczególności chrzestny, chrzestna i rodzice. Każdy pragnie, by obdarowane dziecko było po prostu zadowolone i na długo zapamiętało ten dzień. Wiadomo jednak, że trendy zmieniają się w każdej dziedzinie, nawet w kwestii prezentów na Komunię. Na co więc można zdecydować się w 2019 roku?

Źródło: zwierciadlo.pl

Mord'A'Stigmata "Dreams of Quiet Places": Eksperymenty popłacają

17.04.2019 11:23


Jedni z rodzimych prekursorów eksperymentalnego podejścia do black metalu dokładają do swojej formuły elektronikę i wychodzą na tym jeszcze lepiej niż dotychczas.

Tagi: Rodzice
Źródło: muzyka.interia.pl

Okra – tajemnicze warzywo znad Nilu. Poznaj jego właściwości i zastosowanie!

17.04.2019 5:00


Okra - nazywana też ketmią i piżmianem jadalnym - to jednoroczna roślina z rodziny ślazowatych, uprawiana pierwotnie nad wodami Nilu, a obecnie w wielu różnych krajach o tropikalnym klimacie. Wykorzystywana przede wszystkim w kuchni azjatyckiej i południowoamerykańskiej (w tej ostatniej często jako składnik gęstej zupy gumbo) w smaku przypomina skrzyżowanie bakłażana z fasolką szparagową. Poznaj jej zastosowanie i właściwości!

Źródło: kobietamag.pl

reklama
Kontakt z nami