player+
Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Matka pięcioraczków z Horyńca mówi o swoim błędzie. Ludzie uprzedzali ją przed wyjazdem do Tajlandii

12.04.2024 15:55

Pięcioraczki z Horyńca aktualnie przebywają w Tajlandii, gdzie powoli przyzwyczajają się do nowego domu i warunków. A rodzice całej gromadki regularnie relacjonują ich codzienne życie. Ostatnio mama pięcioraczków przyznała, że popełniła pewien błąd. Jaki? Możecie być zaskoczeni.

Tagi: Rodzice, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Cichopek i Kurzajewski pytają terapeutkę o rozwód i dzieci. Padły osobiste wyznania

12.04.2024 15:32

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaprosili do swojego podcastu terapeutkę. Poruszano m.in. problem dzieci, które doświadczyły rozwodu rodziców i żyją na dwa domy. Katarzyna Cichopek bombardowała gościnię pytaniami na ten temat.

Źródło: www.plotek.pl

"Teściowa próbuje wymusić, bym zmieniła dziecku imię. Wymieniła własne propozycje"

12.04.2024 15:18

"Wybranie imienia zajęło nam całą wieczność" - pisze ciężarna w szczerym wpisie na portalu Reddit, przyznając, że kiedy rodzice męża dowiedzieli się o imieniu swojego przyszłego wnuka, to aż zamilkli. Później teściowa pokazała swojego pazury, sugerując, że to ona jest pokrzywdzona, a nie jej syn z żoną.

Tagi: Rodzice, Mus
Źródło: www.edziecko.pl

Rodzice mogą pobierać od dzieci opłaty? Zapominany przepis obowiązuje od lat i wymusza o wiele więcej

12.04.2024 12:51

Co wolno dzieciom, a czego absolutnie nie? Wiele rzeczy reguluje polskie prawo, a szczególnie mało znany, a wciąż obowiązujący artykuł 91. A jakie są prawa i obowiązki małoletnich pociech? Zobaczcie sami, co trzeba wiedzieć na ten temat.

Źródło: www.edziecko.pl

"Jestem nauczycielem. Brak prac domowych jest dobry, ale powinien się odbyć później"

12.04.2024 12:45

Zakaz zadawania dzieciom prac domowych cieszy uczniów, mniej rodziców, a już najmniej nauczycieli. Nie wszyscy pedagodzy są jednak przeciwni nowym przepisom. Mają jednak wątpliwość do czasu ich wprowadzenia.

Źródło: www.edziecko.pl

"Aktywny rodzic" to nowe babciowe. Rodzice będą stratni? To popularne świadczenie pójdzie do kosza

12.04.2024 11:31

Coraz większymi krokami zbliża się nowe świadczenie dla rodziców z małymi dziećmi. Jednak czy na pewno to będzie korzystne rozwiązanie? Jak się okazuje, niekoniecznie, bo w zamian za babciowe zostanie zabrane jedno z obecnych, popularnych świadczeń. Jakie? I co konkretnie się zmieni? Wyjaśniamy.

Tagi: Rodzice
Źródło: www.edziecko.pl

Zniesienie prac domowych nie wszystkich cieszy. "Dzieci będą miały za dużo czasu wolnego"

12.04.2024 11:07

Zakaz zadawania prac domowych, który spotkał się z wielkim zadowoleniem uczniów i niektórych rodziców, nie spodobał się nauczycielom. Niektórym z zaskakujących powodów, o których w swoim poście pisze Mikołaj Marcela - nauczyciel, ekspert od edukacji.

Źródło: www.edziecko.pl

Religia wróci do salek przykościelnych? Pomysł popiera wielu rodziców. "To nie nauka. Szkoła ma uczyć"

12.04.2024 10:44

Ocena z religii zniknie ze świadectw i nie będzie już wliczać się do średniej. Niektórzy rodzice woleliby jednak, aby ten przedmiot zniknął ze szkół. "Religie powinny być salkach katechetycznych, a nie w szkołach. Chodziło się z uśmiechem i radością, a teraz prawie wszyscy nie chodzą" - twierdzi czytelniczka.

Tagi: Praca, Rodzice
Źródło: www.edziecko.pl

Babciowe może zostać zabrane. Rodzice będą kontrolowani, "czy nie marnotrawią". Oto jaka czeka kara

12.04.2024 9:18

Czy za wykorzystanie środków z babciowego niezgodnie z przeznaczeniem rodzice będą mogli ponieść konsekwencje? Jak się okazuje, owszem. A jaka będzie kara za niewłaściwe rozporządzanie pieniędzmi ze świadczenia? Zobaczcie, co już wiemy.

Tagi: Rodzice
Źródło: www.edziecko.pl

Ile dać w kopercie na pierwszą komunię świętą? Zagłosujcie w naszej sondzie

12.04.2024 8:09

Ile pieniędzy wsadzić do koperty na pierwszą komunię świętą? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy dostali zaproszenie na taką uroczystość. Czy 200 zł będzie w sam raz? A jeśli jest się rodzicem chrzestnym? Lub babcią?

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Kontakt z nami