Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Wcześniejsza emerytura dla rodziców. Jak ją uzyskać? Wszystko, co musisz wiedzieć

27.06.2022 12:59

Przejście emerytury jest możliwe zasadniczo tylko wówczas, gdy osiągniemy odpowiedni wiek i staż pracy, podczas którego płaciliśmy składki. To niestety wyklucza tych rodziców, którzy musieli zajmować się wyłącznie domem i dziećmi. Rząd proponuje więc specjalne świadczenie dla rodziców, jednak jest to obwarowane pewnymi warunkami. Jakie dokumenty są wymagane?

Źródło: www.edziecko.pl

Bezwarunkowy dochód podstawowy to zastrzyk gotówki dla rodziców z dzieckiem. W Polsce środki dostaną wybrani

27.06.2022 12:38

Bezwarunkowy dochód podstawowy to zastrzyk gotówki dla rodziców z dzieckiem, ponieważ każda dorosła osoba mogłaby liczyć na dodatkowe 1300 zł do rodzinnego budżetu, które mogłaby przeznaczyć na dowolny cel. Jest plan wprowadzenia dochodu gwarantowanego również w Polsce, a środki mieliby otrzymać wybrani.

Tagi: Rodzice, Doda
Źródło: www.edziecko.pl

Próbowała odwrócić uwagę rodziców. Nie przewidziała, co zrobi młodszy brat. "Jak dinozaur"

27.06.2022 11:50

Dzieci potrafią rozbawić do łez, ale nawet w takich sytuacjach rodzice czasem powinni zachować powagę. A to z kolei bywa wielkim wyzwaniem. Przekonał się o tym tata dwojga dzieci, które postanowiły zafundować mu niespodziewany "koncert" na dwa głosy.

Źródło: www.edziecko.pl

Świadczenie 500 plus 2022 - kiedy wpłata? "Wciąż cisza i pustka na koncie"

27.06.2022 11:26

Świadczenie 500 plus 2022 - kiedy wypłata? Pytają rodzice, którzy wciąż czekają na pieniądze. Okazuje się, że wielu z nich, pomimo założenia w terminie wniosku na nowy okres świadczeniowy, nadal nie otrzymało pieniędzy.

Tagi: Rodzice, Oczy
Źródło: www.edziecko.pl

Przybywa przypadków dzieci pozostawionych w aucie. "Rodzice są jak na autopilocie"

27.06.2022 11:19

Tragedia w Szczecinie wstrząsnęła całą Polską. Niedługo potem media poinformowały o kolejnym dziecku pozostawiony w aucie podczas upału. Na szczęście tym razem zareagowali przechodnie. "Żyjemy w czasach, gdzie wiele osób ulega nerwowemu pośpiechowi, żyje w ciągłym biegu i stresie" - komentuje psycholog Elżbieta Grabarczyk.

Źródło: www.edziecko.pl

Podała dziecku zdrowy posiłek i skończyli w szpitalu. "Jechaliśmy karetką na sygnale"

27.06.2022 10:18

Mama małego Wolfiego zabrała go do restauracji, gdzie maluszek zajadał się hummusem. W pewnej chwili zaczął się źle czuć, rodzice wiedzieli, że trzeba szybko działać. "Ratownicy medyczni przybyli w ciągu czterech minut" - wspomina kobieta.

Źródło: www.edziecko.pl

Nazwała dziecko jak postać z bajki. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. "Biedny dzieciak"

27.06.2022 9:36

Rodzice uroczego malca wybrali dla niego nietypowe imiona. Pierwsze to cyfra ważna w ich życiu, a drugie - imię bohatera popularnej bajki Disneya. Internauci skrytykowali ich za taką decyzję. "Chyba żartujesz, prawda?" - napisał jeden z nich

Źródło: www.edziecko.pl

Produkty, które nie mogą znaleźć się w diecie niemowlaka. Sprawdź listę

27.06.2022 5:00


Wraz z rozwojem dziecka, odpowiedzialni rodzice chcą poszerzać jego dietę o nowe, zdrowe pokarmy. Jedne produkty mogą wejść do menu w odpowiednim momencie, istnieją również takie, których trzeba za wszelką cenę unikać.

Tagi: Rodzice
Źródło: kobieta.interia.pl

Od jakiego wieku dziecko może zostać samo w domu? Prawo podaje konkrety. Tłumaczymy niejasności

26.06.2022 19:48

Pytanie "od jakiego wieku dziecko może zostać samo w domu?" spędza sen z powiek wielu rodziców. Nikt nie nie chce, aby latorośli się coś stało pod jego nieobecność. Jednak polskie prawo mówi konkretnie, kiedy można zostawić dziecko bez opieki.

Źródło: www.edziecko.pl

Księżniczka Charlotte naśladuje księcia Williama. Urocze nagranie stało się hitem TikToka. "Zupełnie jak tata"

26.06.2022 17:00

Na TikToku pojawiło się nagranie, które zachwyciło fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Widzimy na nim księcia Williama z księciem Georgem i księżniczką Charlotte. Wyjątkowo urocze zachowanie dziewczynki.

Tagi: Rodzice, Uroda
Źródło: www.plotek.pl

reklama
player+
Kontakt z nami