Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Mandat z jazdę z dzieckiem na rowerze. Nierozwaga może kosztować rodziców nawet 1500 zł

15.07.2024 14:33

Nieznajomość prawa szkodzi, a w tym wypadku może nas to kosztować nawet 1500 zł. O co chodzi? Okazuje się, że wielu rodziców jest nieświadomych zagrożenia i niebezpieczeństwa, jakie mogą stworzyć, pozwalając dziecku na jazdę rowerem, w miejscu niedozwolonym albo bez koniecznych uprawnień.

Źródło: www.edziecko.pl

Rodzice stają na rzęsach, by pojechać na wczasy. "Za dzieciaka wystarczył dmuchany basen i lody"

15.07.2024 14:21

Inflacja mocno daje się we znaki Polakom. Wiele osób, mimo ciężkiej pracy, nie może sobie pozwolić na wakacyjny wyjazd. Rodzicom jest przykro, kiedy muszą powiedzieć o tym swoim dzieciom. Nasi czytelnicy przekonują, że wakacje w domu to też dobry sposób na relaks. "Mnie za dzieciaka wystarczył dmuchany basen i lody. Nie dramatyzujmy" - przekonuje czytelniczka.

Źródło: www.edziecko.pl

Dziecko na dachu auta wjeżdżającego na Gubałówkę. Mieszkanka: Ręce opadają

15.07.2024 13:05

Mieszkańcy Zakopanego i okolicznych górskich miejscowości tracą cierpliwość do turystów, którzy nie stosują się do obowiązujących tam zakazów. Jedna z mieszkanek w gorzkich słowach opowiedziała o tym, co dzieje się na Gubałówce. Przy okazji pokazała zdjęcie, na którym widać, do czego zdolni są rodzice.

Tagi: Rodzice, Auta
Źródło: www.edziecko.pl

Sandra Kubicka szła po chodniku z wózkiem dziecięcym. Ten widok wyprowadził ją z równowagi

15.07.2024 11:39

Kierowcom często zdarza się parkować nieprzepisowo. Rodzice spacerujący z wózkami mają dość takich zachowań i wszystko opisują w sieci. Ostatnio z problemem zderzyła się Sandra Kubicka. Nie spodziewała się, że podczas spaceru z dzieckiem może dojść do tak absurdalnej sytuacji. "To są sytuacje, które zauważasz, szczególnie gdy jesteś matką" - przekonywała na Instagramie.

Źródło: www.edziecko.pl

Oświadczenie menadżera Krawczyka. Chodzi o grób rodziców artysty. "Boimy się komentarzy"

15.07.2024 9:43

Krzysztof Krawczyk spoczął na innym cmentarzu niż ten, na którym zostali pochowani jego rodzice. Jak wyjawił menadżer zmarłego muzyka, niebawem może się to zmienić.

Tagi: Rodzice
Źródło: www.plotek.pl

Chwile grozy na pikniku nad Wisłą. Tak zareagował ojciec dziecka na widok lochy z młodymi

15.07.2024 9:37

Kilkanaście osób wypoczywało na kocach na warszawskiej Białołęce tuż przy Wiśle. Niespodziewanie do ludzi podeszła locha z małymi. Wypoczywający, zamiast zachować ostrożność, zaczęli dokarmiać zwierzęta. "Brawo dla rodziców" - napisał ironicznie jeden z internautów pod wideo opublikowanym na TikToku.

Tagi: Rodzice, Oczy
Źródło: www.edziecko.pl

"Zarabiam 5 tys. i regularnie wyjeżdżam z córkami za granicę. Bilety można złapać za 200 zł"

15.07.2024 9:12

Dla wielu rodziców opłacenie wakacyjnego wyjazdu dla rodziny jest sporym obciążeniem finansowym. Niektórzy twierdzą, że przy obecnej inflacji mało kto może sobie pozwolić na zagraniczne wyjazdy z dziećmi. Są jednak rodzice, którzy mimo trudności dają radę odłożyć pieniądze i zaplanować wycieczkę z dziećmi do ciepłych krajów.

Tagi: Zara, Rodzice, Dom
Źródło: www.edziecko.pl

Co dziecko dziedziczy po dziadkach? Kolor oczu, lęki, a nawet skłonność do objadania

14.07.2024 15:48

Genetyka to bardzo skomplikowana nauka, w której jest jeszcze wiele do odkrycia. Coraz nowsze odkrycia naukowców, zajmujących się dziedziczeniem, rzucają światło na pochodzenie niektórych chorób, ale też cech osobowości. Bo cześć otrzymujemy w spadku po rodzicach, ale okazuje się, że nie tylko oni są tu ważnym ogniwem. Dziecko, które przychodzi na świat, ma też całkiem sporo genów dziadków.

Źródło: www.edziecko.pl

Jesteś krytyczna wobec swoich błędów? Terapeutka: Kolejność urodzenia może mieć na to wpływ

14.07.2024 14:17

Jesteś przesadną perfekcjonistką? Często czujesz się odpowiedzialna za losy bliskich, chociaż absolutnie nie masz na to wpływu? Zamartwiasz się o rodzinę, próbujesz rozwiązać problemy innych? A może zwyczajnie masz problem ze stawianiem granic? Jeśli w większości pytań odpowiedziałaś twierdząco, to czy jesteś najstarszą córką w rodzinie? Okazuje się, że w przypadku pierworodnych dzieci płci żeńskiej, dziś coraz częściej mówi się o "syndromie najstarszej córki".

Źródło: www.edziecko.pl

Zasłynął jako genialne dziecko. Jako 9-latek zdał egzaminy na Harvard, ale los go nie oszczędzał

14.07.2024 12:44

Genialne dziecko? IQ wyższe od Alberta Einstaina? Już jako półroczne dziecko mówił pierwsze proste słowa. W wieku 4 lat posługiwał się dwoma językami: angielskim i francuskim. Pisał, czytał rozprawy naukowe, a kiedy miał 9 lat zdał śpiewająco egzaminy na jedną z najlepszych uczelni na świecie. Czy był szczęśliwy? Zdaje się, że nie. Kiedy w końcu udało mu się uwolnić spod władzy rodziców i żyć na własny rachunek, chciał za wszelką cenę zapomnieć o przeszłości "genialnego dziecka". Pragnął normalności, której mu nigdy nie dano.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami