Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Dzieci par łączy coś nietypowego. "Podobnych rodzin jest ok. 300 na całym świecie"

28.11.2022 21:35

Briana i Brittany są siostrami bliźniaczkami. Dziewczyny zakochały się w braciach - również bliźniakach. Brittany wyszła za mąż za Josha, a Briana za Jeremy'ego. Ich historia jest niezwykła, a dzieci par łączy niepowtarzalna więź.

Źródło: www.plotek.pl

Córka Gwyneth Paltrow to jej młodsza kopia. Apple ma piękne pełne usta i wielkie oczy

28.11.2022 18:17

Gwyneth Paltrow we wrześniu pożegnała córkę, która spakowała manatki i opuściła dom rodzinny, by móc poświecić się studiom. Aktorka ujawniła, że początkowo trudno było jej się odnaleźć w tej sytuacji i przeżywała wszystko bardziej niż Apple.

Tagi: Rodzice, Oczy, Usta, Dom
Źródło: www.plotek.pl

Nie uwierzysz o co może pokłócić się dziecko. Zły kolor skarpetek to jest nic!

28.11.2022 16:20

Życie rodzica bywa niezłym wyzwaniem. Nie możemy się doczekać kiedy nasze dziecko zacznie mówić, a gdy już to nastąpi zastanawiamy się co zrobić by na moment przestało. Jeszcze trudniej się robi, gdy zaczynają się pierwsze kłótnie i bunty, a najgorzej kiedy biorą w nich udział wyimaginowani ludzie i rzeczy. Poznaj najlepsze i najzabawniejsze historie.

Źródło: www.edziecko.pl

Kuzyn trzymał ją w areszcie kilka lat bez powodu. "Zamykał też innych członków rodziny"

28.11.2022 15:29

W obliczu wygranego przez polską reprezentację meczu z Arabią Saudyjską podczas trwających w Katarze mistrzostw świata w piłce nożnej warto zwrócić uwagę, w jakiej sytuacji znajdują się obywatelki tego kraju. Saudyjki (tak jak i zresztą mieszkanki Kataru) nie mają podstawowych praw. Ofiarą ataków ze strony mężczyzn padają również członkinie rodziny królewskiej, które mają odwagę głośno sprzeciwić się władzy.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Rodzice uwielbiają powtarzać dzieciom przy jedzeniu jedną kwestię. Dietetyczka ostrzega "nie róbcie tak"

28.11.2022 15:27

Rodzice często powtarzają to dzieciom podczas posiłków. Dietetyczka przestrzega przed takim zachowaniem. Podaje też parę rad, jak zachęcić maluchy do jedzenia.

Źródło: www.edziecko.pl

Sześć sposobów dla samotnych rodziców, aby dostać od państwa dodatkowe pieniądze

28.11.2022 13:34

O tym, jak kosztowne jest wychowanie dziecka - wiedzą zapewne wszyscy rodzice. Pieluszki, kremy, akcesoria, ubranka. Im dziecko większe - tym potrzeba więcej pieniędzy. Przed ogromnym wyzwaniem stoją przede wszystkim rodzice wychowujący samotnie dziecko, toteż informacja o tym, z jakich form pomocy i programów mogą skorzystać, jest dla nich szczególnie istotna.

Tagi: Rodzice, Doda
Źródło: www.edziecko.pl

Jak i czym wyczyścić dywan? Posyp go tym produktem za 1 zł, a będzie jak nowy

28.11.2022 13:02

Jak wyczyścić dywan skutecznie i tanio? Nie musisz sięgać po drogie i silne środki piorące. Wystarczą produkty, które znajdziesz w kuchni. Jeden z nich kosztuje tylko złotówkę, a doskonale rodzi sobie z zabrudzeniami.

Tagi: Rodzice, Mus
Źródło: kobieta.gazeta.pl

Rodzice przerażeni kosztami prezentów. Wyliczają wydatki. "Szkoda mi dzieci, ale ceny to paranoja"

28.11.2022 12:44

- Grudzień to ciężki miesiąc dla każdej wielodzietnej rodziny. Nie dość, że trzeba wyprawić święta, to jeszcze kupić prezenty. Koszty są nawet trzykrotnie wyższe niż rok temu. Szkoda mi dzieci, ale ceny to paranoja - mówi w rozmowie z eDziecko wielodzietna matka, która powoli przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia.

Źródło: www.edziecko.pl

Maffashion musiała się podzielić opieką nad synem w Boże Narodzenie. Już wszystko jasne

28.11.2022 11:13

Maffashion zdradziła, jak będą wyglądać tegoroczne święta Bożego Narodzenia jej rodziny. Czy dwuletni Bastian spędzi je z mamą, czy tatą, Sebastianem Fabijańskim?

Źródło: www.plotek.pl

Wspólna zabawa w święta to ogromna radość dla całej rodziny. Jak spędzać czas z małym dzieckiem? Kilka pomysłów

28.11.2022 11:07

Święta to wyjątkowy, rodzinny czas. Już od najmłodszych lat warto angażować dzieci zarówno w organizację uczty, jak i wspólną zabawę. To z pewnością uszczęśliwi malucha i pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Jak bawić się z małym dzieckiem w święta? Wyjaśniamy.

Źródło: www.edziecko.pl

reklama
eDarling [CPL] PL CZ HU SK
Kontakt z nami